Battlefield 1 Alınır mı?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ivenra

Seviye 1
Oyunu satın alanlar,oynamaya devam edenler,beğenenler,beğenmeyenler konuya bekleniyorsunuz.
Uzun süredir satın alıp oynamak istediğim bir oyundu hem Single hem Online modu için.. Satın almadan önce görüşlerinizi okumak isterim.
Online modunda aktif oyuncu sayısı doyurucu seviyede mi? Hilecilerin olduğu söyleniyor doğru mu?

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
Oyunu satın alanlar,oynamaya devam edenler,beğenenler,beğenmeyenler konuya bekleniyorsunuz.
Uzun süredir satın alıp oynamak istediğim bir oyundu hem Single hem Online modu için.. Satın almadan önce görüşlerinizi okumak isterim.
Online modunda aktif oyuncu sayısı doyurucu seviyede mi? Hilecilerin olduğu söyleniyor doğru mu?
ben şuan ea play ile oynuyorum onlinede oyuncu var dolu 64 lük serverlerden 4 tane falan vardır işte diğerleride 32 24 kişilikler onlardanda dolu olanlar olabiliyor en çok fetih ve operasyonlarda oyuncular var hile konusunda da daha rastlamadım bir şeye şuana kadar

ivenra

Seviye 1
ben şuan ea play ile oynuyorum onlinede oyuncu var dolu 64 lük serverlerden 4 tane falan vardır işte diğerleride 32 24 kişilikler onlardanda dolu olanlar olabiliyor en çok fetih ve operasyonlarda oyuncular var hile konusunda da daha rastlamadım bir şeye şuana kadar
Teşekkür ederim değerli yorumun için dostum! Senden başka oynayan yok sanırım forumda.

Eylül ün 18 in de oynamışım en son. Oyuncu sayısı gayet yeterli idi 1-2 defa hile geldi karşıya, bazen de çok iyi uçak kullananlar oluyor. Neredeyse her oyunda 70-0 60-5 falan götüren adamlar çoktu. Oyuna gelirsek çıkmış en iyi Multiplayer Big War game diye bilirim.

ivenra

Seviye 1
Eylül ün 18 in de oynamışım en son. Oyuncu sayısı gayet yeterli idi 1-2 defa hile geldi karşıya, bazen de çok iyi uçak kullananlar oluyor. Neredeyse her oyunda 70-0 60-5 falan götüren adamlar çoktu. Oyuna gelirsek çıkmış en iyi Multiplayer Big War game diye bilirim.
70-0 60-5 mi? gerçekten mi ya...

70-0 60-5 mi? gerçekten mi ya...
Çoktu derken 5 elin 2 tane sinde oluyor 1 kişi, adamlara hile diyemem çünkü işsiz bir şekilde yatıp snipe atıyorda olabilir hayvanat şekilde öldüğün çok nadir oluyor çok kalabalık ve hızlı bir oyun olduğu için hile öldürse ya sen görmeden oluyor yada toplu sıkıyorlar anlaşılmıyor. Hile aşırı nadir.

V. Corleone

Torrent-Oyun.com
Kesinlikle öneririm. 4 sene önce aldım, hala oynuyorum. Tabi uzun ara verdiğimde oldu, son günlerde yine başladım. Onlinede gündüz 10-15 tane oda bulabilirsin çok rahat 64 kişilik. Geceleride 4-5 tane oluyor yine. Sıkıntı yaşamazsın merak etme. Bende hep 64'lük odalara giriyorum zaten.
Single playerdan çok bişey beklememek lazım tabi, 6 tane farklı senaryo bölümü var ama baya güzel. Özellikle Çanakkale ve Sina çölü.

BF Oyunlarının bir tanesi hariç hepsinde oyuncu sayısı olarak yeterli sayıda oynayan vardır. Bende serinin tüm oyunları var ve hepsini de ara sıra oynarım. Bu arada o hariç dediğim oyun da benim çok sevdiğim ama ne hikmetse çoğu kişinin beğenmediği BF Hardline oyunudur. Bence oyun harita ve silahlar olarak serinin öteki oyunlarından daha zengin ama işte insanlar bir türlü sevemedi o yüzden de artık neredeyse kimse oynamıyor. Anca bir iki haritada oynayan varsa vardır. BF 1 e gelirsek ben hala oynuyorum ve oyuncu sayısı da gayet yeterli.

BF 1 oynuyordum bir kaç ay önceye kadar. Halen taş gibi oyun. Hiçbir Cod yanına dahi yaklaşamaz multiplayer kısmında. Grafik olarak, atmosfer olarak, ses olarak..

ivenra

Seviye 1
Hepinize teşekkürler arkadaşlar,yorumlarınız benim için değerliydi,oyunu satın alıcam,belki karşı karşıya çarpışırız,belki de aynı cephede birbirimize medkit basıp,birbirimizin arkasını kollarız :)

silic

Torrent-Oyun.com
server 2 yada 3 tane vardı son girdigimde bf 1 yerine başka al bence bf 4 bile daha aktif şuan.

RehberTkn

Sadece Dinlemeyi Seven
Ben de bf4 ve bf1 var çoğunlukla hep bf4 oynuyorum. Bf1 beni pek sarmadı, herhalde günümüz silahlar daha çok hoşuma gittiği için. Grafiksel anlamda değil bf1 grafik olarak iyi ama silahlar konusun da ele alırsam bf4 daha hoşuma gidiyor.

ivenra

Seviye 1
Bf1 mi Bf4 mü alacağım konusunda çok kafam karıştı,kararsız kaldım :D

ivenra

Seviye 1
Bf4 atmosfer olarak bf 1 e yaklaşamaz. Bf 1 tam bir savaşın içine sokuyor seni bf 4 daha çok Call of duty tarzı . Örnek olarak THEY SHALL NOT PASS DLC haritalarına bakabilirsin ben hayran kalmıştım.
Aldım hocam fazla kararsız kalmak iyi değil :D direk Battlefield 1'i yapıştırdım,hiç pişman olacağımı da düşünmüyorum

Bf 1 güzel bir oyun, hele eski dönem metası seviyorsan o atmosferi çok iyi yansıtmışlar. BF5 bana göre biraz daha akıcı ve mekanik olarak iyi ama bf 1 de baya güzel. Hala da oynayan çok kişi var o yüzden alıp oynayabilirsin. Single player çok güçlü değil ama onu da deneyebilirsin

RUBENム

war. war never changes.
DICE'in resmi sunucularında ara sıra hileler geliyor. Normal oyuncuların açtığı serverlarda oynaman daha iyi olur. Özellikle hayalet hilesi ve tek vuruş hileleri oyunun popüler hileleri. DICE sunucularında bu hileleri görmen olası.

Oyuncu sayısı da gayet yeterli seviyede hala. Conquest modunda oyunlar genellikle full çekiyor.

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
dostum bugün birdaha girdim +10 server vardı hepside doluydu çok fazla 64lük var

ivenra

Seviye 1
Beraber BF 1 oynamak isteyen arkadaşlarım.. özelden lütfen mesaj atsın bana..

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt