TO Haber | Battle Royal Oyunu Tarihe Karışıyor!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Maveraun.Nehr

Hayat su gibidir, kirletirsen bulanık görürsün
Editör
haber.png

Battle Royal Oyunu Tarihe Karışıyor!

Yapımcı firma Xaviant'ın Operasyon Direktörü Josh Van Veld'in The Culling'in free to play versiyonu için açtığı siteden, 2016 yılında piyasaya sürülen The Culling'in online serverlarını 15 Mayıs 2019 tarihinde kalıcı olarak kapatma kararı aldığını duyurdu. Ancak oyun çevrimdışı oynanabilecek. Kimse Battle Royale oyununu çevrimdışı oynamak isteyemeyeceğinden, bu The Culling'in resmi olarak tarihe karıştığı anlamına geliyor.

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
The Culling tarihe karışıyor desek daha iyi bir başlık olurdu, oyunun adını Battle Royal sandım bir an dedim böyle oyun mu vardı. Bu battle royale furyasından önce çıktığı için ekmeğini yiyemeyen güzel bir oyundu reyiz.

Darkleon1

Torrent-Oyun.com
ilk kez görüyom la bu oyunu demekki reklamını iyi yapamamış ve gg olmuş normal yani

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
ilk kez görüyom la bu oyunu demekki reklamını iyi yapamamış ve gg olmuş normal yani
Aslında çıktığı ilk sene, 2016'da, deli gibi Youtuber ve Twitch yayıncılarına para akıtmıştı ve Türklerden 3 4 tane büyük içerik üreticisi de sponsordan faydalanmıştı.

The Culling tarihe karışıyor desek daha iyi bir başlık olurdu, oyunun adını Battle Royal sandım bir an dedim böyle oyun mu vardı. Bu battle royale furyasından önce çıktığı için ekmeğini yiyemeyen güzel bir oyundu reyiz.
Muhtemelen aldığı yerde de böyle bir click-bait başlık atıldığı için böyle yapmıştır diye düşündüğüm için pek yadırmadım açıkçası.Artık forumun olmazsa olmazlarından biri haline gelirse hiç şaşırmayın derim.Hatta oldu bile.Bana kalırsa olması gerekiyor da, malum kimse kolay kolay foruma girmez oldu, giren de haber konularına bakmaz oldu [hele benim gibi haberleri OGZ gibi yerlerden takip edenler hiç girmiyordur].

karadin

MutIuIuğun değerini,onu kaybettikten sonra anIarız
Bu oyun zamanında iyi VURGUN YAPMIŞTI .
Bilim kurgu tadında bir oyundu ben sevmiştim şahsen .

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt