Batman The Telltale Series Shadows Edition [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Batman The Telltale Series Shadows Edition [CODEX ]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 18.65 GB

:pccikistarihi: 2019-12-17

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcnot: Bu sürüm bağımsızdır ve 1-5 bölümlerini içerir. Yeni Gölge Modu DLC'si dahil edilmiştir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Telltale Games, Austin, Texas’taki SXSW’da yakında gelecek Batman oyunu hakkında açıklamalarda bulundu. Konsol ve PC platformları için bu yaz piyasaya sürülmesi planlanan oyun, hem Batman hem de Bruce Wayne karakterleriyle ilgili olacak.

Telltale’in resmi web sitesinde yapılan açıklamada, hikayenin ve senaryonun çalışmalara başlamadan bir yıl önce tamamlandığı, grafiklerin ve sanatsal çalışmaların da yeni tamamlandığı bilgileri yer alıyor. Ayrıca oyun piyasaya sürülmeden hemen önce, oyunun son görünümünü sunacaklarının sözünü de veriyorlar.

Web sitede anlatılanlara göre Bruce Wayne, Gotham’a Wayne Enterprises‘ı kullanarak yardım ediyor fakat yaptığı şeyler Dark Knight olarak kendisine her zaman iyi sonuçlar getirmiyor. Oyuncular Wayne olarak iyi ya da kötü yaptıkları her şeyin bedelini Batman olarak ödüyorlar Ayrıca Batman olarak iyi ya da kötü yaptıkları her şeyin bedelini de Wayne olarak ödüyorlar.

Oyun iki kişiliği olan bir kişinin seçimlerinin her iki hayatına olan etkilerinin ağırlığını taşıyor.

Söylediklerine göre, Caped Crusader’a yeni bir bakış açısı getirmişler ve hikayede Batman’le ilgili, herhangi bir çizgi romanı, filmi ya da anime serisini takip etmemişler. Ayrıca oyunda Nightwing ya da Robin karakterleri de bulunmuyor.Bruce Wayne ve Batman oyunda Alfred Pennyworth, James Gordon, Renee Montoya ve Vicki Vale ile etkileşim içinde olacak.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7 64Bit Service Pack 1
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4GHz
Ekran Kartı: Nvidia GTS 450+ with 1024MB+ VRAM (excluding GT) - LATEST DRIVERS REQUIRED
Bellek: 3 GB RAM
DirectX: DX 11

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Morningstar

LIGHTBRINGER
Yani ne kadar gerekli bir sürümdü ki acaba? Ne eklemişler olabilirker ki üzerine.

Vensoz

Torrent-Oyun.com
Bu 3. sezon mu ? Sadece ilkini oynamıştım da takip etmedim ondan sonra.

internette bulunan yamalar her episode için bu bütün oldugu için tek tek yaplmıyor bilgisi olan varmı

Morningstar

LIGHTBRINGER
herkes suskun yardımcı olacak yok malesef boşa gitti hevesler..
Türkçe yama oyunun ilk versiyonu için yapıldı. Bu sürüm ile uyumlu değildir ve açıkçası tekrardan sırf birkaç ekleme yaptılar diye kimse uğraşmaz bu oyunu çevirmeye. Aslında oynamasan çokta bir şey kaybetmezsin bu sürümü. İlk sürümü oyna geç derim. Gördüğüm kadarıyla oyuna sadece gri bir renk tonu ekleyip tekrardan piyasaya sürmüşler. Bu firmanın batmasına artık hiç şaşırmıyorum açıkçası.

Bende oyunun orjinali var Sezon 1 ve 2 olarak farklı gözüküyor kütüphanede ancak sorunum şu internetteki türkçe yamaları indiriyorum ama batman_win8exe klasörünü bulmamı istiyor tüm türkçe yamalar ama bende öyle bir klasör yok oyunu epic gameden almıştım o klasörü bulamıyorum nasıl yapabilirim

Bende oyunun orjinali var Sezon 1 ve 2 olarak farklı gözüküyor kütüphanede ancak sorunum şu internetteki türkçe yamaları indiriyorum ama batman_win8exe klasörünü bulmamı istiyor tüm türkçe yamalar ama bende öyle bir klasör yok oyunu epic gameden almıştım o klasörü bulamıyorum nasıl yapabilirim
Oyunun exe dosyasını "batman_win8.exe" olarak adlandır, ondan sonra kurmayı dene yamayı.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt