Batman: The Enemy Within - Episode 5 [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Türkçe yamanın daha iyisi yokmu, indirdiğim yamada bazı yerler mesela haber yerinde çeviri yok, ve sol yukarıda ünlem işareti cıkyıor ya seçenek seçtiğimizde oradada birşey yok boş gözüküyor çeviri yok tam çevirili bir yama yok mu acaba

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Türkçe yamanın daha iyisi yokmu, indirdiğim yamada bazı yerler mesela haber yerinde çeviri yok, ve sol yukarıda ünlem işareti cıkyıor ya seçenek seçtiğimizde oradada birşey yok boş gözüküyor çeviri yok tam çevirili bir yama yok mu acaba
Bu tür yamaları tek bir grubun çevirdiğini düşünürsek 2. bir yamanın olması çok zor bir ihtimal.Ve gördüğüm kadarıyla başka bir grup veya kişi tarafından yapılmamış da.Konu hakkında daha bilgili biri varsa yazar diye düşünüyorum.

Birde ben sezon 1 i bitirdim 5 episodeyide, ancak kütüphanemde sezon 2 var sezon 2 nin türkçe yaması mevcut mu bulamadım da

Transient Ghost

Ekip Lideri
Hayır episode değil telltale batman season 2 var kütüphanemde onun türkçe yamasını bulamadım
Batman: The Enemy Within yazanlarda var ama o mu bilmiyorum yeni indiriyorum kütüphanemde sezon 2 olarak gösteriyor

Transient Ghost

Ekip Lideri
Hayır episode değil telltale batman season 2 var kütüphanemde onun türkçe yamasını bulamadım
Batman: The Enemy Within yazanlarda var ama o mu bilmiyorum yeni indiriyorum kütüphanemde sezon 2 olarak gösteriyor
Maalesef ben de sadece season 2 olarak bulamadım, üzgünüm.

Selam ben oyunu batman the enemy within'i epic gameden aldım ama türkçe yama exe dosyasını görmüyor ne yapmalıyım yada adını falan mı değiştirmem gerekiyor b

Transient Ghost

Ekip Lideri
Selam ben oyunu batman the enemy within'i epic gameden aldım ama türkçe yama exe dosyasını görmüyor ne yapmalıyım yada adını falan mı değiştirmem gerekiyor b
Muhtemelen oyunun konumundaki exe dosyasının ismini istenen dosya ismi yaparsanız yama exe'yi görecektir fakat çalışıp çalışmama konusunda bir bilgim yok maalesef.

Transient Ghost

Ekip Lideri

Transient Ghost

Ekip Lideri
Edit: Kurulum farklıymış.

Aşağıdaki gibi masaüstünde herhangi bir boş klasöre çıkarıp dosyaları oyunun ana klasörüne yapıştırman yeterli olacaktır.Muhtemelen oyunun ana klasöründe Archives diye bir kalsör vardır.Onun olduğu yere yapıştırıp değişim veya birleşim yapacaktır.

Screenshot_12.png

Denedim ama klasöre cıkarttım yamayı exe oldu 1 tane onu mu archivese yapıştırcam cok anlamıyorum da, o exe dosyası aynı şekilde tıkladıgımda yama kurulumu cıkıyor

Transient Ghost

Ekip Lideri
Denedim ama klasöre cıkarttım yamayı exe oldu 1 tane onu mu archivese yapıştırcam cok anlamıyorum da, o exe dosyası aynı şekilde tıkladıgımda yama kurulumu cıkıyor
Boş klasöre çıkardığın dosya ismi Archives olacaktır.Onun da içinde aşağıdaki dosyalar var.Oyunun konumunda Archives diye bir klasör varsa onun olduğu yere atacaksın dosyayı.Ya da şöyle de yapabilirsin.Program kurulundan sonra oluşturulan archives dosyasının içindekilerini oyunun konumundaki Archives'in içine yapıştır (değişimi onayla).Bu kadar.

Screenshot_13.png

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt