Batman Arkham Origins: Cold, Cold Heart- FULL - Torrent indir - HIZLI indir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

HEΛVEN

P.M'lere pek bakamıyorum, üzgünüm.

Batman Arkham Origins: Cold Cold Heart | [DLC] - FULL - Torrent indir - HIZLI indir

Torrent
Iso
PC
Cold, Cold Heart [DLC + Oyunun tam sürümü]
Mevcut
14.82 GB

Sevilen süper kahramanın bilgisayar ve konsollardaki en başarılı oyun serisi olarak nitelendirilen Arkham, geçtiğimiz yıl sonuna doğru yayınlanan Batman Arkham Origins ismindeki üçüncü oyunu sayesinde de halen on binlerce kişiye keyifli vakit geçirtmeye devam ediyor. Bu yılın Ekim veya Kasım ayında sunulacak dördüncü oyunun yankıları sürerken, Batman Arkham Origins için yayınlanacak senaryo DLC’sinin detayları da ortaya çıkmaya başladı. Herhangi bir değişiklik olmadığı takdirde 22 Nisan’da satışa sunulacak “ Cold, Cold Heart “ isimli indirilebilir içerik paketi, oyunculara iki ilâ üç saat arasında değişebilecek senaryo içeriği sunarak, hali hazırdaki hikâyeyi sonlandırmış kişilere yeni heyecanlar yaşatabilecek. İsminden de anlaşılabileceği gibi serinin sevilen zalim karakterlerinden Frost’un tecrübe edilebileceği DLC içerisinde bazı zamanlarda da Bruce Wayne olarak dolaşabilecek olmanın, Batman hayranlarına şaşırtıcı bir sürpriz olması bekleniyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core 2 Duo, 2.4 GHz / AMD Athlon X2, 2.8 GHz

Bellek: 2 GB RAM

Grafik: NVIDIA GeForce 8800 GTS / AMD Radeon HD VRAM 512 MB 3850 veya daha iyi

DirectX : 9.0c

Sabit Sürücü Alanı: 20GB

Ekli dosyalar

Σxcalibur

Unbounded Optimism...
Ynt: Batman Arkham Origins: Cold, Cold Heart- FULL - Torrent indir - HIZLI indir

Sağol

erenerg

Torrent-Oyun.com
Ynt: Batman Arkham Origins: Cold, Cold Heart- FULL - Torrent indir - HIZLI indir

çok sağol indiriyorum şimdi

VeNOm|RuLing

İNTİKAM ACIDIR AMA TATLISI DAHA ACIDIR bunu unutma

Oyunu silmeseydim indirirdim teşekkürler kostüm çok hoşuma gitti

oyuncanavarı33

Torrent-Oyun.com

oyunun yüklü olması lazım mı anlamadım ya 2 gblik sürümler de gördüm :/

SpAwN

Donanım Uzmanı

oyuncanavarı33' Alıntı:
oyunun yüklü olması lazım mı anlamadım ya 2 gblik sürümler de gördüm :/
oyunun kendisini de iceriyor

xyigitcanx

Torrent-Oyun.com

BEYLER BU SURUMDE GFWL SAÇMALIGI VAR MI

SpAwN

Donanım Uzmanı

xyigitcanx' Alıntı:
BEYLER BU SURUMDE GFWL SAÇMALIGI VAR MI
Bu oyun steam kullandigi icin GFWL si zaten yok

TheMentalist

Batman Hastası Bir Oyuncu ...

Hocam oyunun tuşlarda problem var..En başta oyuna başladım ve hareketi 4 sol click ile gösterdi..Ardından adamlara vurmaya kalkıyorum vurmuyor..Eğilme yürüme gibi işlevleri yapabiliyorum ama o sol tuş basmıyor..Çözümünü bilenler yardım edebilir mi? Şimdiden Teşekkürler

kardeşim indirdim tracker ekleyerek gerek kalmadı teşekkür ederim.Bir şey soracam repack bu galiba sadece origins 18 gb ek paketle 30 gb küsür oluyor .complete edition diye sürüm varmış ordan gördüm.ama buna türkçe yama olmuyor galiba diğerini indiririm belki boyutu yüksek ama olsun :D
Complete genellikle son sürüm olur zaten. Cold Cold dlcsinden sonra güncelleme ya da ek paket gelmişse bu sürümde yoktur mesela.

İndirdim dediydin ama? Atabilirim daha inmesiyse.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt