Batman: Arkham Knight + Update + DLC [CPY] - FULL - Torrent indir - Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Mecy

Do you kill on God's command?
Ynt: Batman™: Arkham Knight + Update + DLC [CPY] - FULL - Torrent indir - Download

conqueror1453' Alıntı:
bu son sürümün repack versiyonu varmı
Özel mesaj olarak attım Repack.

niklaus

Torrent-Oyun.com
Ynt: Batman™: Arkham Knight + Update + DLC [CPY] - FULL - Torrent indir - Download

Arkadaşlar bu oyun için güncel tracker verebilecek var mı, ne yaptıysam verim alamadım indirme hızı ile ilgili çok yavaş iniyor?

brkndgn

Torrent-Oyun.com
Çok elinize sağlık ama ben bu oyunu Steam'den indirmiştim zaten. Sadece crack'i lazım onu nereden bulabilirim ? boşuna 67 GB indirmek istemiyorum, sadece crack için.

Çok elinize sağlık ama ben bu oyunu Steam'den indirmiştim zaten. Sadece crack'i lazım onu nereden bulabilirim ? boşuna 67 GB indirmek istemiyorum, sadece crack için.
Elimde crack var ama sendeki sürümle çalışabilir mi bilmiyorum, uploadlanınca atayım, denersin.

kayavuz

Torrent-Oyun.com
Animus projesinin yapmış olduğu TR yama bunda çalışır mı acaba deneyen var mı ?

ismaily

Torrent-Oyun.com
Ben türkçe yamanın demo ve alfa sürümlerini denedim çalışıyorlar...

Oyunun kontrollerinde sorun yaşıyorum. Wasd yön tuşları karakteri hareket ettirmiyor. Ya oyundan çıkarıyor ya da durduruyor ne. Yapmam lazım.

Oyun sık sık kontrollerde sorun çıkarıyor ne. Yapabiliriz. Tuşlar görevleri dışında çalışıyor d ye basınca masaüstüne dönüyor gibi.

hocam oyunu kurdum steama atıyor beni bunu nasıl düzeltebiliriz yardımcı olacak var mıdır 3 gündür inmesini bekledim şimdi böyle yapıyor

oyunun repack veya hazır kurulu indirebileceğim linkini atabilecek var mı? ssdimde yeterli alan yok o yüzden bu haliyle kuramıyorumda

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
oyunun repack veya hazır kurulu indirebileceğim linkini atabilecek var mı? ssdimde yeterli alan yok o yüzden bu haliyle kuramıyorumda
Arkadaşın paylaştığı Xatab'ı da indirebilirsin, hazır kurulmuş olarak aşağıdaki Steam-Rip Premium Edition sürümünü de indirebilirsin.GoTY sürümünün DLC içeriğin bilmiyorum fakat Premium Edition'ınki DLC listesine aşağıdaki spoiler butonundan ulaşabilirsin.

Ekli dosyalar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt