Batman Arkham City

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kadir Kılık

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar merhabalar. Ben oyunu indirdim kurdum iyi güzel sonra baktım millet save felan diyo game for windows gibi bişey istiyomuş oyun onu da hallettim lakin daha sonrasında home denen bişey çıkıcakmış işte benim problemim burda başlıyo game for windows hesabım var girdim sonra da oyuna girdim ne home ne de başka bişey çıktı direk oyuna girdim ilerledim biraz sonra çıktım tekrar girdim baktım oyun başa almış yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa minnettar kalırım... help:.

Ynt: Batman Arkham City

Offline profil oluşturdun mu?

hakan07007

Torrent-Oyun.com

Kadir Kılık' Alıntı:
Arkadaşlar merhabalar. Ben oyunu indirdim kurdum iyi güzel sonra baktım millet save felan diyo game for windows gibi bişey istiyomuş oyun onu da hallettim lakin daha sonrasında home denen bişey çıkıcakmış işte benim problemim burda başlıyo game for windows hesabım var girdim sonra da oyuna girdim ne home ne de başka bişey çıktı direk oyuna girdim ilerledim biraz sonra çıktım tekrar girdim baktım oyun başa almış yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa minnettar kalırım... help:.
O game for windowslive uygulaması devre dışı bırakıldı oyunu steam üzerinden 31 g2a üzerinden 5 tl gibi bir fiyata orjinal olarak alıp oynarsan böyle bir hatayla karşılaşmazsınız iyi forumlar .d

Game For Windows Live Home tuşuyla aç sonra Offline hesap oluştur

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Emektar

Scrolllock un orada "HOME" tuşu var ona tıkla,çevrimdışı profil oluştur ve oyunu kaydederek oyna. :)

hakan07007' Alıntı:
O game for windowslive uygulaması devre dışı bırakıldı oyunu steam üzerinden 31 g2a üzerinden 5 tl gibi bir fiyata orjinal olarak alıp oynarsan böyle bir hatayla karşılaşmazsınız iyi forumlar .d
Nereden çıkardın bunu dostum? Şahsen ben Arkham City'i Games for Windows Live ile güzel bir şekilde oynuyorum. Zaten oyuna girdiğinde sorular soracak. Çok az ingilizcesi olan bile anlayıp yapabilir. Offline hesap açacak başka bir şey yapmayacak. Sorna rahat rahat girip oynar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt