Bannerlord'u Nerden Almamı Önerirsiniz?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

bernickle

Torrent-Oyun.com
Şahsen bana birileri böyle öneri verse benim hoşuma giderdi. Tabii kimse denemeden bilemez sen bilirsin git pişman ol ama oyunun çöp olduğunu anladığında İADE edemeyeceksin. Taleworlds forum da aktif olan bilir.

Onu hiç söyleme zaten sen git ön siparişle 120 den al sonra sana gıcıklığına yapar gibi 2 ay geçmeden 60 TL ye alsın korsan oynayan ekip süper , Bir daha orjinal oynamayacağım oyun şirketi listesi 2 kişiliktir , TALEWORLDS ve Rockstar.
daha önce de yazdığım gibi oyunu 40 saat oynadım ve gerçekten eğlendim ve zevk aldım vizelerden sonra alıp en 40 saat daha eğlenicem ve toplamda 80 saat oynayacağım hem de 150 tl gibi bir fiyata bence kesinlikle değer ama burda belirtmek istediğim kelime "bence" çünkü ben oyundan mutluyum ve emin ol iade etmeyeceğim ve 4 ay sonra 40 saat daha oynayacağım aynı warband da olduğu gibi

ben steamden almıştım 130 liraydı ama düzgün bir indirime girmedi bi arkadaş epicten al demiş 60 tl kupon dağıtırlarsa diye öyle yapman daha mantıklı olur eğer acelesi yoksa kupon vermelerini bekle
teşekkürler

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
daha önce de yazdığım gibi oyunu 40 saat oynadım ve gerçekten eğlendim ve zevk aldım vizelerden sonra alıp en 40 saat daha eğlenicem ve toplamda 80 saat oynayacağım hem de 150 tl gibi bir fiyata bence kesinlikle değer ama burda belirtmek istediğim kelime "bence" çünkü ben oyundan mutluyum ve emin ol iade etmeyeceğim ve 4 ay sonra 40 saat daha oynayacağım aynı warband da olduğu gibi

teşekkürler
oynamak istersen multiplayer kısmını beraber oynayabilirz tekrar yüklerim

RUBENム

war. war never changes.
Steam'den alabilirsin. Kış indirimlerinde fiyatı biraz daha düşebilir.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt