Torrent-Oyun | Baldur's Gate 3 (v4.1.85.1780) [Erken Erişimde] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Baldurs gate 3 kapak güncel.png

Baldur's Gate 3 (v 4.1.85.1780) [Erken Erişimde]
(+Xatab Repack)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: (v 4.1.85.1780) Xatab repack: (v 4.1.83.2651)

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 65,5 GB

:pccikistarihi: 6.10.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:psnot: Bu bir erken erişim oyunu (bitmemiş sürüm) olduğu için yapımcı tarafından sürekli güncellenecektir.Elimizden geldiğince biz de güncel tutmaya çalışacağız!

:oyunhakkinda:

Gather your party, and return to the Forgotten Realms in a tale of fellowship and betrayal, sacrifice and survival, and the lure of absolute power.

Mysterious abilities are awakening inside you, drawn from a Mind Flayer parasite planted in your brain. Resist, and turn darkness against itself. Or embrace corruption, and become ultimate evil.

From the creators of Divinity: Original Sin 2 comes a next-generation RPG, set in the world of Dungeons and Dragons.

Choose from a wide selection of D&D races and classes, or play as an origin character with a hand-crafted background. Adventure, loot, battle and romance as you journey through the Forgotten Realms and beyond. Play alone, and select your companions carefully, or as a party of up to four in multiplayer.

Abducted, infected, lost. You are turning into a monster, but as the corruption inside you grows, so does your power. That power may help you to survive, but there will be a price to pay, and more than any ability, the bonds of trust that you build within your party could be your greatest strength. Caught in a conflict between devils, deities, and sinister otherworldly forces, you will determine the fate of the Forgotten Realms together.

Forged with the new Divinity 4.0 engine, Baldur’s Gate 3 gives you unprecedented freedom to explore, experiment, and interact with a world that reacts to your choices. A grand, cinematic narrative brings you closer to your characters than ever before, as you venture through our biggest world yet.

The Forgotten Realms are a vast, detailed and diverse world, and there are secrets to be discovered all around you -- verticality is a vital part of exploration. Sneak, dip, shove, climb, and jump as you journey from the depths of the Underdark to the glittering rooftops of the Upper City. How you survive, and the mark you leave on the world, is up to you.

• allows you to combine your forces in combat, and split your party to follow your own quests and agendas. Concoct the perfect plan together… or introduce an element of chaos when your friends least expect it.

• offer a hand-crafted experience, each with their own unique traits, agenda, and outlook on the world. Their stories intersect with the entire narrative, and your choices will determine whether those stories end in redemption, salvation, domination, or many other outcomes.

• based on the D&D 5e ruleset. Team-based initiative, advantage & disadvantage, and roll modifiers join combat cameras, expanded environmental interactions, and a new fluidity in combat that rewards strategy and foresight.

• through your choices, and the roll of the dice. No matter who you play, or what you roll, the world and its inhabitants will react to your story.

• allows you to pause the world around you at any time even outside of combat. Whether you see an opportunity for a tactical advantage before combat begins, want to pull off a heist with pin-point precision, or need to escape a fiendish trap. Split your party, prepare ambushes, sneak in the darkness -- create your own luck!

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:

This Game may contain content not appropriate for all ages. It contains General Mature Content, and may include Nudity or Sexual Content.

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_1.png

:oyunfragmani:

Uzun Oynanış ve Yerli İnceleme Videosu

NOT:
İkinci torrent repack sürümdür.Boyut haricinde bir farkı yoktur.İstediğinizi indirebilirsiniz.
Erken erişim oyunu olduğu için geç paylaşmak durumunda kaldım, anlayışınız için şimdiden teşekkürler.İyi oyunlar herkese.

GÜNCELLEME:
12.10.2020 tarihinde kırılan v4.1.83.6620 numaralı güncelleme eklenmiştir.İlk torrent (Xatab Repack) güncellenmemiştir, bilginize.Aşağıdaki linkten sadece update'i indirebilirsiniz.

v4.1.83.6620
https://www61.zippyshare.com/v/omFAat9c/file.html

GÜNCELLEME:
28.10.2020 tarihinde kırılan v4.1.85.1780 numaralı güncelleme eklenmiştir.İlk torrent (Xatab Repack) güncellenmemiştir.Sadece güncelleme dosyası şimdilik paylaşılamıyor, bilginize.

GÜNCELLEME:
2.11.2020 tarihinde kırılan v4.1.85.5707 numaralı güncelleme eklenmiştir.İlk torrent (Xatab Repack) güncellenmemiştir.Sadece güncelleme dosyası şimdilik paylaşılamıyor, bilginize.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Teşekkürler hocam bu arada bu oyunda ağır ing istiyo galiba can sungurdan izlediğimden
Rica ederim hocam, RPG olmasından dolayı iyi bir İngilizce istediği doğrudur.Türkçe yama yapmaya başlayan henüz bir grup maalesef.Belki ilerde yapılabilir ama.

Bu arada başka bir cihazdan konuya girdiğimde ekran görüntüleri kısmındaki resimler görünmüyor.Sizde de öyle mi acaba?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Oyunu paylaştıktan sonra Enis'in bu oyunla ilgili video paylaşması.
Ben de geç paylaştım diye hayıflanıyordum, tam zamanıymış meğersem. :)

Paylaşım için teşekkürler, bir yanım bir an önce indir oyna diyor ama ah şu oyun Türkçe dil desteğiyle geleydi , beklicez artık yama yapmalarını.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Paylaşım için teşekkürler, bir yanım bir an önce indir oyna diyor ama ah şu oyun Türkçe dil desteğiyle geleydi , beklicez artık yama yapmalarını.
Rica ederim, erken erişim oyunu olduğu için sonradan gelme ihtimali var bence.Sağdan soldan okuduğum ve duyduğum kadarıyla Larian firması CD Project Red gibi oyuncu dostu bir firmaymış, belki Witcher 3'e yapıldığı gibi sonradan da olsa bir dil desteği getirebilirler.Zaten bu tam sürümü değilmiş, yaklaşık 20 saat süren bir ilk bölümüymüş.Belki Türkiye'den veya genel olarak istedikleri satışı yaparlarsa dil desteğine sıcak bakabilirler.İmza kampanyası bunu tetikleyebilir.Aşağıda benzer bir örnek var mesela.

Baldur's Gate 3 için İtalyanca kampanyası

Transient Ghost

Ekip Lideri
Boyutta neden 17 GB yazıyor az bir şey diye sevinmiştim :) 1. torrent in sürümü daha yüksek değil mi ?
Orayı yazarken dalgınlıktan yanlış yere bakarak yazmışım dostum, şimdi düzeltiyorum.Kapak resminde ve indirilecek torrent dosyasında asıl boyutu yazmıştım, ona göre indirirseniz sıkıntı olmaz.

Oyunun Xatap ını indirdim D Diskime kuruyorum (150 GB ) çeyrek lediğinde C diskinde Appdata Temp klosüründe yer kalmadığını söylüyor hayatımda bu kadar saçma bir hata görmedim yardım edebilecek var mı ?

Edit: C de yer açıp C ye kurdum bu sefer sorun çözüldü ama neden böyle bir hata verdi anlamadım şimdi ben seni D ye kopyalamam mı ? Xatap indirmemenizi öneriyorum , bu arada yeni sürüm gelmiş

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
GÜNCELLEME:
12.10.2020 tarihinde kırılan v4.1.83.6620 numaralı güncelleme konuya eklenmiştir.İlk torrent (Xatab Repack) güncellenmemiştir, bilginize.

Bilgilendirdiği için @llMalHeroll nickli arkadaşa teşekkür ederim.

EDIT

Sadece update linki de eklenmiştir, ilgililerin dikkatine.

v4.1.83.6620
https://www61.zippyshare.com/v/omFAat9c/file.html

Oyunun Xatap ını indirdim D Diskime kuruyorum (150 GB ) çeyrek lediğinde C diskinde Appdata Temp klosüründe yer kalmadığını söylüyor hayatımda bu kadar saçma bir hata görmedim yardım edebilecek var mı ?

Edit: C de yer açıp C ye kurdum bu sefer sorun çözüldü ama neden böyle bir hata verdi anlamadım şimdi ben seni D ye kopyalamam mı ? Xatap indirmemenizi öneriyorum , bu arada yeni sürüm gelmiş
O bir hata değil dostum. Bütün oyunlar %appdata% klasöründe belli bir yer kaplar. Save dosyaları / Oyun profili veya ayarlar tarzı şeyler için veya geçiçi temp dosyaları olabilir kurulum esnasında. Eğer başarıyla kurduysan başka bir dosyaya çekebilirsin. Sıkıntı olmaz. Xatab'la pek bir alakası yok.

O bir hata değil dostum. Bütün oyunlar %appdata% klasöründe belli bir yer kaplar. Save dosyaları / Oyun profili veya ayarlar tarzı şeyler için veya geçiçi temp dosyaları olabilir kurulum esnasında. Eğer başarıyla kurduysan başka bir dosyaya çekebilirsin. Sıkıntı olmaz. Xatab'la pek bir alakası yok.
Kurarken 30 GB Yer vardı hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım

Emek Dilbaz

Torrent-Oyun.com
tam versiyonlarını bulman gerek iyi bak kendi versiyonunu oyuna girince yada program ve özelliklerden görebilirsin . mesela 5566 to 6266 gibi 5566 senin sürümün olmazsa yükleyemezsin, 6266 geçemezsin
teşekkürler başkaları içinse google yazsanız çıkar site ismi vermem uygun olmaz

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt