Torrent-Oyun | BALDO: The Guardian Owls [DOGE] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
BALDO KAPAK 2.png

BALDO: The Guardian Owls [DOGE]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Steam
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 588,3 MB

:pccikistarihi: -27.08.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir! (Windows 10 önerilir!)

türkçe.png
TÜRKÇE Alt Yazı Destekli

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1614890/Baldo_The_Guardian_Owls/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Çözülmeyi bekleyen türlü gizemlerle dolu, büyülü bir diyarda yolculuk et.
Not: Zelda ve Ni no Kuni benzeri bir oyundur.

Baldo: The Guardian Owls'da zorlu bulmacaları çöz ve karmaşık zindanları keşfet.
Baldo olarak bu büyüleyici açık dünyada dolaş. Kehanetin anlamını açığa çıkarmak ve kadere karşı gelmek için mücadele ederken bir yandan da ilginç ve unutulmaz karakterlerle tanış.

Hem eğlendiren hem heyecanlandıran bu macerada yeni kasabaları ve ilginç yerlileri keşfet, acımasız düşmanlarla savaş, gizli tapınakları bul ve hem büyülü hem de alelade nesneleri toplayarak güçlü silahlar edin veya bu tuhaf diyarın sırlarını açığa çıkar.

:sistem_gereksinimleri:

Screenshot_1.png

:oyunfragmani:

ÖRNEK OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:
İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent isminden de anlaşılacağı üzere hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

logo-Baldo-header2.png

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunları kıran siz olmadığınız için size bir sözüm yok, kırılan oyun oldukça paylaşıyorsunuz. Crack grupları eskisi kadar aktif değil sanırım.
Kırılan oyun oldukça paylaşıyorum ama basit (kötü) oyun diyorsunuz hocam onu ne yapacağız? :) Yanlış anlaşılmasın lafı üstüme alınmıyorum, sonuçta oyunu yapan ben değilim, sadece paylaşıyorum ama unutulmasın ki bu oyunları indirip oynayan ve beğenen bir kesim var, onların zevkine de biraz hakaret olmuş oluyor (hiç indirilmese bana bir zararı da yok bu arada, para kazanmıyorum sonuçta).Örneğin en basitinden Psychonauts 2 veya Twelve Minutes kötü oyun mudur? Sana göre bunlar değersiz oyunlar olabilir ama indie oyun seven birçok arkadaş için bunlar güzel oyunlardır.O açıdan bakmak lazım.Aliens: Fireteam bile basit oyun değildir...

Bir de anladığım kadarıyla oyun dünyasından baya uzaksın hocam.Takip etmek için aşağıdaki siteye bakmanı öneririm.Zaten büyük oyun kırıldığında illa ki ana sayfada göreceksindir, kaçırma ihtimalin sıfır.Bu arada evet, Denuvo kırabilen pek grup yok maalesef.Olsa neden kırılanı eklemeyelim değil mi?

>> Reddit/CrackWatch/Kırılanlar ve Kırılmayanlar Tablosu
>> Oyun Haberleri İçin: https://oyungezer.com.tr/

İyi forumlar.

Son düzenleme:
Asla yanlış anlamıyorum dostum. Evet, haklısın. Oyun dünyasından baya uzağım. Siteyi takip ediyorum ama cod, re 7, fifa, far cry, outlast vs. gibi bilindik oyunlar düşerse indirip oynuyorum. Şu aralar da oyunsuzluktan pubg oynuyorum. Her eklenen oyuna şans vereceğim. Yargılamadan, güzel dostça anlatımın için teşekkür ederim.

İyi forumlar :)

Kırılan oyun oldukça paylaşıyorum ama basit (kötü) oyun diyorsunuz hocam onu ne yapacağız? :) Yanlış anlaşılmasın lafı üstüme alınmıyorum, sonuçta oyunu yapan ben değilim, sadece paylaşıyorum ama unutulmasın ki bu oyunları indirip oynayan ve beğenen bir kesim var, onların zevkine de biraz hakaret olmuş oluyor (hiç indirilmese bana bir zararı da yok bu arada, para kazanmıyorum sonuçta).Örneğin en basitinden Psychonauts 2 veya Twelve Minutes kötü oyun mudur? Sana göre bunlar değersiz oyunlar olabilir ama indie oyun seven birçok arkadaş için bunlar güzel oyunlardır.O açıdan bakmak lazım.Aliens: Fireteam bile basit oyun değildir...

Bir de anladığım kadarıyla oyun dünyasından baya uzaksın hocam.Takip etmek için aşağıdaki siteye bakmanı öneririm.Zaten büyük oyun kırıldığında illa ki ana sayfada göreceksindir, kaçırma ihtimalin sıfır.Bu arada evet, Denuvo kırabilen pek grup yok maalesef.Olsa neden kırılanı eklemeyelim değil mi?

>> Reddit/CrackWatch/Kırılanlar ve Kırılmayanlar Tablosu
>> Oyun Haberleri İçin: https://oyungezer.com.tr/

İyi forumlar.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Asla yanlış anlamıyorum dostum. Evet, haklısın. Oyun dünyasından baya uzağım. Siteyi takip ediyorum ama cod, re 7, fifa, far cry, outlast vs. gibi bilindik oyunlar düşerse indirip oynuyorum. Şu aralar da oyunsuzluktan pubg oynuyorum. Her eklenen oyuna şans vereceğim. Yargılamadan, güzel dostça anlatımın için teşekkür ederim.

İyi forumlar :)
Anlayışın için çok teşekkür ederim hocam.Bu arada eklediğim her oyunun herkese hitap etmesi gibi bir düşüncem yok hocam, oynamak için kendini zorlamanı istemem.Yine de hiç denemediğin farklı bir tür varsa da denemeni öneririm, belki seveceğin bir tür keşfetmiş olursun.Ek olarak çok beklenen büyük bütçeli oyunları da kırılır kırılmaz ekliyorum, takip etmesi zor oluyorsa özelden de bilgilendirebilirim.Tekrardan iyi forumlar.

misugi

Torrent-Oyun.com
Oyunun renkleri çok güzel elinize sağlık üstadım. Oyunu gamepad ile çalıştıramadım hocam, internette kaynak bulamadım, xbox360 controller ile denedim malesef olmadı acaba sizin bilginiz var mı bu konuda ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunun renkleri çok güzel elinize sağlık üstadım. Oyunu gamepad ile çalıştıramadım hocam, internette kaynak bulamadım, xbox360 controller ile denedim malesef olmadı acaba sizin bilginiz var mı bu konuda ?
Steam'de gamepad desteği olduğu söyleniyor, tabi her gamepad mi orası meçhul.Genelde orijinal olmayan gamepad'lerde bu sorun yaşanıyor.Elinizdeki Xbox 360 gamepad'inin %100 orijinal olduğundan eminseniz (uzun zaman önce üretimi durmuştu) şimdilik güncelleme beklemekten başka bir çare yok.Elindeki Xbox gamepad'inin imitasyon olduğunu farz edersek (bende de var) x360ce adındaki bir program ile oynaman mümkün olabilir.Ben çok fazla oyunda denemedim ama denediğim birçok oyunda da sorunsuz çalıştırabildim.Yine de çalışmamış olma ihtimaline karşın bu program kullanılabilir.Youtube'ta nasıl çalıştırıldığıyla ilgili videolar mevcut hocam, ordan bakarak oynayabileceğini tahmin ediyorum.
1630247636238.png

misugi

Torrent-Oyun.com
Steam'de gamepad desteği olduğu söyleniyor, tabi her gamepad mi orası meçhul.Genelde orijinal olmayan gamepad'lerde bu sorun yaşanıyor.Elinizdeki Xbox 360 gamepad'inin %100 orijinal olduğundan eminseniz (uzun zaman önce üretimi durmuştu) şimdilik güncelleme beklemekten başka bir çare yok.Elindeki Xbox gamepad'inin imitasyon olduğunu farz edersek (bende de var) x360ce adındaki bir program ile oynaman mümkün olabilir.Ben çok fazla oyunda denemedim ama denediğim birçok oyunda da sorunsuz çalıştırabildim.Yine de çalışmamış olma ihtimaline karşın bu program kullanılabilir.Youtube'ta nasıl çalıştırıldığıyla ilgili videolar mevcut hocam, ordan bakarak oynayabileceğini tahmin ediyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 248545
Dediğiniz gibi elimdeki gamepad orjinal değil, piranha'nın wairless olanlarından kaliteli değil ama bu zamana kadar bir problem olmadı. Linkte vermiş olduğunuz emülatör'ü bayadır kullanıyorum onu da denedim olmadı malesef. Oyunda kol çalışıyor aslında (RB) tuşu (A) tuşu işlevi görüyor (LB) tuşu (B) işlevi görüyor sizden bilgi almak istedim. Sanırım oyunun kendisi ile alakalı bir problem.:(

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dediğiniz gibi elimdeki gamepad orjinal değil, piranha'nın wairless olanlarından kaliteli değil ama bu zamana kadar bir problem olmadı. Linkte vermiş olduğunuz emülatör'ü bayadır kullanıyorum onu da denedim olmadı malesef. Oyunda kol çalışıyor aslında (RB) tuşu (A) tuşu işlevi görüyor (LB) tuşu (B) işlevi görüyor sizden bilgi almak istedim. Sanırım oyunun kendisi ile alakalı bir problem.:(
Muhtemelen oyundandır hocam, zaten yanlış bilmiyorsam pc'ye port olarak çıkan bir oyun.Duyduğum kadarıyla maksimum 30 fps'de çalışıyormuş.Bu da aslında ne kadar özenilmediğinin göstergesidir.Belki ilerde güncelleme ile düzeltilir hocam, Steam'de denk gelip haber ederseniz güncelleme kırıldıysa paylaşırım.İyi forumlar.

misugi

Torrent-Oyun.com
Muhtemelen oyundandır hocam, zaten yanlış bilmiyorsam pc'ye port olarak çıkan bir oyun.Duyduğum kadarıyla maksimum 30 fps'de çalışıyormuş.Bu da aslında ne kadar özenilmediğinin göstergesidir.Belki ilerde güncelleme ile düzeltilir hocam, Steam'de denk gelip haber ederseniz güncelleme kırıldıysa paylaşırım.İyi forumlar.
Çok naziksiniz, vaktinizi ayırdığınız için ben teşekkür ederim.

berke.17

Torrent-Oyun.com
yok abi beni sarmıyor nerede eski oyunlar bunlar iyi değil

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt