Aydın'dan Yalova'ya nasıl gidilir????

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Kardeşim Yalova Universitesi ni kazandı bırakmaya gitmek için nasıl bir yol izlemeliyiz?

Birde İzmirden Yalovaya direk vapur seferi var dediler doğrumu?

taximlei

D&S İnternet Kafe / Donanım Satış-PC Teknik Servis
sanmam öyle bir vapur seferi olacağını 400-450 km yolu hiç bir vapur veya gemi firması yapmaz.. aydından direk otobüsle gitmen cok daha mantıklı olur deniz yolu hem vaktinden çok fazla alır hem keyifsiz olur.. 5 saatte yalovaya varırsınız.. vib turizmi tavsiye ederim

akillialtay1995

Torrent-Oyun.com
kardeşim ben şu an orda yani Yalova'da yaşıyorum ve kardeşinin kazandığı üniversitede yani Yalova Üniversitesi'nde son sınıfta okuyorum kardeşin için hayırlı olmasını diliyorum İzmiden Yalova'ya Bursa üzerinden geliniyor ve İzmirden Yalova'ya deniz ulaşımı yok sadece otobüsle gelebilirsin ancak
bir de kardeşin hangi kazandı belki aynı fakültede denk gelebiliriz
bir de benim üniversitede ayın 24ünde açılıyor

Kardeşim Yalova universitesi Endüstri Mühendisliğini kazandı araç kiralamayı düşünüyoruz onlar da günlük 250 km yol sınırı koyuyorlar ki yalova nazilli arası 500 km Günlüğü 150 den olsa 600 TL gidiş geliş tutacak ama bir yandan da eşyaları çok olacak ilk kez gidiyor yurda yerleştirip gelmek istiyoruz varmı başka bir tavsiyeniz?

akillialtay1995

Torrent-Oyun.com
Kardeşim Yalova universitesi Endüstri Mühendisliğini kazandı araç kiralamayı düşünüyoruz onlar da günlük 250 km yol sınırı koyuyorlar ki yalova nazilli arası 500 km Günlüğü 150 den olsa 600 TL gidiş geliş tutacak ama bir yandan da eşyaları çok olacak ilk kez gidiyor yurda yerleştirip gelmek istiyoruz varmı başka bir tavsiyeniz?
kardeşim senin kardeşinin kazandığı fakülte benim fakülteye yakın
benim sana tavsiyem kardeşine bir yurt tutman bunun dışında başka bir tavsiyem yok
bir de kardeşinin yerleşeceği yurt kyk yurdu mu yoksa özel yurt mu

kardeşim senin kardeşinin kazandığı fakülte benim fakülteye yakın
benim sana tavsiyem kardeşine bir yurt tutman bunun dışında başka bir tavsiyem yok
bir de kardeşinin yerleşeceği yurt kyk yurdu mu yoksa özel yurt mu

Kyk yedek 240 yetişirmi bilmiyoruz o yüzden özel yurtlara bakıyoruz

akillialtay1995

Torrent-Oyun.com
kardeşim biran önce acele etsen iyi olur ayın 24üne kadar zamanın var o zamana kadar kardeşine bir yurt bulup oraya yerleşmiş olması lazım
bence özel yurt daha iyi olur bildiğim bir kaç özel yurt var

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt