Avengers Endgame'in 4.30 Dakikalık Savaş Sahneleri Sızdı !!

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Death

Elizabeth Olsen
Hadi ya yok artık ciddi misin sen kaptan dan dayak mı yiyor :D bunlar eldiven yapmış hımm sabırsızlıkla bekliyorum o savaş sahnesini thor ölecek çünkü orada ve artı eldiveni alıyorlar elinden büyük ihtimal yaptıkları eldivenle bütün orduyu geri getiriyorlar çünkü orada hepsi olmuş oluyor burası filmin neresi acaba çünkü fragmanlarda görünen yerde savaşıyorlar ve russo kardeşler filmin sadece ilk 30 dakikasını gösterdik dedi son savaş burası olamaz o zaman ya çık artık beklemekten sıkıldım yada biri sızdırsın filmi de izleyelim :D

Hadi ya yok artık ciddi misin sen kaptan dan dayak mı yiyor :D bunlar eldiven yapmış hımm sabırsızlıkla bekliyorum o savaş sahnesini thor ölecek çünkü orada ve artı eldiveni alıyorlar elinden büyük ihtimal yaptıkları eldivenle bütün orduyu geri getiriyorlar çünkü orada hepsi olmuş oluyor burası filmin neresi acaba çünkü fragmanlarda görünen yerde savaşıyorlar ve russo kardeşler filmin sadece ilk 30 dakikasını gösterdik dedi son savaş burası olamaz o zaman ya çık artık beklemekten sıkıldım yada biri sızdırsın filmi de izleyelim :D
Aynen bildiğin kaptandan dayak yiyor.
Bir de yanlış görmediysem kaptan thorun çekicini falan da kullanabiliyor.
Kaptanı baya bi güçlendirmişler. Iron man fanboyu olarak çok sevmedim :/

Death

Elizabeth Olsen
Aynen bildiğin kaptandan dayak yiyor.
Bir de yanlış görmediysem kaptan thorun çekicini falan da kullanabiliyor.
Kaptanı baya bi güçlendirmişler. Iron man fanboyu olarak çok sevmedim :/
Büyük ihtimal o çekici geriye gittiklerinde alıyorlar çünkü bina sahnesinde dikkat edersen kaptan eski kaptanla kavga ediyor orası biraz komik olmuş :) akıllarda tek soru kaptan çekici kullanmaya laik mi? :D umarım beklediğimi değer ve değecek gibi de duruyor şuradaki görüntülerden

JohnWick

Hayatta yaptıklarımız, sonsuzlukta yankılanır.
Kaptanın mjolniri kaldırması. Orjinal 6lının geçmişe dönüp taşları toplaması ve taşlarla herkesi diriltmeleri. Bunlar tahmin edilen şeylerdi ben daha farklı bişey bekliyodum ama buna rağmen film güzel olcak gibi

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
izlemem izlersem adam değilim karaktersiz herifin önde gideniyim bir de yazarken spoiler kullanın arkadaşlar ne me lazım gözüm kayar falan

Yanlış anlamayın ama ne olursa olsun kaptan bana göre soytarı.Yani birde gerçeklik payı fazla yok bu karakterin. Stark abimizde para var akıl var yani,anladın ?

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
İzle izlemelisin bak çok şey kaçırıyorsun dayanamazsın neler oluyor neler görmen lazım :D
9 gün kalmış şunun şurasında ben beklicem. Kavga thanosla ise muhtemelen filmin ilk yarısında olucak zaten thorun çekici oyuncak oluyodur yine yoksa thor tek atıyo zaten. Bu arada yazdıklarım doğruysa da doğrulama beni. Şu aralar merak beni ayakta tutuyor.

Death

Elizabeth Olsen
9 gün kalmış şunun şurasında ben beklicem. Kavga thanosla ise muhtemelen filmin ilk yarısında olucak zaten thorun çekici oyuncak oluyodur yine yoksa thor tek atıyo zaten. Bu arada yazdıklarım doğruysa da doğrulama beni. Şu aralar merak beni ayakta tutuyor.
İlk yarısında olacağını zannetmem çünkü orada başka olaylarda oluyor bence o kavga fragman da tony thor gidiyorlar konuşmaya oradan sonra çıkmıyor onlar orada konuşmaya gidiyor sonra bir daha gidiyorlar

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt