Avengers 4: Endgame Türkçe Dublajlı Fragman #2

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Kostümler quantum realm için heralde okul maçına gider gibi dövüşmezler umarım Thanos'la.
Ironman'ın yolda ölmeyeceğini biliyorduk
Thor mu daha güçlü Cpt. Marvel mı karar veremedim ama Thor stormbreakerla bir adım önde duruyor.
Spoiler vermeden fragman çıkarmalrı iyi olmuş.
Bir de kaptan neden en önde yürüyo bir şey yapmış gibi.
Heyecanla bekliyoruz. Fazla bir şey kalmadı zaten :D

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Kostümler quantum realm için heralde okul maçına gider gibi dövüşmezler umarım Thanos'la.
Ironman'ın yolda ölmeyeceğini biliyorduk
Thor mu daha güçlü Cpt. Marvel mı karar veremedim ama Thor stormbreakerla bir adım önde duruyor.
Spoiler vermeden fragman çıkarmalrı iyi olmuş.
Bir de kaptan neden en önde yürüyo bir şey yapmış gibi.
Heyecanla bekliyoruz. Fazla bir şey kalmadı zaten :D
Geçmişe gittiklerinde karşılaştıkları Iron Man'dir belki de.

Cpt. Marvel daha güçlü, resmi açıklama.

Death

Elizabeth Olsen
Bunlar ilk filmde dayak yedi yetmedi mi la :D günü kurtarmaya kaptan marvel ve ant man geliyor sanki yenmeye güçleri varmış gibi :D eğer bunlar toplanıp yenerse filmden güle güle çıkarım gözümden düşer marvel :D Adam Warlock gelirse belli olmaz da ben bunların toplanıp da yenebileceğini zannetmiyorum :)

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Bunlar ilk filmde dayak yedi yetmedi mi la :D günü kurtarmaya kaptan marvel ve ant man geliyor sanki yenmeye güçleri varmış gibi :D eğer bunlar toplanıp yenerse filmden güle güle çıkarım gözümden düşer marvel :D Adam Warlock gelirse belli olmaz da ben bunların toplanıp da yenebileceğini zannetmiyorum :)
cpt marvel sinematik evrende boostlandı biraz thanosu yensin diye :d

FeaRimbor

Cpt. Marvel daha güçlü, resmi açıklama.
Filmi için bir hype olabilir bence, sonuçta cpt. marvel sadece space stone dan alıyor gücünü Thorun baltası ise 6 taşa karşı koydu. Düşününce hem thor denen adam bir cüce yıldızın enerjisine karşı koyabiliyor (baltasız) ayrıca bilmiyorum ne kadar paralel ilerlerler ama çizgi roman karşılaşmaşlarında %90 thorun üstünlüğü var gibi
https://www.superherodb.com/battle/captain-marvel-vs-thor/40-24064/ (sitenin doğruluğu hakkında bir kaynağım yok ama .d )

Geçmişe gittiklerinde karşılaştıkları Iron Man'dir belki de.
Yaşlı duruyor bence o ihtimal için ama güzel teori.

SHYΛH

El. Psy. Congroo.
Filmi için bir hype olabilir bence, sonuçta cpt. marvel sadece space stone dan alıyor gücünü Thorun baltası ise 6 taşa karşı koydu. Düşününce hem thor denen adam bir cüce yıldızın enerjisine karşı koyabiliyor (baltasız) ayrıca bilmiyorum ne kadar paralel ilerlerler ama çizgi roman karşılaşmaşlarında %90 thorun üstünlüğü var gibi
https://www.superherodb.com/battle/captain-marvel-vs-thor/40-24064/ (sitenin doğruluğu hakkında bir kaynağım yok ama .d )

Yaşlı duruyor bence o ihtimal için ama güzel teori.
Çizgi romanla paralel gitmez, "politik doğruculuk" ile ilerlerler.

Benim merak ettiğim thoru öldürecekler mi ve nasıl öldürecekler bekleyip göreceğiz :D
Ölmesi en mâkul kişi Thor şu an bence

FeaRimbor

Çizgi romanla paralel gitmez, "politik doğruculuk" ile ilerlerler.
Şu politik doğruculuk kadar gereksiz bir olay yok galiba Eğer sırf kadın diye güçlü olursa hele hele yeni çıkacak filmlerde (OG avangersların öldüğünü ya da bıraktığını varsayarsak bence nat ve hawk emekli olcak) Dr. Strange, Black Panther, Scarlet Witch gibi karakterler varken liderlik falan yapcaksa ben de gider dc fanboyu olurum.

ZeuS

* G a M e R *
Takım Lideri
Captain Marvel filmini izlemeden bu filmi izlemeyin. Fragmanda ki türkçe dublaj çok kötü olmuş.

Yenilmezler arasında en güçlü kahraman Captain Marvel (Filmini izleyince anlarsınız)

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt