Aven Colony The Expedition [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Aven Colony The Expedition [CODEX]
⠀⠀FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 11.71 GB

:pccikistarihi: 06.12.2017

:pcnot: 64 bit işletim sistemi ve DirectX 11 uyumlu ekran kartı gerektirmektedir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Aven Colony ile insanlık için yeni bir yaşam alanı inşa et.

Çöllere, tundralara ve ormanlara sahip, dünyadan ışık yıllarıyla ifade edilen uzaklıkta yer alan Aven Prime'ı keşfet. Aven Colony, sana insanlığın güneş sistemi dışındaki ilk yerleşim yerinin denetimini verir. Burada yeni dünyaya yerleşmenin zorluklarıyla başa çıkarken kolonilerini büyüterek devasa ve yayılan şehirler haline getirirsin.

Kolonine altyapı oluştur, vatandaşlıklarının refahıyla ilgilen, kaynaklarını yönet ve Aven Prime'ın egzotik dünyasının zorlu ve çoğu zaman tehlikeli unsurlarının yer aldığı atmosfere karşı kolonini refaha ulaştır.

Ana Özellikler

Bir Uzaylı Dünyasını Kolonileştir: Düşük oksijenli atmosfere sahip; yoğun elektrik fırtınalarının, parçacıklı fırtınaların, toz hortumlarının, jeotermal deliklerden çıkan ölümcül toksik gaz püskürmelerinin yaşandığı ve günlerin, kendi özel mevsimlerine sahip olmalarına neden olacak kadar uzun olduğu bir dünyada yeni bir yaşam alanı inşa et. Yemyeşil sulak arazilerden daha az yaşanabilir çöl ve kutuplara, çeşitli yaşam alanlarını keşfet.

Yerlilerle Tanış: Dev kum solucanları, ölümcül veba sporları ve "Creep" olarak da bilinen şiddetli bir mantar enfeksiyonu dahil olmak üzere çeşitli uzaylı yaşam formlarını keşfet.

Koloni Kurucularına Önderlik Et: Yeni bir dünya kurmak, stresli bir iş olabilir. Yeni bir Koloni Valisi olarak koloni kurucularının bu yeni ortamla başa çıkmalarına yardım etmek için çok çalışman gerekecek. 12 ayrı ""katman"" modunu kullanarak koloninin Ekinlerini, Vatandaşlarını, Mutluluğunu, Suç Oranını, Havasını, Elektriğini, İstihdamını, Kaynaklarını, Ulaşımını, Yapılarını, İnsansız Hava Araçlarını ve Suyunu yönetebilirsin. Koloni kurucularının saygısını kazan ve Koloni Valiliğinden Sefer Başkanlığına yüksel!

Geçmişi Keşfet: Aven Prime dünyası pek çok sırra ev sahipliği yapıyor. Kapsamlı bir tek oyunculu senaryoda oyna ve bu yeni cesur dünyanın pek çok sırrını gün yüzüne çıkaran bir hikayeye katıl.

Geleceği İnşa Et: Koloni uzmanlarına yer sağlamak, ticaret yolları oluşturmak, göçmenleri karşılamak ve daha fazlası için inşaat amaçlı insansız hava araçlarını kullan! Kolonini daha ileriye götürmek için var olan binalarını çeşitli yükseltme kademeleriyle geliştir!

Sefer Sistemi: Uzaylı kalıntılarını keşfetmek, eserleri ele geçirmek, kaza yapan gemileri onarmak ve kayıp kaşifleri kurtarmak için alanında öncü kişilerden oluşan uzman takımını konuşlandır. Bölücü grupları, asileri ve medeniyetini tehdit eden Aven Prime'ın kalan robot muhafızlarını uzak tutarken veba ve Creep sporu yuvalarıyla mücadele etmeye hazır ol.

Kışa Hazırlan: Tamamen işlevsel gece gündüz ve mevsim döngüsü. Kışın Aven Prime baştan sona donar; çiftliklerde yiyecek üretilmez ve güneş panelleri nispeten çok az elektrik üretir. Bu zor iklimde hayatta kalmak için tedbirler al!

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)

İşlemci: Intel Core i3-3220 3.3 GHz

RAM: 4 GB

Ekran Kartı: GeForce GTX 470 / AMD Radeon HD 7850

DirectX: Version 11

Boş Alan: 25 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)

İşlemci: Intel Core i5-4670 or AMD A10-7850k

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: GeForce GTX 980 VRAM 4GB / AMD Radeon R9 390X

DirectX: Version 11

Boş Alan: 25 GB

:pcoyunfragmani:

https://www.youtube.com/watch?v=iMM_iOPJiho​

Ekli dosyalar

gezgin1412

Torrent-Oyun.com
Ynt: Aven Colony The Expedition [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download

Teşekkürler

KaiserAcg

Torrent-Oyun.com
Ynt: Aven Colony The Expedition [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download

Zaman öldürmelik bir oyun. Muhtemelen 1 hafta oynadıktan sonra sıkar ancak o bir hafta saatlerce başından kalkılmaz. Teşekkürler paylaşım için.

Freedom_Tavan_55

Torrent-Oyun.com

Eyvallah kardeşim oyunu indirmeyecek de olsam konulara bu kadar özen göstermen beni oldukça mutlu etti.Ayrıca Türkçe'ye çevirip paylaşman çok iyi olmuş.Bazı konularda bir satır çeviriyi çevirmeye üşenen yetkilileri bu konuya davet ediyorum..+1 :thumbup:

nikopol2041

Torrent-Oyun.com

oyun için teşekkürler codex i listeme almıştım sonra bunu gördüm codexten farkı nedir?

nikopol2041' Alıntı:
oyun için teşekkürler codex i listeme almıştım sonra bunu gördüm codexten farkı nedir?
Oyun CODEX sürümü zaten. Nasıl farkı nedir?

nikopol2041

Torrent-Oyun.com

Meteturan' Alıntı:
Oyun CODEX sürümü zaten. Nasıl farkı nedir?
o zaman şöyle sorayım http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=499746.0 bu sürümden farkı nedir

nikopol2041' Alıntı:
o zaman şöyle sorayım http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=499746.0 bu sürümden farkı nedir
The Expedition Update. Güncelleme geldi oyuna. Detaylı bilgi;

http://steamcommunity.com/games/484900/announcements/detail/1460719869945915304

flexus

Torrent-Oyun.com

Eyvallah dostum :thumbup:

cerszerk

Torrent-Oyun.com

türkçe desteği varmı?

Güzel bir oyuna benziyor, iletim için teşekkürler.

Crocs

Torrent-Oyun.com

Oynayan var mı arkadaşlar anno tarzı bir şey sanırsam bir yorum da yapın bari :)

ReneStrike

Torrent-Oyun.com

BU OYUN ANA OYUN VE UPDATE Mİ YOKSA SADECE DLC Mİ ARKADAŞLAR???

tuncayr

Torrent-Oyun.com

crack çalışmıyor yardım edebilirmisiniz

CS:GO Sunucumuz

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt