Attack on Titan 2: Final Battle + ALL DLC'S [FitGirl] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Attack on Titan 2: Final Battle [FitGirl]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: FitGirl

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 19.9 GB

:pccikistarihi: 5.07.2019

:pcnot: Tüm DLC'leri içerir.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Tüm korkuları bırak. A.O.T. 2, dünya çapında hit olan animasyon dizisi ""Attack on Titan"" a dayanan aksiyon oyununun sürükleyici bir devamıdır.

İnsanlığı, insan yiyen can alanTitans'ın tehdidinden kurtarmak için savaştıklarında, Eren ve arkadaşlarıyla birlikte animasyonun muhteşem öyküsünü yaşa. Titans'a karşı, gökyüzünde manevralar yapıp uçan, omni-directional mobility gear'ını dene ve dev rakiplerle mücadele heyecanını ve tatmin duygusunu hisset.

:surum:

"Attack on Titan 2: Final Battle Upgrade Pack" hit anime serisi "Attack on Titan" üzerine kurulu taktik takip aksiyon serisinin en son içeriğini içerir.

■Anime sezon 1~3 hikayelerini içerir!
Nisan 2019 tarihinde (Japonya'da) yayınlanması planlanan en son hikayeleri içerir.
Orijinal mangadan alınan durumlarla, hikayeyi diğer karakterlerle aynı bakış açısıyla yaşayın.

■Oynanabilir karakterler eklendi!
Kenny, Zeke, Nifa, Floch ve Caven gibi 3. sezonda başrol oynayan karakterler savaşa katılıyor!

■Yeni ekipman "Thunder Spear" eklendi!
Thunder Spears, sizi en zorlu durumlardan bile kurtarmada kullanılabilecek güçlü silahlardır.
Armored Titan gibi kılıçla kesmenin zor olduğu düşmanlara karşı özellikle etkilidirler!

■Yeni ekipman "Anti-personnel Omni-directional Mobility Gear" eklendi!
Önceki başlıkların çok yönlü hareketlilik heyecanını korurken, kılıç kullanmak yerine düşmanı vurarak, tümüyle yeni bir aksiyonun tadını çıkarabilirsiniz.
Titanlarla savaşmanın yanı sıra, insana karşı insan savaşları da ortaya çıkıyor!

■Yeni mod "Territory Recovery Mode" eklendi!
En sevdiğiniz karakterleri orijinal hikayeden birliğinize katılmak üzere davet ettiğiniz ve duvarların ötesindeki toprakları kurtarmayı amaçlayan bir mod.
Orijinal hikayede duyulmamış karakter kombinasyonları ile takımları özgürce oluşturabilirsiniz!
Karakterler arasındaki dostluğu geliştirin ve sadece oyunda yaşanabilecek olaylar ile ilgili sohbetlerin tadını çıkarın.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Win 7/8.1/10 64bit
İşlemci: Core I5 2400 or ove
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 VRAM 1GB or over
Bellek: 6 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 30 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Win 7/8.1/10 64bit
İşlemci: Core i7 3770 or over
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 VRAM 2GB or over
Bellek: 8 GB
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 30 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

animesini izliyorum bunun animesi bana göre büyüktür game of thrones
anime fanı değilim baktım narutosundan bleach ına hepsini bıraktım 3 4. bölümde
bunun aşığıyım resmen her bölümü sinemada çıksa izlerim oyununu indirmek boynumuzun borcu
Erwin Smith :D

ThePC

Seviye 1
Bu versiyonda oyundaki ağır çekim modunu kapatabilirmiyiz ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt