ASUS x550vx 7.Nesil Notebook

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

taylansimdi

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar Notebook'umu satıyorum. 11 Aylıktır Tertemizdir Antalya Isparta 2 sehirdede Bulunuyorum Gelip Temizliğini görüp her türlü oyun program denemesi performansına bakabilirsiniz.3 ayda bir fan temizligi ve termal macun bakımını yaptırdım. OC İle güncel oyunlarda 1080p de güzel sonuclar aliyorsunuz.Gerek işlemci performansı ilede cok rahat her türlü renderi,autocad vb. ders programlarında çok güzel sonuclar veriyor.3500TL VE Üzeri bekliyorum zaten en kötü i7 7700hq işlemcili laptop bile 5 bin TL olmuş durumda fiyat üstüne görüşülür yorum olarak yazın lütfen

Intel Core i7-7700HQ Processor 2.8 GHz (6M Cache, 3.8 GHz'e Kadar)
Geforce GTX 950M 2GB GDDR5 128 Bit Ekran Kartı
12 GB DDR4 2400MHz RAM
1 TB Harddisk
Windows 10 Pro

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt