Asus vs Monster iki laptop arasında kaldım.

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheFafu

Apple Developer
Asus soğutma, klavye ve işlemci de Monster'e göre geride kalmış. Monster'de o modeli değil de Abra A5 V13.3 ya da V13.4 ikisinden hangisine bütçen yetiyorsa onu tercih et.

1050 ile 1050 ti arasındaki fark programlar için çok fark eder mi ?
benim için oyun çok önemli değil low medium arada oynamalık oynarım. masaüstü var zaten r9 380 4g var bunu okulda bile kullanmak için veya yanımda taşımak için alıyorm

HowNisCupe

Ashley Greene
o halde o asusa o kadar para vermeye hiç değmez daha iyi işlemci ve soğutma teknolojisi var monsterda o programlarda bir sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum oyun için değilse 1050 de çok iyidir

DamnedSquirrel

Another charlatan to idolize
Asus'un bu modeli hiç güzel değil tavsiye de etmem. Marka kalitesi açısından her zaman benim gözümde asus monster'a göre çok daha iyidir ancak markaya değil ürüne bakmak lazım bu yüzden A5 V13.1 daha iyi:))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt