ASUS Dual RX580 GB temiz ve garantili

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
eylülde vatandan toplamıştım bilgisayarı o zaman aldım günde 7 saat açık bunun neredeyse 3 saati oyun oynandı kısacası az kullanılmış bir karttır satılıktır 1.5 yıllık garantisi vardır mining yapılmadı 6000tl

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
Vay arkadaş, nasıl bir devre denk geldik, ikinci el ürünlerden kar elde ediyoruz.Kullandığımız sürede yanımıza promosyon gibi oluyor. Evde kullanmadığım kıyıda köşede kalmış ne varsa çıkarmaya başladım gün yüzüne, hepsi para ediyor artık satıp değerlendirmek lazım :).

Bu arada hayırlı satışlar dilerim şuanki durumda çok fazla alıcısı olacaktır. Fiyat güzel.

Vay arkadaş, nasıl bir devre denk geldik, ikinci el ürünlerden kar elde ediyoruz.Kullandığımız sürede yanımıza promosyon gibi oluyor. Evde kullanmadığım kıyıda köşede kalmış ne varsa çıkarmaya başladım gün yüzüne, hepsi para ediyor artık satıp değerlendirmek lazım :).

Bu arada hayırlı satışlar dilerim şuanki durumda çok fazla alıcısı olacaktır. Fiyat güzel.
teşekkür ederim öğrenciyim kenara para ayırmak lazım

MuratTamer

Darth Vader

Devir çok kötü gerçekten. Arkadaşın günahı yok tabi, o da mevcut piyasaya uyuyor sonuçta. Kar ederek satmak ister herkes. Gidip yarın öbür gün tekrar satın almak istese ona da bu fiyatlardan sunacaklar. Ben bu rakama aralık ayında sıfır 3070 almıştım şimdi ikinci el 580 ler bu rakama gidiyor. 3070 ler araba parası oldu zaten ülkede. Mining, stok sorunları ve tabi uçan ekonomimiz sağolsun bu fiyatları da arayacağız gibi. Yatırımlık arsa alır gibi gpu alacak millet yakında koyacak kenara :)

Hayırlı satışlar bu arada arkadaşada.

Son düzenleme:

stark9403

Torrent-Oyun.com
kusura bakmayın ama piyasa ne olursa olsun ederinin 10 katına kart satmaya çalışmak ta bana biraz fırsatçılık geliyor ben de rx 5700ü me 15000tl diyeyim o zaman bu kara borsacılık durumları devam ederse piyasa asla normalleşmeyecektir 2.el satış yapan arkadaşlara biraz daha gerçekçi olmalarını tavsiye ediyorum

kusura bakmayın ama piyasa ne olursa olsun ederinin 10 katına kart satmaya çalışmak ta bana biraz fırsatçılık geliyor ben de rx 5700ü me 15000tl diyeyim o zaman bu kara borsacılık durumları devam ederse piyasa asla normalleşmeyecektir 2.el satış yapan arkadaşlara biraz daha gerçekçi olmalarını tavsiye ediyorum
Fırsatçılıktan ziyade stoğu olmayan kartı sahibine ulaştırmak maksadı yani arz talep var burada hocam. Şöyle ki arkadaşdan bu kartı alaaak kişi oyun bilgisayarı yapmak istiyorsa aynı paraya farklı ekran kartı alabilir, fakat o karttan mining için istediği verimi alamayacak. Bu kartlar 8gb olduğu için mining odaklı alınıyor, yani bu kartı alan adam eğer işini bilerek yapıyorsa bu karta verdiği parayı çok kısa bir sürede miningten çıkaracak. Oyun bilgisayarı toplamak isteyen biri zaten bu karta bu kadar para vermez, dediğim gibi arz talep döngüsü ve stokların bitmesi fiyatların artmasına sebep oldu, eğer bu kartlar şuan heryerde stokta olsa ve fiyatı 2-3 bin lira olsa herkes miningcilik yapardı emin olun.

diyebilirsin kimse engel olmaz ve evet fırsatçılık hakkımı kullanıyorum kişisel bir özgür hakkımdır kimse laf edemez diye düşünüyorum tek başıma anormallik başlatmadım sonuçta

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Fırsatçılıktan ziyade stoğu olmayan kartı sahibine ulaştırmak maksadı yani arz talep var burada hocam. Şöyle ki arkadaşdan bu kartı alaaak kişi oyun bilgisayarı yapmak istiyorsa aynı paraya farklı ekran kartı alabilir, fakat o karttan mining için istediği verimi alamayacak. Bu kartlar 8gb olduğu için mining odaklı alınıyor, yani bu kartı alan adam eğer işini bilerek yapıyorsa bu karta verdiği parayı çok kısa bir sürede miningten çıkaracak. Oyun bilgisayarı toplamak isteyen biri zaten bu karta bu kadar para vermez, dediğim gibi arz talep döngüsü ve stokların bitmesi fiyatların artmasına sebep oldu, eğer bu kartlar şuan heryerde stokta olsa ve fiyatı 2-3 bin lira olsa herkes miningcilik yapardı emin olun.
teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kartı satan arkadaş için söylenecek pek birşey yok.
Sonuçta şuanlık kart ın piyasası belli.
Piyasanın üstünde satmıyor.
Göz geçirdim yazdığı fiyattan yüksek de var düşük olan da var.
Ama çoğunluk 5-6 K tutarında.
GTX 1080 gördüm 6100 tl ye.
Önceden aldığı tutar eskide kaldı piyasanın altında satarsan salak durumuna düşersin şuan.
Bunlara sebebiyet verenleri suçlamak lazım.
Purchasing Power!!

MR. Geralt

Torrent-Oyun.com
eylülde vatandan toplamıştım bilgisayarı o zaman aldım günde 7 saat açık bunun neredeyse 3 saati oyun oynandı kısacası az kullanılmış bir karttır satılıktır 1.5 yıllık garantisi vardır mining yapılmadı 6500tl
Bu kart 6500 TL ise benim Rtx 2070 S galiba 15 k oldu.

Morningstar

Sweet Nerevar
Web sitesi
penetratorgod.medium.com
6500 çok fazla olmuş. En fazla 5500 olabilir. Pazarlıkla 5000 satabilirsin. Ancak devir olarak cidden çok rezil durumdayız. Sadece 1 sene önce kimsenin dönüp bakmadığı bir karttı ve 1200-1400 arasına satılıyordu sıfırları.

Arkadaşın yapabileceği bir şey yok ne yazık ki. Bende de aynı kart var piyasasına baktım 6000'den aşağı satan yok. 5500'e koydum kendi kartımı 5300'e bir sürü alıcı çıktı. İşin komik yani satacağım paraya RTX 2060, GTX 1660 Super gibi kartların ikinci elleri var. Bunu satıp yükseltmeyi düşünüyorum ben de. Böyle bi durum varken faydalanmak fırsatçılık değil akıllılıktır bence.

Arkadaşın yapabileceği bir şey yok ne yazık ki. Bende de aynı kart var piyasasına baktım 6000'den aşağı satan yok. 5500'e koydum kendi kartımı 5300'e bir sürü alıcı çıktı. İşin komik yani satacağım paraya RTX 2060, GTX 1660 Super gibi kartların ikinci elleri var. Bunu satıp yükseltmeyi düşünüyorum ben de. Böyle bi durum varken faydalanmak fırsatçılık değil akıllılıktır bence.
6 K bandında 1070 Tİ ile rx 5500 xt kartları var.
RTX 2060 hemen hemen 2-3 k üstüne koyup alınabilir.
Baktığım kadarıyla öyle.
Mantıklı eski kartı satıp yenilemek şuan için kartı olanlara yaradı.
PC toplamak için bekleyenler 10 asır daha bekler.
Nereden nereye zamanında yüzüne bakılmazdı bu kartın o zamanlar gtx 1070 ti 1080 ti ler popülerdi çünkü.
Hala taş gibi kartlar 4 senelik olmalarına rağmen.
AC VALHALLA DA VERY ULTRA 1080 P de 50 fps veriyor 70 ti maşallahı var.:eek::D.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt