Assassin's Creed Valhalla Türkçe Yama

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Murusti

Torrent-Oyun.com
Yamanın son hali nasıl arkadaşlar deneyen varmı ilk zamanlar hatalar oldugu söylenoyordu düzeltildimi deneyen varmı

Son düzenleme:

alperen45

Torrent-Oyun.com
Yamanın son hali nasıl arkadaşlar deneyen varmı ilk zamanlar hatalar oldugu söylenoyordu düzeltildimi deneyen varmı
Ben yamayla oynadım bitirdim oyunu dostum.Tabiki normal bir çeviriye benzemiyor ama söylemek istenen cümleyi gayet iyi anlıyorsun.Bu yüzden sanada tavsiye ederim kullanmanı :)

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
olayın vıkıngler donemın de gectıgını ele alırsak kı ortalamanın ustu ıngılızcem oldugu halde zorlandım baya bu GPT çeviri de tamam gramerler fazla duzgun degıl ama genede ne konusuldugu anlaşılıyor :)

Murusti

Torrent-Oyun.com
Çeviriyi animus projesi devam ediyo herhalde en iyisi beklemek

ismaily

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar yama yı denedim korsan sürümde ama olmadı...

.. kopyalayın ve değiştirme uyarısına tümüne evet e basın. dan sonra gelen bu cümle ne anlama geliyor anlamadım... Haliyle yama da olmadı... ''Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Assassin's Creed Valhalla kopyalayın.''

Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\games\Assassin's Creed Valhalla kopyalayın.'' bu ne demek tam anlamadım..

Yani oyunun kurulu olduğu dizin böyle mi olmalı? Bunu mu anlatıyor... Ben UP-Rip i(setupsuz) olanı kurdum...

DataPC_patch_01.forge özelliklerde bende zaten salt okunur değil...
quickbms.exe den de konuda denilenleri yaptım...

Son düzenleme:

turkscream10

Torrent-Oyun.com
v38 yada v40 elinde olan var mı konuyu kapatmışlar paylaşılan yerde v40 varsa çok iyi olur

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt