Assassins creed valhalla offline yapamıyorum (kilitlendi!)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murusti

Torrent-Oyun.com
Oyunu uplayden indirdim offline yapmak istiyorum olmuyo bitürlü bulamıyorum daha önce origins ve odysseyi offline yapmıştım vallhallada offline seçenegini bulamıyorum bitürlü

MiceCRY

Life is beautiful!
uplay ayarlara gir ordan daima çevrişdışıyı işaretle bulut kaydı tikini kaldır çıkış yap uplaydan tekrar gir olur

Murusti

Torrent-Oyun.com
Arkafaslar benim demek istedigim oyunu hep offline oynamak karşıdaki vatandaş engeleyemesin diye bitürlü bulamadım offline ol ayarını

ISKA

Seviye 13
1 kere online oyuna gir, sonra uplayden çevrimdışı yap. Öyle dene, oyun bende var. Olmadı offline girmeyi denerim, belki artık offline oynamaya izin vermiyordur.

HALİL

Seviye 8
Çevrimdısı yapınca oyuna giremiyorum ozamanda offline oynamak istiyorum yani inyernet baglantısı olmadanda oyuna girmek istiyorum
1605944422321.png
Bu seçenekten çevrimdışı olabilirsin. Ayrıca internet bağlantın olmadan Uplay i açarsan çevrimdışı başlat seçeneği çıkacaktır. Çevrimdışı olarak başlatarak internet bağlantısına gerek duymadan oynayabilirsin.

Murusti

Torrent-Oyun.com

Murusti

Torrent-Oyun.com
1 kere online oyuna gir, sonra uplayden çevrimdışı yap. Öyle dene, oyun bende var. Olmadı offline girmeyi denerim, belki artık offline oynamaya izin vermiyordur.
Dedigin gibi ilk online girdim sonra offline yapmayı denedim olmadı çevrim dısı deneyim dedim bukezde cevrimici olmalısınız bu oyunu oynamak icin dedi

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Bence crack korumasından dolayı böyle katı bir kural koymuş olabilirler.

HALİL

Seviye 8
Çok ilginç bende çevrimdışı olarak başlatılabiliyor. İnternet bağlantısı yokken bile sorunsuz oynayabiliyorum.

1605950794732.png

Muhtemelen arkadaş birinden hesap aldı ama bir kere o hesaptan online şekilde girip daha sonra offline şekilde oynaması gerek. Yanlış anladıysam direkt görmezden gel dostum.

EmrDeniz

Torrent-Oyun.com
Windows Defender açık mı?Bu tarz offline activation olaylarında açık olması gerekiyor yoksa aktive edilmiyor oyun.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Konu sahibi arkadaş iyi niyetimizi suistimal edip tüm uyarılara ve uyarı cezalarına rağmen sürekli flood yaptığını için konusu kapatılıp, süreli olarak banlanmıştır.Tekrar etmemesi dileğiyle, iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt