Torrent-Oyun | Assassin's Creed: VALHALLA - Gold Edition [EMPRESS] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

FouRsQuare

Torrent-Oyun.com
Re village kasmadan oynuyorum ama ac valhalla başlarken yükleme ekranında fena kasıyor. Dx12 desteği olmasa re village oynayamam diye düşünüyorum.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Dostlar olaya son çıkan 2 oyun olarak bakıyorsunuz ama aralarında çok fark var.Birini Ubisoft yapıyorken, diğerini Capcom yapıyor.Biri açık dünyayken (daha meşakatli bir tür), diğer çizgisel veya yarı açık dünya sayılır.Ubisoft gibi daha çok göz önünde olan firmaların da ekran kartı firmalarıyla anlaşma yapmış olma ihtimali de çok yüksek.Bir de birçok AC oyunu ilk çıktığında optimize özürlü olur.Özellikle son 3 AC oyunu işlemci tarafından sıkıntı yarattı çoğu zaman.Ortalama aradan 6 ay, 1 yıl geçmeden de optimizesi doğru düzgün iyileştirilmez.Ek olarak AC'nin şu an eski sürümünü oynuyorsunuz, yani güncellenmiş versiyonu da değil.AC'de sorun yaşayıp, RE 8'de yaşamamanız normal yani.

hellsaw

Torrent-Oyun.com
optimizasyon sorunu yaşayan var mı ani fps düşmesi
sistem:i7 10750hq
16 gb ram
rtx2060
ssd de yüklü oyun birde

optimizasyon sorunu yaşayan var mı ani fps düşmesi
sistem:i7 10750hq
16 gb ram
rtx2060
ssd de yüklü oyun birde
Nvidia ekran kartlarında performans kaybı gösteriyor oyun bu sürümde.
Amd ekran kartları daha iyi performans veriyor.
Sonraki gelen sürüm güncellemelerinde sorun duzelmismidir bilmiyorum.

bar1905

Torrent-Oyun.com
yeni sürümün kıralacağı yok gibi duruyor bu sürümün çok fazla sıkıntısı var mı

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
yeni sürümün kıralacağı yok gibi duruyor bu sürümün çok fazla sıkıntısı var mı
Ben Gtx 1060 (3 GB) ile ayarların çoğunluğu medium olmak üzere 60 fps'yi yakalayabilmiş.Çok fazla denemedim ama o ayarlarda rahatça oynayabileceğimi düşünüyorum (bug'ları vs. bilmiyorum).Forumdaki arkadaşlardan çok fazla olumsuz geri dönüş olmadı.Sistemin 1060'tan düşükse anca şansını dene diyebilirim ama daha iyiyse garanti edemem ama iyi bir performans alabilirsin diyebilirim.Yine de seçim senin hocam.

bar1905

Torrent-Oyun.com
Ben Gtx 1060 (3 GB) ile ayarların çoğunluğu medium olmak üzere 60 fps'yi yakalayabilmiş.Çok fazla denemedim ama o ayarlarda rahatça oynayabileceğimi düşünüyorum (bug'ları vs. bilmiyorum).Forumdaki arkadaşlardan çok fazla olumsuz geri dönüş olmadı.Sistemin 1060'tan düşükse anca şansını dene diyebilirim ama daha iyiyse garanti edemem ama iyi bir performans alabilirsin diyebilirim.Yine de seçim senin hocam.
1650 ti 16gb ram var

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Muhtemelen sende de low ayarlarda 60 fps verir diye tahmin ediyorum.Belki birkaç ayarı medium'a da getirebilirsin.Bu oyun normal oyunlara oranla daha fazla sistem istiyor maalesef.Normalde oyunları kolay kolay high'dan aşağı oynamam ama bu oyun medium'da açmaya zorluyor.Gerçi oyunun medium hali de gayet iyi, hatta sanki high'da oynuyormuşum gibi hissetmiştim (10-15 dk.'lık deneyimde).Belki low'da da çok bir fark hissettirmiyordur.

Agregoor

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar şu an en iyi Türkçe yama hangisi biriniz link atabilir mi rica etsem?Animus'tan indirecektim ancak oyunun orijinal olması gerekiyormuş,hiç gerek yok Ac için o kadar para vermeye.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Arkadaşlar şu an en iyi Türkçe yama hangisi biriniz link atabilir mi rica etsem?Animus'tan indirecektim ancak oyunun orijinal olması gerekiyormuş,hiç gerek yok Ac için o kadar para vermeye.
Konuda da paylaştığım üzere bildiğim kadarıyla korsanda çalışan tek Türkçe yama bu:
GPT-3 Yapay zeka diyor ama değil.Animus'un yamasını aparmışlar.

arkadaşlar oyun da ittifak haritası bende ilerlemiyor en son gorevlerı yaptım vinland vardı onu da bitirdim ama randvi ile konusunca yeni ittifak bölgeleri açılmıyor oyun da mı sorun yoksa birşeyler eksik mi anlamadım oyunda haritanın yarısını yaptıgınız save dosyası varmı ? oyunda 22.ci saat deyim asgard görevlerini yapmak şart mı?.

arkadaşlar oyun da ittifak haritası bende ilerlemiyor en son gorevlerı yaptım vinland vardı onu da bitirdim ama randvi ile konusunca yeni ittifak bölgeleri açılmıyor oyun da mı sorun yoksa birşeyler eksik mi anlamadım oyunda haritanın yarısını yaptıgınız save dosyası varmı ? oyunda 22.ci saat deyim asgard görevlerini yapmak şart mı?.
Bana save dosyanı atabilir misin? 30. saatteyken bilgisayara format attım ve yedeklediğim save dosyası çalışmadı. Oyuna sıfırdan başlamaya üşeniyorum.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt