Torrent-Oyun | Assassin's Creed: VALHALLA - Gold Edition [EMPRESS] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Rica ederim, iyi geceler, iyi oyunlar.
Hocam merhaba ben up-rip kurulumsuz indirip crackledim 28 sayfalık konuyu tek tek okudum benimle aynı hatayı alan bir kişi var ona da yardımcı olunmamış ama size sorunu anlatmak istiyorum crack yapıp direk crack ile attığım .exe dosyasını çalıştırıyorum oyunun başlangıçtaki duvar kağıdı geliyor 2 dakika durup gidiyor arka plandada çalışmıyor ne yapsam düzelmedi 1.5 gün pc açık bıraktım bunun için ama çalıştıramadığım için çok sinir olmuş durumdayım şimdide DODI indiriyorum ama onuda nasıl kurmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden çok teşekkürler.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam merhaba ben up-rip kurulumsuz indirip crackledim 28 sayfalık konuyu tek tek okudum benimle aynı hatayı alan bir kişi var ona da yardımcı olunmamış ama size sorunu anlatmak istiyorum crack yapıp direk crack ile attığım .exe dosyasını çalıştırıyorum oyunun başlangıçtaki duvar kağıdı geliyor 2 dakika durup gidiyor arka plandada çalışmıyor ne yapsam düzelmedi 1.5 gün pc açık bıraktım bunun için ama çalıştıramadığım için çok sinir olmuş durumdayım şimdide DODI indiriyorum ama onuda nasıl kurmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden çok teşekkürler.
Maalesef sorunla ilgili bir bilgim yok.İnan her gelen yorumu da okuyorum fakat bilgi sahibi olmadığım yorumlara cevap veremiyorum maalesef.Muhtemelen sisteminle alakalı bir uyumsuzluktan kaynaklanıyor olabilir.DODI'nin de yüklenişi çok basit aslında.Diğer setup'lardan ekstra olarak yapman gereken tek şey setup'un ilk açılışındaki yerde klavyeden 'yukarı yön tuşu'na basmak ve gelen yükleme adımlarını yapmak (next-next-next işte).

99989a6420abd836b1b7dbd1e2114c8a.png
yon-tuslari.png

Maalesef sorunla ilgili bir bilgim yok.İnan her gelen yorumu da okuyorum fakat bilgi sahibi olmadığım yorumlara cevap veremiyorum maalesef.Muhtemelen sisteminle alakalı bir uyumsuzluktan kaynaklanıyor olabilir.DODI'nin de yüklenişi çok basit aslında.Diğer setup'lardan ekstra olarak yapman gereken tek şey setup'un ilk açılışındaki yerde klavyeden 'yukarı yön tuşu'na basmak ve gelen yükleme adımlarını yapmak (next-next-next işte).

Ekli dosyayı görüntüle 245363
Ekli dosyayı görüntüle 245364
çok teşekkür ederim ilgi ve alakanız için çok sağolun

Animusun yama uyumlu mu bunlar
Korsan oyunda net kesin çalışmıyor yama.
Epic ile u play versiyonlarına uyumlu yapıyorlar.
Çıkarsa Odyssey de ya da origins te olduğu gibi korsana uyumlu yapacak biri olabilir.
Şuanlık GPT -3 yama dışında korsana uyumlu yama yok.

Çıkarsa Odyssey de ya da origins te olduğu gibi korsana uyumlu yapacak biri olabilir.
gpt3 derken şuanda bu oyunu burdan indirip oynuyorum ama altyazı olmadığından dolayı çok fazla anlamıyorum indirip sorunsuz kullanabileceğim bir yer var mı acaba ?

RUBENム

war. war never changes.
Son düzenleme:

imparator632

Torrent-Oyun.com
Şöyle yap işe yarıyor

Sol alttan arama yerine "cmd" yaz
Açılan sekmeye "cd "Oyun nereye kuruluysa[Oyunun kurulu olduğu yere git üstte << Games > Assasins Creed Valhalla(benim pc de böyle) yazar o kutuda boş bir yere sol tık yap oyunun konumunu al]"" bunu yaz
Örnek : cd D:\Games\Assasins Creed Valhalla
[Eğer oyun D ye kuruluysa üstte dediğimi yaz sonra D: yaz bulunduğu dosyaya gider.]

Oyun klasörüne geldiysen cmd üzerinde son aşama "quickbms.exe -w -r -r acv.bms DataPC_Patch_01.forge videos/en/TR112_v40" bunu kopyala tırnaksız yapıştır kurulum olur

NOT : Türkçe yamanın içindeki dosyaları oyunun içine at ve eski sürüm türkçe yama varsa kaldır onu(bat dosyalarını kaldırsan yeter

Resim eklicektimde üşendim anlamışsındır umarım :D
Sen varya adamsın

Arkadaşlar sayfalarca muhabbeti geçti konusu bile açıldı GPT diye bir yama yok GPT adı altında animusun yamasını kopyala yapıştır yapmışlar. Credits de animus un adını bile değiştirmeye elleri gitmemiş ve bu vesile ile de ifşa oldular. Yani valhalla yaması çalışıyor korsanda.

sting_stingg

Biz,tabiatı örnek alırsak asla yanılmayız.
Oyun sorunsuz fakat mağaza kullanılmıyor ordaki binekleri vs oyunda kullanabiliyormuyuz ?

NOT: Paketlerin çoğu bu sürümde varmış zaten örn atlar vs seyiste var hepsi

Son düzenleme:

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
Codex sürümü çıkmadı mı acaba?
CODEX uzun zamandır Denuvo koruması içeren oyunlar kırmıyor hocam, Valhalla'nın şu an piyasadaki sürümünü de EMPRESS kırdığı için CODEX sürümü çıkması mümkün değil. Oyunun DLC'leri çıktığında bi' sürpriz yaparlarsa belki CODEX sürümü görebilirsiniz, ama Denuvolu oyunlar şimdilik EMPRESS tarafından kırılıyor. @n1Gg4

Son düzenleme:
Dostlar ben torrentlerin hepsini denedim hiçbiri başlamıyor indirmeye eşleri arıyor uzun zamandır bağlantımda ve güvenlik duvarı izinlerimde sorun yok. Beni alıntılayarak cevap verir yardımcı olursanız sevinirim.

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Sadece Uplay versiyonun torrenti çalışıyor diğerleri eşlere bağlanma kısmından ileri geçmiyor bilginize.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt