Torrent-Oyun | Assassin's Creed: VALHALLA - Gold Edition [EMPRESS] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

turkscream10

Torrent-Oyun.com
ingiltere deki gizem görevlerini yaparken görevi teslim edecekken sürekli meçhul olmalısın uyarısı çıkıyor görevi bitiremiyorum bir türlü. Ne kadar uzaklaşsam pelerini giysem kaybolsamda aynı uyarı çıkıp duruyor başka göreve başlıyorum ama uyarı hala devam ediyor bug a mı girdi acaba var mı çözümü başına gelen

koray3333

Torrent-Oyun.com
Merhabalar,oyunu kurulumsuz olandan indirdim,oyuna tam girecekken oyundan atıyor, sorun nedir acaba ?
ekran kartı driverim güncel,
sistemim:
msi gaming 970 anakart
amd fx 8350 4.0 8 çekirdek işlemci
msi gtx 1050 ti 4gb ekran kartı
16 gb 1600 mhz ddr3 ram
power 750 w

Web sitesi
www.instagram.com
Gençler qiuckbms veya cmd ile dil dosyalarını yüklemenize rağmen türkçe olmuyorsa upload ettiğim 600 mb'lık dosyayı kurulu klasöre yapıştırın. Dil dosyalarının çalıştırılmasının komutunu bu paylaştığım dosya veriyor. Arkadaş için böyle bir çözüm denedim, oldu.

https://dosya.co/3zrrag4scz48/DataPC_patch_01.forge.html

Hatta bu paylaştığım dosyayı da "Assassins Creed Valhalla\videos" klasörü içine yapıştırırsanız hiç cmd ile uğraşmanıza da gerek olmayacak tahminimce..

https://dosya.co/e0nzlx9v31uc/en.rar.html

Son düzenleme:

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
Dx12 Muhabbetine bir çözüm yok dimi kesinlikle işlemci değiştirilmesi gerekiyor? Oyunu sileceğim

Hükümdar

Torrent-Oyun.com
Ben oyunun EMPRESS torrentini indirdim, oyunu bitirdim ama Ragnar Lothbrok görevi yok. Nasıl alacam o görevi? Drengiligr kullanmak istiyorum. Oyunu hikayesini bitirdim.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ben oyunun EMPRESS torrentini indirdim, oyunu bitirdim ama Ragnar Lothbrok görevi yok. Nasıl alacam o görevi? Drengiligr kullanmak istiyorum. Oyunu hikayesini bitirdim.
Bir söz vardır bilir misin, misafir umduğunu değil, bulduğunu yer diye.Korsan oyunlar da bu mantıkla oynanır, ne kadarlık kısmı kırıldıysa onu oynarsın.Fazlası ya DLC'dir ya da mikro ödeme ile satın bir başka şeydir.Eğer bahsettiğin içerik kırılan Gold Edition sürümünde varsa aşağıdaki videolara bakarak bulman mümkün.

Diğer videolar: https://www.youtube.com/results?search_query=assassin's+creed+valhalla+ragnar+lothbrok+Drengiligr+

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
belki yasaktır dedim yasak demedim başkan :cool:
Ben de dedim ki nerden çıkarıyorsunuz bunları, hangi videodan sonra video atmak yasaktır uyarısı gönderildi ki bu kanı oluştu sizlerde? (diğer bazı arkadaşlara da söylüyorum) Profilinde de 2012'lisin yazıyor, aslında bunu en iyi bilmesi gereken de sensin.
İyice yasakçı ettiniz he. :D

Bu arada yorumunda ''belki'' yok ama olduğunu farz ediyorum.
youtube tan görev yerini gösteren videolar bulabilirsin link yasaktır diye paylaşamıyorum

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Cesaret edip indiremedim. İmzamdaki sistem oynatır mı ?
1060 (3 GB) ile medium'da 60 fps alabilmiştim.Senin de low'da 30 fps civarı alabileceğini düşünüyorum.Yine de 1050 ile deneyen birinin yorumunu beklersen daha iyi olabilir.

Cesaret edip indiremedim. İmzamdaki sistem oynatır mı ?
Oynamanı önermem 2 GB bellek büyük sorun olmakla beraber zaten kart da yetmiyor TI versiyonu çoğu oyunda 20-30 arası fps farkına sahip olmasına rağmen valhalla da 40 üstü zar zor alıyor yani senin alacağın 20-30 civarı olur ki mario grafiklerinde , 2 GB VRAM ile texture ları ancak ya medium ya low tutmak zorunda kalırsın Buda oyunun mario ya dönmesini sağlıyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oynamanı önermem 2 GB bellek büyük sorun olmakla beraber zaten kart da yetmiyor TI versiyonu çoğu oyunda 20-30 arası fps farkına sahip olmasına rağmen valhalla da 40 üstü zar zor alıyor yani senin alacağın 20-30 civarı olur ki mario grafiklerinde , 2 GB VRAM ile texture ları ancak ya medium ya low tutmak zorunda kalırsın Buda oyunun mario ya dönmesini sağlıyor.
Low'u bilmem ama medium ayarı gayet iyiydi.

Texture genelde pek fps fark ettirmez ancak görüntüde büyük düşüş/artış yaratır , kullanılacak VRAM i ayarlar. ( biliyorsundur zaten bunları ben sadece tekrar sormamın nedenini anlatıyorum gibi düşün ) Texture low ken istediğin ayarı full e çek sanki herşey çamurdanmış gibi gösterir, orada ayırdığı gibi karakterler vs daha derli toplu gözükür. Ben oyun yapımcısı değilim o yüzden bu bahsettiklerim bazı oyunlarda farklı olabiliyor ama RDR 2, AC gibi büyük oyunlarda böyle. Bu nedenle ayırdım diğerlerinden 2 GB VRAM yüzünden LOW da tutması gerekirse baştan kaybetmiş olur high a çekebilse iadare ederdi bir şekilde.

Ben bu crackli sürümde yaptım onu. haritadaki mavi noktalarda savaşçılar çıkıyorya bazen ölümüne dövüştüklerin onların hepsini öldürmen lazım onlar rangarın drengr leri. yanılmıyorsam 2 tanesi norveçte onları unutma. Hepsini kesince geliyor görev.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt