Torrent-Oyun | Assassin's Creed: VALHALLA - Gold Edition [EMPRESS] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
oldu reis artık oynayabiliyorum ama dodi repackte ses dosyalarındanda mı kısmıslar hiç zevk alamadım oyundan :)
Repack'lerde eksiltme, kesme vs. yapılmıyor dostum bu algıdan kurtulun artık.Sorun ya sistemsel eksiklikten (sistemin zor yetiyorsa vs.) ya da oyundaki sorunlardan dolayı oluyor.İstersen normal (repack'siz) sürümü de indir bak.

Lolitta

Seviye 2
Çökme sorunu için bir "crackfix" çıkar mı bilmiyorum ama sanmıyorum da çünkü sorunu oyunu satın alarak oynayanlar da yaşıyor.

@Transient Ghost oyunun mevcut sürümünü nasıl öğrenebilirim bir bilgin var mı? Bir update yayınlandı mı acaba? Sorunu çözecek tek şey güncellemeler gibi duruyor. :(

Çökme sorunu oyun sırasında vram kullanımının sürekli artmasından kaynaklanıyor olabilir. Ben grafik ayarlarında 3200 mb civarında ayarlıyorum vram kullanımını 3-4 saat oynayınca 4000 mb lara dayanıyor ve hiç hata vermeden atabiliyor. bu yüzden fps de giderek düşüyor bende. grafik ayarlarını vram sınırınızın 600 800 mb altına ayarlamak 3-4 saat stabil oyun performansı sunuyor bende.

Arkadaşlar dodi sürümde diyaloglar sırasında ışık patlamaları yaşanıyor başka zaman bi sıkıntı yok. Sebebi nedir?

Arkadaşlar u-playden indirip crack yaptım ama oyun açılmıyor ve herhangi bir hata almıyorum yardımcı olabilirmisiniz

Lolitta

Seviye 2
Çökme sorunu oyun sırasında vram kullanımının sürekli artmasından kaynaklanıyor olabilir. Ben grafik ayarlarında 3200 mb civarında ayarlıyorum vram kullanımını 3-4 saat oynayınca 4000 mb lara dayanıyor ve hiç hata vermeden atabiliyor. bu yüzden fps de giderek düşüyor bende. grafik ayarlarını vram sınırınızın 600 800 mb altına ayarlamak 3-4 saat stabil oyun performansı sunuyor bende.
Kartınız nedir acaba?

4200/6000 şeklinde bir ayarlarda oynasam da bazı sahenelerde 5 dakika sonrası direkt çökme yaşıyorum. :(

Burada denenen yöntemleri deneyeceğim. En son çare update bekleyeceğim.
https://www.reddit.com/r/uplay/comments/jukrhg

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Çökme sorunu için bir "crackfix" çıkar mı bilmiyorum ama sanmıyorum da çünkü sorunu oyunu satın alarak oynayanlar da yaşıyor.

@Transient Ghost oyunun mevcut sürümünü nasıl öğrenebilirim bir bilgin var mı? Bir update yayınlandı mı acaba? Sorunu çözecek tek şey güncellemeler gibi duruyor. :(
Konudaki kırılan sürümü soruyorsan notlar kısmında bilgisi vardı.Orijinale update geldi mi bilmiyorum ama henüz kırılan bir update vs. yok.Olunca konuya ekleyeceğimden şüpheniz olmasın.

1617883229238.png

kun07

Torrent-Oyun.com
Herkese iyii oyunlar benim sorunum oyun açılyor ama ses var görüntü yok sebebi ne olabilir ekran kartı güncel Dx12 destekli her şey sorunsuz görünüyor

dvixx

Torrent-Oyun.com
ilerlememi orjinal oyuna aktarabilirmiyim ? yardım ederseniz çok iyi olur

Oyunda atma sorunu yaşayanlar için ufak bi bilgi paylaşmak istiyorum.Oyun bende orjinal u play üzerinden oynuyorum bende de atıyor.Sebebsiz yere attığıda oluyor 2-3 gün hiç atmadığıda oluyor.Tek aklıma gelen kurulan Türkçe yamadan olabilir diye düşünüyorum.O da varsayım tabi ki...

Oyundan atmayla ilgili benim yabancı sitede gördüğüm bir çözüm var onu söyleyeyim denemek isteyen denesin. Ben şimdilik yararını gördüm

ilk olarak bilgisayarınızda ki sanal bellek miktarını yükseltin internette nasıl olacağını gösteriyor basit bir şey.

ikinci olarak oyuna girmeden önce belgelerim dosyası içinde ac valhalla dosyasına girin cache dosyasını silin bunu her oyuna girmeden yapmanız gerekiyor.

Üçüncü olarak oyuna girdikten sonra görev yöneticisinden oyuna öncelik atayın. Görev yöneticisini açtıktan sonra ayrıntılar kısmından öncelik ataması yapabiliyorsunuz. Bunu da oyuna her girdiğinizde yapmanız gerekiyor. Öncelik atamasını kalıcı olarak yapmasını bilmiyorum onun için oyuna her girdiğimde yapmak zorunda kalıyorum. Dediğim gibi ben faydasını gördüm şimdilik

RhymeRTR

Herkesin içinde doğru olana eğri bakan bir göz var
12_1 de olması gerekiyor diye biliyorum.Bilgiyi bana ileten arkadaşa da bir soralım istersen. @aslan4789

Gecikmeli cevap için kusura bakmayın yeni gördüm.

Kartın DX 12'yi desteklemesi yeterli yani 12_0 olsa da olur. Fakat bildiğim kadarı ile tavsiye edilen sürümü 12_1 fakat yinede sorunsuz çalıştırır.

Oyunun hiç açılmaması sorunu ile alakalı genel bir cevap şöyle verilmiş.

"Assassin's Creed Valhalla'nın başlatılmaması, güncel olmayan veya bozuk bir grafik sürücüsünden kaynaklanıyor olabilir. Yeni oyunlarla ilgili tüm uyumluluk sorunlarını gidermek ve sorunsuz bir oyun deneyimi sağlamak için en son grafik sürücüsünü yüklemelisiniz. 22 Oca 2021 "

Rx 470 ile şurada oyun açılmış :

Bir kullanıcı driver versionu ile alakalı soru sorduğunda şu cevabı paylaşmış.

Umarım yardımcı olur.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Gecikmeli cevap için kusura bakmayın yeni gördüm.

Kartın DX 12'yi desteklemesi yeterli yani 12_0 olsa da olur. Fakat bildiğim kadarı ile tavsiye edilen sürümü 12_1 fakat yinede sorunsuz çalıştırır.

Oyunun hiç açılmaması sorunu ile alakalı genel bir cevap şöyle verilmiş.

"Assassin's Creed Valhalla'nın başlatılmaması, güncel olmayan veya bozuk bir grafik sürücüsünden kaynaklanıyor olabilir. Yeni oyunlarla ilgili tüm uyumluluk sorunlarını gidermek ve sorunsuz bir oyun deneyimi sağlamak için en son grafik sürücüsünü yüklemelisiniz. 22 Oca 2021 "

Rx 470 ile şurada oyun açılmış :

Bir kullanıcı driver versionu ile alakalı soru sorduğunda şu cevabı paylaşmış.

Umarım yardımcı olur.
Cevap için teşekkürler, soruyu soran arkadaşa da iletmiş olalım. @sessiz-81-

AcıBizimDostumuz

Torrent-Oyun.com
Assasins Creed serisinden nefret eden biri olarak sölüyorum bu oyun mükemmele yaklaşmış bir oyun cidden o kadar zevk aldım ki oyunu oynarken kelimelerle tarif edemem

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt