Torrent-Oyun | Assassin's Creed: VALHALLA - Gold Edition [EMPRESS] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

KARABALGASUN

Torrent-Oyun.com
Moderatör tarafında düzenlendi:

cagataybrs

Torrent-Oyun.com
Ben empress olanı indireyim dedim fakat oda repack olarak yazıyor ve 10 saattir %0.00da tavsiye deceğin bişey var mı?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Ben empress olanı indireyim dedim fakat oda repack olarak yazıyor ve 10 saattir %0.00da tavsiye deceğin bişey var mı?
Repack terimi birden fazla anlamda kullanılıyor.Genel olarak repack grupları tarafından sıkıştırma (boyut düşürme) için kullanırken zaman zaman gerçek anlamı olan yeniden paketleme anlamında da kullanılabiliyor.Bu yeniden paketleme hangi niyetleme kullanılmış bilmiyorum ama repack gruplarının kullandığı boyut düşürme anlamında kullanılmadığı kesin.Kısacası kafaya takılacak bir durum değil. @cagataybrs

Millet düşük boyutlu repack sürümlere yöneldiğinden olsa gerek, Empress olan torrent'ler genel itibariyle düşük hızda iniyor.

Aşağıdaki 2 alternatifi deneyebilirsin.İlki yaklaşık 4 dk'nın ardından hızı 1-1,5 arasında gidip geliyor (üstü de oluyor altı da).Zamanla hızı artacaktır.

>> [58,2 GB] Assassins.Creed.Valhalla.Repack-EMPRESS.1.torrent
1617462493598.png

İkincisi de 2'nin üstüne çıkıyor fakat o da dalgalı.Ama erişimi daha iyi olduğu için şahsen onu tavsiye ederim.

>> [58,2 GB_Alternatif] Assassins.Creed.Valhalla.Repack-EMPRESS.2.torrent
1617462757349.png

Ekli dosyalar

cagataybrs

Torrent-Oyun.com
Repack terimi birden fazla anlamda kullanılıyor.Genel olarak repack grupları tarafından sıkıştırma (boyut düşürme) için kullanırken zaman zaman gerçek anlamı olan yeniden paketleme anlamında da kullanılabiliyor.Bu yeniden paketleme hangi niyetleme kullanılmış bilmiyorum ama repack gruplarının kullandığı boyut düşürme anlamında kullanılmadığı kesin.Kısacası kafaya takılacak bir durum değil. @cagataybrs

Millet düşük boyutlu repack sürümlere yöneldiğinden olsa gerek, Empress olan torrent'ler genel itibariyle düşük hızda iniyor.

Aşağıdaki 2 alternatifi deneyebilirsin.İlki yaklaşık 4 dk'nın ardından hızı 1-1,5 arasında gidip geliyor (üstü de oluyor altı da).Zamanla hızı artacaktır.

>> [58,2 GB] Assassins.Creed.Valhalla.Repack-EMPRESS.1.torrent
Ekli dosyayı görüntüle 244725

İkincisi de 2'nin üstüne çıkıyor fakat o da dalgalı.Ama erişimi daha iyi olduğu için şahsen onu tavsiye ederim.

>> [58,2 GB_Alternatif] Assassins.Creed.Valhalla.Repack-EMPRESS.2.torrent
Ekli dosyayı görüntüle 244727
Teşekkürler üstat indireyim bakalım bende hevesle bırakmıştım. Diğer pcde uplay ripi indiriyordu bundada ikinciyi deneyeyim sonucu yazarım. Uplay ripte repacklerin açık açık versiyonu mudur?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Teşekkürler üstat indireyim bakalım bende hevesle bırakmıştım. Diğer pcde uplay ripi indiriyordu bundada ikinciyi deneyeyim sonucu yazarım. Uplay ripte repacklerin açık açık versiyonu mudur?
Uplay'rip'in tek espirisi oyunun yüklenmiş halini indiriyor olman olacak.Yani indirdikten sonra kurulum yapmayacaksın, sadece crack yapman yeterli.

64 gb lığı indirdim .Crack yaptım lakin oyun logosu geliyor oyun açılmıyor ?Bir önerisi olan var mı ?

Admin kanka oyun yarım ekran ne yaparsan yapiyim hangi çözünürlüğe alırsam aliyim yarım ekran düzelmiyor neden kanka ilk baştaki torrenti indirdim empressi

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Maalesef sorunlarla ilgili bir bilgim yok arkadaşlar.Çoğunluğun yaşadığı bir sorunsa Empress crackfix yayınlayabilir, onu beklemek durumundasınız.Bir de eğer ekran kartınız Directx 12'nin 12_0 ve 12_1 versiyonlarını desteklemiyorsa sorun yaşamanız normaldir.Dxdiag'a girip bu versiyona sahip olup olmadığını öğrenebilirsiniz (konuda bilgisi mevcuttu).

4DavyJones

Torrent-Oyun.com
beyler bu torrentler inmiyor bende eşleniyor da kalıyor utorrent ve deluge de denedim 2sindede eşlıyorda kalıyor nedeni ne?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt