Torrent-Oyun | Assassin's Creed: VALHALLA - Gold Edition [EMPRESS] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

münşi

Torrent-Oyun.com
Çok istiyordum şu oyunu oynamayı lakin berbat bir optimizasyonu olduğunu gördükten sonra vazgeçtim rdr2 yi ultra texture quality ve 5/5 geometric level of detail de 60 fps çalıştıran 1660super ekran kartı bu oyunu mediumda sabit 60 fps oynatamıyo yazıkk.
dostum bu oyun nvidia özürlü. yukarıda uzun uzun anlattım ama ksıaca şöyle söyleyeyim. rtx2060 ile 5600xt normalde diğer oyunlarda aynı fps veren kartlar. Yani eşit kartlar. Ancak bu oyunda 5600xt 20fps falan fark atıyor rtx2060a. Sonra benim 1660ti 5500xt ile neredeyse aynı fps veriyor. Ki normalde 5500xt nerde 1660ti nerde. En basitinden bi farcry5 testinde 20fps fark aatar 1660ti. Ama bu oyunda Nvidia kartlar zayıf kalıyor.
Son olarak 5700xt de 2070super ayarında bir kart ama yine bu oyunda 2080super ile aynı fps veriyor. Bariz bi AMD optimizasyonu var oyunda. Nvidia driver ile halledecek diye bekliyoruz ama orijinal oyun 1.2.0 sürüm ve son driverlar ile yapılan testlerde de durum değişmedi. Bakalım düzelir diye bekleyeceğiz.

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
Ben olsam silerdim, tabii yere ihtiyacın varsa. Yoksa dursun, yarın bir gün bir şeyler çıkar belki.

Türkçe çevirisini çıkarmış animus deneyen varmı bu sürümle çalısıyor mu çeviri?
Animus'un açıklamasına göre güncel sürümle uyumluymuş yama. Bildiğim kadarıyla güncel sürümle korsan sürüm arasında kelime farkı var ve dosyaya da yansıyacağı için büyük ihtimalle çalışmayacaktır.

ayaz®

Torrent-Oyun.com
Evet yama korsan sürümde çalışmıyor. Sadece orjinal'de çalışıyor. Ama GPT olan türkçe yama sorunsuz çalışıyor.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
RhymeRTR nikli arkadaşın paylaştığı biligiye göre her Directx 12 destekleyen kart bu oyunu açmak için yeterli değilmiş.Directx12 sürümlerinin belli sürümlere sahip olması gerekiyormuş.

Ekran kartınızın gerekli Directx12 sürümünü destekleyip desteklemediğini öğrenmek için Windows+R / Çalıştır / Dxdiag'a girip ''2 Görüntüsü'' sekmesinden sağ taraftaki sürüm numarasında 12_0, 12_1 olup olmadığına bakarak anlayabilirsiniz.Bilgilendirme için tekrardan teşekkürler. @aslan4789

dSdEn8.png

Caineiru

keyneyru
Forum Yetkilisi
Crack dosyalarını antivirüs yazılımları virüs olarak veya zararlı yazılım olarak görmüyor. Sadece potansiyel, şüpheli veya tehlikeli olabilecek yazılım olarak adlandırırlar. Antivirüs yazılımcıları veya analistleri zaten bu dosyaların zararlı olmadığını biliyor fakat son kullanıcıyı mutlaka bu sebep yüzünden uyarmak zorunda. Crack dosyalarının yayımcıları sağlam ise crack dosyalarının hiçbirinin zararlı olabilme ihtimali yok.
- https://forum.shiftdelete.net/konular/cracklerdeki-trojan-uyarisi-dogru-mu.475339/

Oyun dosyaları ve crack sağlam kaynaklardan olduğu için endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok. @oguzhanyayman

Oguzhanyn

Torrent-Oyun.com
empress dodı

Attığınız iletinin üzerinden en az bir saat geçmedikçe, bir başka ileti attığınız sürece flood yapmış sayılırsınız. İletileriniz birleştirildi.
Bir dahaki sefere iletinizin hemen altındaki "Düzenle" kısmını kullanarak, flood yapmadan iletinize ekleme yapabilirsiniz.

- https://forum.shiftdelete.net/konular/cracklerdeki-trojan-uyarisi-dogru-mu.475339/
Oyun dosyaları ve crack sağlam kaynaklardan olduğu için endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok. @oguzhanyayman
Emin olmak için sordum :) sorun yoksa kuracagım

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bizzat kendim indirip kurdum, konudaki yorumumda da bunu görebilirsin.Arkadaşın da dediği gibi güvenilir kaynaklardan aldığımız için hiçbir şekilde virüs bulaşma ihtimali bulunmuyor.Yine de tercih sizin.İyi forumlar.

xOmerX

Ömer İbn La Ahad
RgMechanics sürümü sorunlu arkadaşlar. Oynarken aniden donup oyundan atıyor. 2-3 kez yaşayınca silmek zorunda kaldım. Bu sorunu başka yaşayan varsa bu sürümü indirmeyin.

milenyumm

Torrent-Oyun.com
ellerinize sağlık ilk torret dosyasını indirdim kurdum 5 fps var ya da yok donuyor zaten oyuna giremedi 5 dk aşırı yavaş ilerliyor ekran, sanırım sistem komple yetmiyor :D 16 gb ram i7 4850hq işlemci gtx 960m 4gb ekran kartı dizüstü bilgisayar bu sistem kaldırmadı her ayarı yaptım .

gundogan94

Torrent-Oyun.com
Yardım edicek yok mu oyun aşırı derece de kasıyor oyun ana menüsüne gelene kadar 1 saat 50 dk civarı bekledim ayarlara girdim grafikleri düşürmek için düzelir umuduyla ama ekran kartımı görmüyor 4 gb ram vram olarka görüyor microsoft bilmemne bişe yazıyordu, AC Odyssey sorunsuz oynamıştım yüksek grafiklerde ne yaptıysam olmuyor internette çözümlere baktım hepsini denedim, oyunu ekran kartımı kullanarak açma ihtimalim yok mu, bu arada dx12 hatası alıyordum ve internetten bir program ile dxcpl adı oyunu oradan açıp force warp işaretledim bu hata bitti ama şimdide deiğim gibi oyun ekran kartımı görmüyor.

TheOnels

Torrent-Oyun.com
dostum bu oyun nvidia özürlü. yukarıda uzun uzun anlattım ama ksıaca şöyle söyleyeyim. rtx2060 ile 5600xt normalde diğer oyunlarda aynı fps veren kartlar. Yani eşit kartlar. Ancak bu oyunda 5600xt 20fps falan fark atıyor rtx2060a. Sonra benim 1660ti 5500xt ile neredeyse aynı fps veriyor. Ki normalde 5500xt nerde 1660ti nerde. En basitinden bi farcry5 testinde 20fps fark aatar 1660ti. Ama bu oyunda Nvidia kartlar zayıf kalıyor.
Son olarak 5700xt de 2070super ayarında bir kart ama yine bu oyunda 2080super ile aynı fps veriyor. Bariz bi AMD optimizasyonu var oyunda. Nvidia driver ile halledecek diye bekliyoruz ama orijinal oyun 1.2.0 sürüm ve son driverlar ile yapılan testlerde de durum değişmedi. Bakalım düzelir diye bekleyeceğiz.
çok sağol dostum bilgilendirme için bende de 1660super var güncel testler de dediğin gibi oldukça yetersiz umarım iyileşme olur ben de oynarım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt