Assassin's Creed Unity Complete Edition [CorePack] | FULL - TORRENT indir - PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

asd3351

Torrent-Oyun.com
Ynt: Assassin's Creed Unity Complete Edition [CorePack] | FULL - TORRENT indir - PC

Türkçe yama kurulumnu izledim adam önce update v5 kadar inidiyor ben onları indirecemmi yoksa direk türkçe yamayı kursam olur mu ?

jackso0nn

Oyunculara önem veren herkese sonsuz Teşekkürler.
Ynt: Assassin's Creed Unity Complete Edition [CorePack] | FULL - TORRENT indir - PC

tekoman45

Torrent-Oyun.com

asd3351' Alıntı:
Türkçe yama kurulumnu izledim adam önce update v5 kadar inidiyor ben onları indirecemmi yoksa direk türkçe yamayı kursam olur mu ?
İlk önce dediği update'i yüklemen lazım eğer yüklemezsen ileride sorunlarla karşılaşabilirsin. Çünkü yama o güncellemeye göre yapılmış :thumbup:

Türkçe yama çalışmıyor güncelleme mi yapmam gerek ?

lejyoner54

Web Tasarım Ve Programcılık öğrencisi

yalnız bu setupu bastığımda hata veriyor
:-\ :-\

Łegion

Everything happens for a reason.

lejyoner54' Alıntı:
yalnız bu setupu bastığımda hata veriyor
:-\ :-\
Aldığınız hata nedir?

lejyoner54

Web Tasarım Ve Programcılık öğrencisi

ΛPONE' Alıntı:
Aldığınız hata nedir?

win10 kullanıyorum abi

runtime error ,(at-1:0):
Cannot Import WIZARDFROM.

HATA BUDUR

Łegion

lejyoner54' Alıntı:
win10 kullanıyorum abi

runtime error ,(at-1:0):
Cannot Import WIZARDFROM.

HATA BUDUR
Bilgisayarınızda KMSpico yüklü ise kaldırdıktan sonra tekrar deneyin.

Mecy

Do you kill on God's command?

updatelerle biraz yola gelmiş oyun teşekkürler.

Diabloyusuf

Oyun Değil , İndirme Bağımlısıyız ...

Ben dün oyunu son ayarlarda kasmadan oynuyordum. Bu sabah kasmaya başladı. Dediğiniz dosyaları da sildim ama hala aynı. RAM 4GB ama dün kasmıyordu çok akıcı bir şekilde oynuyordum. Kamerayı döndürürken , yürürken her 1-2 saniyede bir kasıyor. Kuytu köşede durunca kasması geçiyo ama kamerayı hareket ettirince veya yürümeye başlayınca yine aynı şekilde kasıyor. Lütfen yardım ediniz.
PC ÖZELLİKLERİM :
ASUS R9 270X 4GB
4 GB RAM
AMD FX TM 6100 (6 ÇEKİRDEK)

Łegion

Diabloyusuf' Alıntı:
Ben dün oyunu son ayarlarda kasmadan oynuyordum. Bu sabah kasmaya başladı. Dediğiniz dosyaları da sildim ama hala aynı. RAM 4GB ama dün kasmıyordu çok akıcı bir şekilde oynuyordum. Kamerayı döndürürken , yürürken her 1-2 saniyede bir kasıyor. Kuytu köşede durunca kasması geçiyo ama kamerayı hareket ettirince veya yürümeye başlayınca yine aynı şekilde kasıyor. Lütfen yardım ediniz.
PC ÖZELLİKLERİM :
ASUS R9 270X 4GB
4 GB RAM
MSI Afterburner programı ile işlemci, ekran kartı kullanım ve sıcaklık değerlerini belirtir misiniz?

Virüs taraması yapmayı da deneyin, aniden olduysa virüs sebebiyeti olabilir.

Ayrıca oyunda daha yoğun bir bölüme falan girdiğinizde kasmaya başlamış olabilir mi? Yoksa aynı bölümlerde de FPS düşüşünü farkediyor musunuz?

Diabloyusuf

Oyun Değil , İndirme Bağımlısıyız ...

ΛPONE' Alıntı:
MSI Afterburner programı ile işlemci, ekran kartı kullanım ve sıcaklık değerlerini belirtir misiniz?

Virüs taraması yapmayı da deneyin, aniden olduysa virüs sebebiyeti olabilir.

Ayrıca oyunda daha yoğun bir bölüme falan girdiğinizde kasmaya başlamış olabilir mi? Yoksa aynı bölümlerde de FPS düşüşünü farkediyor musunuz?

MSI Afterburner'dan değil de AMD'nin kendi programı Radeon Crimson ile baktım. En fazla 55 dereceye çıktı. Kendim CPU'yu kontrol ettim. CPU'da aşırı bir ısınma söz konusu değildi. Dün de bugün de. Dünden beri hiçbirşey olmadı ki. Ne internete girdim ne de USB falan taktım. Virüs taramasında da temiz çıkıyor. Sadece KMSpico'yu tehdit olarak algılıyordu. Fakat KMSpico'nun çalışmasına izin verdim ve artık tehdit olarak algılamıyor. Evet aynı yerlerde kasma sorunu yaşıyorum. En düşük ayarda bile kasıyor. Dün bıraktığım yerden başladı oyun. Aynı yerde dün kasma yoktu ama bugün kasıyor. Hemde çok. Bu arada dün sabahta ani donmalar yaşanıyordu (arada sırada donuyordu ama şimdiki gibi herzaman donmuyordu) fakat Windows Oyun Hızlandırıcı ve XBOX Ekran Kaydetme (Oyun Çubuğu) devre dışı bıraktım. Sonra 50-60 FPS arası akıcı bir şekilde oynamaya başladım. Ama dediğim gibi bugün bilgisayarı açtım ve oyun kasmaya başladı... Gereksiz olan BÜTÜN işlemleri görev yöneticisinden kapattım. Hala aynı.

Łegion

Diabloyusuf' Alıntı:
MSI Afterburner'dan değil de AMD'nin kendi programı Radeon Crimson ile baktım. En fazla 55 dereceye çıktı. Kendim CPU'yu kontrol ettim. CPU'da aşırı bir ısınma söz konusu değildi. Dün de bugün de. Dünden beri hiçbirşey olmadı ki. Ne internete girdim ne de USB falan taktım. Virüs taramasında da temiz çıkıyor. Sadece KMSpico'yu tehdit olarak algılıyordu. Fakat KMSpico'nun çalışmasına izin verdim ve artık tehdit olarak algılamıyor. Evet aynı yerlerde kasma sorunu yaşıyorum. En düşük ayarda bile kasıyor. Dün bıraktığım yerden başladı oyun. Aynı yerde dün kasma yoktu ama bugün kasıyor. Hemde çok. Bu arada dün sabahta ani donmalar yaşanıyordu (arada sırada donuyordu ama şimdiki gibi herzaman donmuyordu) fakat Windows Oyun Hızlandırıcı ve XBOX Ekran Kaydetme (Oyun Çubuğu) devre dışı bıraktım. Sonra 50-60 FPS arası akıcı bir şekilde oynamaya başladım. Ama dediğim gibi bugün bilgisayarı açtım ve oyun kasmaya başladı... Gereksiz olan BÜTÜN işlemleri görev yöneticisinden kapattım. Hala aynı.
Shadows ayarlarında PCSS ayarını açma, Vsync kapalı yap. Eğer yine bile hiçbir çözüm olmuyor ise yapılabilecek pek birşey yok gibi duruyor. Oyunun optimize sorunlu olduğunu düşünürsek normal gibi.

4bdulLaH

Çakalların hükmü, Kurt Ayağa Kalkana Kadardır.

Diabloyusuf' Alıntı:
PC ÖZELLİKLERİM :
ASUS R9 270X 4GB
4 GB RAM
Oyunu oynarken ram tuketimini takip et ramin yetersiz.

extrme_sports

Şaka gibi fakat pc'de hiç bugla karşılaşmadım ben sadece konsolda yaşamıştım sorunları ;D

Phobos ム

ƑЄƝЄƦƁƛӇÇЄ 1907

extrme_sports' Alıntı:
Şaka gibi fakat pc'de hiç bugla karşılaşmadım ben sadece konsolda yaşamıştım sorunları ;D
Bu sürümü indirdiysen içinde baya güncelleme var :thumbup:

tesekkurler paylasım ıcın oncelıkle ben sole bı hata alıyorum oyunu yukledıkten sonra ACU.exe çalışmayı durdurdu..
bunun çözumu varmı benım bakmadıgım yer kalmadı bır turlu oyuna gıremedım

4bdulLaH

Çakalların hükmü, Kurt Ayağa Kalkana Kadardır.

birmum' Alıntı:
tesekkurler paylasım ıcın oncelıkle ben sole bı hata alıyorum oyunu yukledıkten sonra ACU.exe çalışmayı durdurdu..
bunun çözumu varmı benım bakmadıgım yer kalmadı bır turlu oyuna gıremedım
Eğer oyun içerisinde kasma, glitch veya benzeri sorunlar yaşarsanız aşağıdaki dosyaları oyunun ana dizininden silin!

DataPC_ACU_Paris_patch_01.forge
DataPC_ACU_Paris_patch_02.forge
DataPC_ACU_Versailles_patch_01.forge
DataPC_ACU_Versailles_patch_02.forge
DataPC_patch_02.forge

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt