Assassin's Creed Unity Complete Edition [CorePack] | FULL - TORRENT indir - PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Ynt: Assassin's Creed Unity Complete Edition [CorePack] | FULL - TORRENT indir - PC

Ynt: Assassin's Creed Unity Complete Edition [CorePack] | FULL - TORRENT indir - PC

Arkadaşlar bu sürüme uygun türkçe yama arıyorum ama hiç bi yerde bulamadım yardımcı olur musunuz

llMalHeroll

Çekerim Adaleti Severim Emaneti...

beyler bu benim 3.70 GB lık 3. part bozulmuş sadece o gerekiyor yardım edebilcek varmı aceba ?

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER

llMalHeroll' Alıntı:
beyler bu benim 3.70 GB lık 3. part bozulmuş sadece o gerekiyor yardım edebilcek varmı aceba ?
Torrenti kontrol edebilirsin.

llMalHeroll

Gwynbłeidd' Alıntı:
Torrenti kontrol edebilirsin.

Hocam ben laptop a indirmiştim iso yu açıp kopyala dım belleğe attım orda duruyordu bozulmuş 3.part şimdi nasıl kontrol ettire bilirim her yerde sadece iso olarak var seçerekde indiremiyorum.

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER

llMalHeroll' Alıntı:
Hocam ben laptop a indirmiştim iso yu açıp kopyala dım belleğe attım orda duruyordu bozulmuş 3.part şimdi nasıl kontrol ettire bilirim her yerde sadece iso olarak var seçerekde indiremiyorum.
O şekilde ayrı kontrol edilmiyor sanırım. Bu gece açık bırakıp indirmek en mantıklısı, o partı bulabileceğini sanmıyorum :/

llMalHeroll

Gwynbłeidd' Alıntı:
O şekilde ayrı kontrol edilmiyor sanırım. Bu gece açık bırakıp indirmek en mantıklısı, o partı bulabileceğini sanmıyorum :/

Peki bir de partı ne bozmuş olabilir. kopyalarken bile %24 de takılıyor sonra hata veriyor. anti virüs programım yok windows ellemiş olabilir mi ?

uguraliy

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar bu sürüme uygun bir türkçe yama bulamadım. Yapılan yama çalışmadı bir türlü

VΣNOM

ωє αяє νєησм
Ezio yapmaya çalıştılar, beceremediler. En sonunda hikayeden koptular Witcher çakması bir oyuna döndüler. Garip nerden, nereye.

KaanKancaoglu

Torrent-Oyun.com
Bende kuruluma başlarken hata veriyor
Hata : iso dosyası windows tarafından bulunamıyor ismi doğru yazdığınızdan emin olup tekrar deneyin diyor bu 2.nci indirişim windows defenderla alakalı bi sorun oldu diye ilkinde kapatıp ikinci kere indirmiştim ama gene aynı sorun çözümü bilen varmı ?

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt