Assassin’s Creed Origins Türkçe Yama | v1.2.1 | v1.5.1 Uyumlu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

AlCaTrAz12

Torrent-Oyun.com
Çalışıyor kardeşim eline saglık ayrıca yamayı 1.21 sürüme entekre eden arkadaşında eline sagık

serdar_gs

Torrent-Oyun'cu
Ac Origins Cpy konusunda bir arkadaş link vermiş oradan indirip kurmuştum. Onunla bu aynı mı yoksa bu dahada güncel halimi? Cpy sürüm 1.21 kullanıyorum ve türkçe oynuyorum zaten de o yüzden sordum.

casper3428

Torrent-Oyun.com
yama çalıştı çok teşekürler....
düzeltmeler için de sağ olun .....var olun.... nur olun...

gtmany

Torrent-Oyun.com

:pcgereklioyun: Assassin's Creed Origin

:pcboyut: 220 mb

:pcnot:Türkçe dil seçeneğini sizlere sunan bu yama v1.2.1 sürümü ile uygun olarak tasarlanmış olmakla beraber dlc kapsamamaktadır.

:pcnot:Yama korsan için portlanmış bir arkadaşımız tarafından cpy ve gold edition v1.2.1 içinde uyumlu. Ayrıca v1.5.1 dosyanın içinde mevcuttur.
:pckurulumaciklamasi:
Oyunun kurulu olduğu (D:\Assassin's Creed Origins (Ben de böyle)) klasöre DataPC.forge adlı dosyayı yapıştırdığınızda yamanız hazır hale geliyor.

Eğer korsan kullanıyorsanız. v1.2.1'i kurun.
Orijinal kullanıyor iseniz v1.5.1'i kurun.

Yüklü olan DataPC.forge dosyasının yedeğini mutlaka alın.

Ayrıca Türkçe Yamayı gerçekleştiren Animus ekibine teşekkürler.
Fakat oyunlar için harcayacağınız paraları daha faydalı şekilde kullanın.

V.1.2.1
Ekli dosyayı görüntüle 228161

V.1.5.1
Ekli dosyayı görüntüle 228161

Tüm sorunlar şuan çözülmüş durumda.

sana helal olsun tesekkur ederiz...emegine saglık dostum gunlerdir arıyodum...+ rep

TheDaRKNesSs

Korkaklıkta Ar İlerlemekte Şeref Var ...
yeni çıkan yamayı temin eden varsa paylaşırsa memnun kalırız.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt