Assassin's Creed Origins - The Curse Of The Pharaohs [CODEX] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

NeloAngelo

Torrent-Oyun.com
bende insan sesleri fazla çıkıyor kısamıyorum veya kapatmıyorum diğer seslerde böyle bi sıkıntı yok çözümünü bilen varmı

Batu_26

"Love From Fresa"
Oyunu buradan indirdim, crackfix'i de kurdum fakat oyunu 10 dk. civarı oynadıktan sonra donuyor ve kalıyor. İnternette araştırdım ve sistem ayarlarından Bölge'yi Londra yapınca düzeleceği yazıyordu. O da işe yaramadı. Bu sorunu benden başka yaşayıp çözen var mı?

Sistemim:
ASUS GTX 1050Ti 4GB
Intel Core i3 8100
Corsair Vengeance 8 GB 2666 RAM

VΣNOM

ωє αяє νєησм
Oyunu buradan indirdim, crackfix'i de kurdum fakat oyunu 10 dk. civarı oynadıktan sonra donuyor ve kalıyor. İnternette araştırdım ve sistem ayarlarından Bölge'yi Londra yapınca düzeleceği yazıyordu. O da işe yaramadı. Bu sorunu benden başka yaşayıp çözen var mı?

Sistemim:
ASUS GTX 1050Ti 4GB
Intel Core i3 8100
Corsair Vengeance 8 GB 2666 RAM
i3 ile oynamanız zor fakat;
https://www.torrent-oyun.com/threads/oyunlardan-daha-yueksek-performans-alin.529891/
Bu konudakileri deneyebilirsiniz.

bigbluee

Torrent-Oyun.com
bende de şöyle bir sorun var oyun açılıyor menü geliyor new game yapıyorum zorluğu seçiyorum tam başlıcak masaüste atıyor oyun kapanıyor. nedendir acaba yardımcı olabilir misiniz?

kaermorhen

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar the hidden ones ve the curse of the pharaohs dlc türkçe yamaları bitti mi yayınlandı mı? ana hikayeyi türkçe oynadım animus projesindeki yama ile ama dlcler ingilizce hala

tayfur1992_26

Torrent-Oyun.com
crackfıx torrent ınmıyor eşlere baglanıyor dıyor kalıyor baska lınk verebılcek var mı

canekiciler

Torrent-Oyun.com
arkadaşalar yüklerken yüzde 95 de Ize64.exe yüklemeyi durdurdu hatası alıyorum çözümünü bilen varmı acaba

dagmarus

Torrent-Oyun.com
amd ryzen 5 2600 kullanıyorum ve işlemcide sanırım sse4.1 var açmama sorunu devam ediyor mu sse4.1 de

RX22

Seviye 1
İlginç bir şekilde oyuna giremiyorum. Yükledim kurdum ne varsa crack yaptım oyuna tıklıyorum bir kaç saniye görev yöneticisinde duruyor sonra kapanıyor. Zaten hiç ekran falan gelmiyor ve bir tepki vermiyor şaka gibi.

Faded

sertlik kanında var hayatın.
Setup'ı açıyorum, görev çubuğunda setupın simgesi beliriyor, hatta müzik bile çalıyor ama ekrana gelmiyor. Bir fikri olan var mı?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt