Torrent-Oyun | Assassin's Creed Origins - Gold Edition [v 1.51 + All DLCs + MULTi15] [Corepack] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Oyun açılmıyor. Aşağıdaki Logfile üzerinden neden kaynaklı olduğunu bulup söyleyebilecek var mı?
LogFile

memoclie

Torrent-Oyun.com
selam, dil dosyalarında sadece ingilizceyi bırakmıştım. Kurulum esnasında bana ... need russian.cbi gibi bir uyarı verdi cancel dedim japanese, spanish vs çıktı cancel yaptım geçtim sonra birden installion failed dedi bitirdi sebebi nedir

cmrcn33

Seviye 1
Oyun bende de açılmıyor tıklayınca hiçbir şey gelmiyor kurulum sonrası yapılacak ekstra bir şey var mı dostlar?

Edit: Tamamdır Çözdüm

Son düzenleme:

cmrcn33

Seviye 1
Herkeste olur mu bilmiyorum ben şu şekilde yaptım crack dosyasını oyun klasörünün içine attığınızda "Kopyala ve değiştir" seçeneğini seçmeyin "her iki dosyayıda tut" sanırım böyleydi diğer seçenek işte onu seçin yani şu şekilde
https://hizliresim.com/HY8vx5
olacak hem orijinal dosyalar hemde crack dosyaları kalacak ve "ACOrigins(2)" isimli olana tıklayıp gireceksiniz.

Not: Ses dosya düzeltmesini ve türkçe yamayı da unutmayın yani türkçe oynamak istiyorsanız tabi :)

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Torrenti indirirken herhangi bir yerde eşlere bağlanıyor da kalıyor. Denemediğim tracker kalmadı var mı bir çözümü

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Torrenti indirirken herhangi bir yerde eşlere bağlanıyor da kalıyor. Denemediğim tracker kalmadı var mı bir çözümü
İstersen alternatif olarak aşağıdaki torrent'leri deneyebilirsin.

İlki oyunun setup'suz yani kurulmuş halini içeriyor.İndirdikten sonra kurulum yapmana gerek kalmadan sadece crack'leyerek oynayabilirsin.FitGirl yazanı indirirken Rusça'yı seçmene gerek yok.

[71,0 GB_(kurulmuş)-Nemos] Assassins_Creed_Origins.UplayRip_nemos.torrent
[28,1 GB_FitGirl] Assassins_Creed_-_Origins (Rusça'yı seçme).torrent
[41,4 GB_Xatab] Assassins-creed-origins.torrent

Ekli dosyalar

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com

İlki oyunun setup'suz yani kurulmuş halini içeriyor.İndirdikten sonra kurulum yapmana gerek kalmadan sadece crack'leyerek oynayabilirsin.FitGirl yazanı indirirken Rusça'yı seçmene gerek yok.

Bunlar tam sürüm di mi?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
"bütün DLC'leri içeren, hiç bi' şeyin eksik olmadığı oyunun en güncel sürümü"

@Transient Ghost
Çeviri için teşekkürler ancak hiçbir zaman eski bir sürümü paylaşmadım paylaşmam da.Hali hazırda hangi sürüm en günceli ise onu paylaşıyorum genelde.Ki bazı kullanıcılar repack istemiyorum demesine rağmen en günceli repack olunca bunu da uygun bir dille belirtiyorum.Tam sürüm, full sürüme gelecek olursak; korsanda tam sürüm kavramı pek sağlıklı değil çünkü tam olabilmesi için daima kırılıyor veya daima güncelleniyor olması gerekiyor.Tıpkı orijinal sürümdeki gibi.Söylememe gerek var mı bilmiyorum ama paylaştığım torrent'ler oyunun ''kırılan son sürümü''nü içeriyor.Daha güncelini isteseniz de paylaşamam. :)

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com
Eş anlamlı mı? Öyle bir yazmışsın ki (!):D yazıla bilecek en Zor ifade yi kullanmış. Hatta açıklaması uygun olsa da kullanılmaması gereken bir cümle/mana için de kullanmış.
Bir şeyi abartmayı ne kadar çok seviyorsunuz öyle. :) Can sıkıntısından sanırsam. :) Laf sokmaya çalışıp, iğneleyerek fikirlerini dile getiremeyen insan sayısı bayağı azalmış. Dil bilgisi dersi vermeden önce yazdığın cümledeki 2 hatayı düzeltmen iyi olur. :)

Bir şeyi abartmayı ne kadar çok seviyorsunuz öyle. :) Can sıkıntısından sanırsam. :) Laf sokmaya çalışıp, iğneleyerek fikirlerini dile getiremeyen insan sayısı bayağı azalmış. Dil bilgisi dersi vermeden önce yazdığın cümledeki 2 hatayı düzeltmen iyi olur. :)
Türkçeyi nasıl kullanması gerektiğini bilmeyen kişi mi söylüyor bunu :) cümlenin ortasında büyük harf kullanmam telefondan yazdığımın kanıtıdır :) bak ben yazım kurallarına dikkat etmeden sana derdimi rahatça anlatırım ama sen Türkçe yi kullanmadan bana hiç bir şey anlatamazsın, burada mülakata da girmediğimize göre ana amaç derdini anlata bilmektir.

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com
Türkçeyi nasıl kullanması gerektiğini bilmeyen kişi mi söylüyor bunu :) cümlenin ortasında büyük harf kullanmam telefondan yazdığımın kanıtıdır :) bak ben yazım kurallarına dikkat etmeden sana derdimi rahatça anlatırım ama sen Türkçe yi kullanmadan bana hiç bir şey anlatamazsın, burada mülakata da girmediğimize göre ana amaç derdini anlata bilmektir.
hahahaha aynen öyle :D

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com

41.4 xatap sürümü fitgirl gibi yüklemesi uzun sürüyor mu? Fitgirl indirdim de saatler sürdü yavaş ilerliyordu kapattım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt