Torrent-Oyun | Assassin's Creed Origins - Gold Edition [v 1.51 + All DLCs + MULTi15] [Corepack] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Chyber

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar ac ilk oyununundan başka seri oynamadım. şimdi bunu indirsem tek başına oynayabilirmiyim. başka hiçbişey yüklü değil bende. yani bu paket falan değil oyunun kendisi demi

Chyber

Torrent-Oyun.com
bu arada yükleme ilk başta 3.5 saat falan gösteriyordu ama sonradan hızlandı 1 saat 28 dk da bitirdi ama oyunu açamadım kurduğu yerdeki klasör 10gb falan exe falanda yok bişeyleri eksik yaptık. 72 gb falan boş yer olması gerektiğini yazıyor 10gb kurmuş nerde yanlış yaptık anlamadım

Son düzenleme:
yahu arkadaş son 3 gb kaldı eşlere bağlanılıyor diyor bekliyor elinde sağlam track olan varmı yada şu oyunu indiren başka kimse yokmu

ferhan07

Torrent-Oyun.com
OYUNU AÇAMAYANLAR: Ethernet kablonuzu cıkardıktan sonra oyunu acmayı deneyın oyun acıldıktan sonra tekrar takabılırsınız

Faded

sertlik kanında var hayatın.
Oyunun klasöründe hiçbir şekilde exe dosyası yok. Bu dosyalar ve altında 64 adet "forge" uzantılı dosya var. Oyunu nasıl nereden açacağımı bulamadım. Setupın eksik yüklenmediğine eminim.

Oyunun klasöründe hiçbir şekilde exe dosyası yok. Bu dosyalar ve altında 64 adet "forge" uzantılı dosya var. Oyunu nasıl nereden açacağımı bulamadım. Setupın eksik yüklenmediğine eminim.
Crack yapmış mıydınız? Ve oyunu kurarken defender ve antivirüs programınız kapalı mıydı?

macolar54

Torrent-Oyun.com
şu oyunu indiremiyorum sabahtan beri. başka yerdekilerin sürümü eski. yok mu çaresi bi yardım lütfen.

ptcsite

Seviye 1
Şu an torrent çalışıyor. Sağolsun 1 arkada var paylaşımını kapatamış... Çok teşekkür ederim kendisine her kim ise :)

ptcsite

Seviye 1
Problem değil... Çok bişey indirmemiştim... :) Onu da indirmeye başladım :)

Ben oyunu yükledim masaüstüne simge geldi basıyorum tepki vermiyor görev yöneticisinde çalışıyor gözüküyor nasıl çözeriz bu problemi
Biraz beklemen gerekiyor. CPU bende Rayzen 5 2600 var... Görev yöneticisi olarak başlatıp bekle... CPU önce bi %100 e fırladı sonra ram 1 GB a ulaştı öyle açtı. Yaklaşık 30 snye açmak için toparlanıyor :) Ayrıca görev Yönetici olarak çalıştır demeyince kendi kendini kapatıyor. MEcbur görev yöneticisi olarak çalıştır diyip beklemen gerekiyor.
Birde bu sürüm 1.51 olduğu için buna uyumlu Türkçe Yama indirmeniz gerekiyor...

sebo1233

Torrent-Oyun.com
indirdim kurdum. türkçe yama gibi bir gaflete düştüm ve dosyanın yedeğini almamıştım. 4-5 farklı yamayı denedim oyun artık açılmaz oldu görev yöneticisinde 3 sn açılıp kapanıyordu bende oyunun bozuldugunu düşündüğüm dosyalarını silip tekrardan yükleyiciyi çalıştırdım. sadece sildiklerimi'mi yükler yoksa komple tekrarmı yükler ?

navolta

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar oyunu kurdum ama ACOrigins.exe'e tıklayınca hiçbir şey olmuyor oyun açılmıyor ne yapmam gerek

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt