Torrent-Oyun | Assassin's Creed Origins - Gold Edition [v 1.51 + All DLCs + MULTi15] [Corepack] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ISKA

Seviye 13

Assassin's Creed Origins - The Curse Of The Pharaohs [Corepack]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: Corepack

:pccrack: Gömülü

:pcboyut: 31.9 GB

:pccikistarihi: 13 Mart 2018

:pcnot: AC Origins'in The Curse Of The Pharaohs ve The Hidden Ones DLC'sidir. v1.51 güncellemesini barındırmaktadır. Ana oyun, önceki güncellemeler ve DLC'ler dâhildir. Crack işlemi yapmanıza gerek yoktur. Yüklenme süresi ortalama 2 saat 40 dakikadır (4 cores+HDD). Sadece ingilizce seslendirme olsun istiyorsanız torrentten sadece voice-english.cpi seçin. Diğer voiceleri seçmenize gerek yoktur. Crackfix indirmek için : https://rentry.co/ypxbz

Oyunda yaşanan ses sorunun çözümü için tıklayınız.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:
Assassin's Creed® Origins' Season Pass ile gelen Curse Of the Pharaohs (Firavunların Laneti) genişletmesinde Antik Mısır'ın en gizemli sırlarını açığa çıkaracaksın. Tebes şehrinde esrarengiz şeyler olduğunu haber alan ve bunları araştırmak için yola koyulan Bayek'in macerasına katıl. Bayek, şehre geldiğinde tüm bölgenin üzerine bir lanet çöktügünü ve şehrin yaşayan bir kabusa döndüğünü fark ediyor. Bu laneti kaldırmak için sebeplerini ortaya çıkarmak ve efsaneden ibaret sanılan canavarlarla savaşmak zorunda.

Bu ikinci genişletme Assassin's Creed® Origins'e yeni görevler ile Mısır mitolojisinden karakter ve düşmanlar gibi yeni içerikler getiriyor. Yepyeni bir bölgede, dev akreplerle, Ölüler Tanrısı Anubis'in fedaileriyle ve Mısır'ın en güçlü canavarlarıyla savaşacaklın.

- Daha yüksek seviye sınırı ve yeni becerilerle Bayek'i daha da geliştir
- Yepyeni bir bölgeyi keşfet - Krallar Vadisi, Teb Şehri, Asvan ve Vaha

- Eşsiz özelliklere sahip efsanevi silahları bul .

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit sadece)
İşlemci: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz veya AMD FX-6350 @ 3.9 GHz ya da daha iyisi
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD R9 270 (2048 MB VRAM ile birlikte Shader Model 5.0 ya da daha iyisi)
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan:42 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit sadece)
İşlemci: Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz veya AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD R9 280X (3GB VRAM ile birlikte Shader Model 5.0 ya da daha iyisi)
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan: 42 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Reis o seçimleri kaldırıp nasıl sadece ing seçiyoruz beceremedim ya tiki kaldırıyorum tamam diyor boyut yine aynı ?
Boyut aynı olur ama indirmez diye biliyorum ben. İndirmeyi başlatıp programdan dosyaya tıkla orada göstermesi lazım hangilerini indirip indirmeyeceğini.

66.6 gb olan origins ile aynı dosya değil mi ?
Eksik fazla bişey var mı ?

ISKA

Seviye 13
hocam bu dlc dimi bende gold pack var onu indirmiştim bunu indirmeme gerek varmı yinede
2 en son çıkan dlc ve en güncel sürüm mevcut v 1.51. Sizde 1.21 ise sürümünüz bunu tekrar indirmeniz ve sadece bunu kurmanız yeterli olur. İçinde tum güncelleme ve dlcler mevcut.

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Corepack sürümü türkçe yama ile uyumlu haberiniz olsun sadece dlcler ingilizce geri kalan full türkçe o yüzden 1.21 sürümü değil orjinal oyuna uyumlu yamayı indirmeniz gerekiyor animusprojesi sitesinden.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt