Torrent-Oyun | Assassin's Creed Odyssey Türkçe Yama v 1.5.3 Uyumlu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim

Yama beta sürümüdür v1.5.3 ile uyumludur.

Fazlasıyla özel mesaj yolu ile istendiği için konusunun olması herkes için daha rahat olacaktır.

Şimdiye kadar neden açılmadı diye soracak olursanız izinsiz paralı bir yamanın konusunun açılmasını istemedik şimdi tam sürümü çıktığı için bu yamanın artık çeviri ekibi için bir önemi kalmamıştır diye düşünüp konusunu açtık.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

1.5.3 çalışmıyor dediler diye yamanın full ünü bekliyorduk öğrendiğim iyi oldu.
Orijinal oyun alıyoruz birde yamasını bekliyoruz 2 sene de çıktı üstüne 40TL neyse...
Teşekkürler....

Bozkurt1071

Bir Bak Tarihe TÜRK'e Baş Kaldıranın Sonu Ne Olmuş
Kardeşim bu yama tam türkçe değil demi %100

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
1.5.3 çalışmıyor dediler diye yamanın full ünü bekliyorduk öğrendiğim iyi oldu.
Orijinal oyun alıyoruz birde yamasını bekliyoruz 2 sene de çıktı üstüne 40TL neyse...
Teşekkürler....
Ben çalışıyor dedim diye olay çıktı :)

Ben çalışıyor dedim diye olay çıktı :)
Valla 1.5.1 de denedim çalışıyordu güncelleme geldi 1.5.3 oldu bilmem ne ayıptır söylemesi illegal yollardan edinmiştik hesabı hesap gitti sildik.
Dolaşıyordum sitelerde 1.5.3 güncellemesi geldi yama çalışmıyor dendi.
Beklemeye başladık malum boyut yüksek olunca fiberle bile indirmesi 11 saat sürüyor :) Bozulursa gene beklerdik.
Oyunu aldık indirimde oyunda kırıldı ne bahtsız bedeviyiz arkadaş:D:D

Onun dışında ingilizce çok yazı gördün mü? eğer çok bi fark yoksa yalandan 40 TL vermeyelim yamaya
Yamada fark yok sadece deneme aşamasına çıkmadan önceki yama.
Full ünde ufak hatalar düzeltilmiş alexios kassandra hatası gibi hatalar.
Onun haricinde oyunu etki edecek hatalar ingilizce yazılar yok bildiğim kadarıyla.
By yusuf ta söylemiş zaten.

traglon14

# Engin CK.
Bu arada ben bunu indirdim.
Fakat 1.5.3 yaması ile çalışmıyor bazı kısımlar türkçe okey ama yeni gelen görevler vs. açıklamalar hepsi ingilizce

Bu arada ben bunu indirdim.
Fakat 1.5.3 yaması ile çalışmıyor bazı kısımlar türkçe okey ama yeni gelen görevler vs. açıklamalar hepsi ingilizce
zaten mesajında yazmışsın adı üstünde yeni gelen görevler illaki ingilizce olacak çünkü bu çevrilen sürüm çok eski sürüm 6 ay önceki çıkan sürüm çıkışından sonra gelen bütün günlük görevler ekstra görevler ve dlc görevleri ingilizce önce araştır sonra yorum yap bence bi işe yarasın yazdığın yazı

traglon14

# Engin CK.
zaten mesajında yazmışsın adı üstünde yeni gelen görevler illaki ingilizce olacak çünkü bu çevrilen sürüm çok eski sürüm 6 ay önceki çıkan sürüm çıkışından sonra gelen bütün günlük görevler ekstra görevler ve dlc görevleri ingilizce önce araştır sonra yorum yap bence bi işe yarasın yazdığın yazı
Sana sadece gülüyorum
" Yama beta sürümüdür v1.5.3 ile uyumludur. " ,
şeklinde konuya not düşülmüş görmediysen gözüne sokarak gösteriyorum. Buna ithafen yazdım bende çalışmıyor diye şimdi git ilk başta herşeyi bir güzelce oku sonrasında gel beni eleştir.

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Sana sadece gülüyorum
" Yama beta sürümüdür v1.5.3 ile uyumludur. " ,
şeklinde konuya not düşülmüş görmediysen gözüne sokarak gösteriyorum. Buna ithafen yazdım bende çalışmıyor diye şimdi git ilk başta herşeyi bir güzelce oku sonrasında gel beni eleştir.

Hocam ne yazık ki böyleleri forumda çok "Araştırın da gelin"ciler. Ayrıca full sürüm para ile satılıyor.

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Hocam ne yazık ki böyleleri forumda çok "Araştırın da gelin"ciler. Ayrıca full sürüm para ile satılıyor.
Şahsen kendi adıma konuşuyorum sonra gelip'de benle gene tartışmaya girme ha sakın :D Çünkü kimseye git araştır gel demedim bu forumda şu zamana kadar. Araştırın gelin demek kötü bir şey değil ha tabi bazıları kabaca söyler o amenna

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Şahsen kendi adıma konuşuyorum sonra gelip'de benle gene tartışmaya girme ha sakın :D Çünkü kimseye git araştır gel demedim bu forumda şu zamana kadar. Araştırın gelin demek kötü bir şey değil ha tabi bazıları kabaca söyler o amenna

Senin adına demedim ki ben :D ? Arkadaşa biri yorum atmış, araştırda gel diye, dedim takma hocam öylelerini. Yaran mı var gocunuyorsun yoksa ;)

Anismus proje ekibinin satışını yaptığı şeyden bahsediyorsun değil mi?

Evet. DLC'leri çeviriyorlar diye biliyorum şimdi de. Onlarda kesin para ile satılır, ama kırılabilir çünkü x adlı bir sitede Origins'in DLC'lerini paylaşmışlardı. (O zaman DLC'leri para ile satıyorlardı.)

Son düzenleme:

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Senin adına demedim ki ben :D ? Arkadaşa biri yorum atmış, araştırda gel diye, dedim takma hocam öylelerini. Yaran mı var gocunuyorsun yoksa ;)

Evet.
Bende sana kendi fikrimi yazdım sen inatla bana sataşmaya devam yaram neden olsun illa ŞU ZAMANA KADAR DEMEDİM yazısını büyükle mi yazayım sana ben ortaya yazdım bazıları kabaca söylüyor emir verir gibi diye kavga arar gibi 'Yaran mı var gocunuyorsun yoksa' ha şaka ise tanımadığın insanlara yapma yaram olsa gelip'de açtığın konuya mesaj atmazdım git araştır der diye yazardım emin ol.Tartışma istemiyorum dedikçe inatla tartışma açıyorsun.

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Bende sana kendi fikrimi yazdım sen inatla bana sataşmaya devam yaram neden olsun illa ŞU ZAMANA KADAR DEMEDİM yazısını büyükle mi yazayım sana ben ortaya yazdım bazıları kabaca söylüyor emir verir gibi diye kavga arar gibi 'Yaran mı var gocunuyorsun yoksa' ha şaka ise tanımadığın insanlara yapma yaram olsa gelip'de açtığın konuya mesaj atmazdım git araştır der diye yazardım emin ol.Tartışma istemiyorum dedikçe inatla tartışma açıyorsun.

Sen kimsin ki sana şaka yapacağım ? Tartışma yapmak istemiyorum diyorsun yazma cevap kardeşim o zaman. "Arkadaşa yorum yazıyorum alttan benle tartışma yaratma diye mesaj sen atıyorsun".

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Sen kimsin ki sana şaka yapacağım ? Tartışma yapmak istemiyorum diyorsun yazma cevap kardeşim o zaman. "Arkadaşa yorum yazıyorum alttan benle tartışma yaratma diye mesaj sen atıyorsun".
ANLAMA SIKINTIN VAR belli ne sana sataşacak cevap yazdım nede kötüleme öyle yazmamın sebebini çok iyi biliyorsunki senin YARAN VAR ben iyi adım attıkça sen lafı yanlışa çekmeye devam o zaman bu saatden sorna ne özel mesaj at bana nede alıntı yap

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt