Assassin's Creed: Odyssey The Fate of Atlantis [v 1.5.3+Tüm DLC'ler ] RePack xatab FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Arkadaşlar ben şimdi tam anlamadım, ben oyunu Türkçe altyazılı oynamak istiyorum ama bunu indirirsem uyumlu Türkçe yama var mı pek anlayamadım yardımcı olabilecek veya deneyen var mı ?
Bu sürümle uyumlu olan Türkçe yamayı aşağıdaki linkten indirebilirsin hocam.Yalnız 1-2 DLC Türkçe'leşmiyormuş, bilgin olsun.Ben denemedim ama sürüm numaraları, konusunda bulunduğumuz oyunun sürümüyle uyuşuyor.Ama tavsiyem AC Valhalla'nın çıkışını beklemeniz.Çünkü Animus'un verdiği söze göre Valhalla çıkınca Odyssey'in yaması ücretsiz olarak sunulacakmış.O zaman tam Türkçe olarak oynamış olursun.

http://www.mediafire.com/file/k6rlv...ey.Tam.Surum.%2B.2.DLC.1.5.3.-0xANTI.zip/file

MaviBereli54

Hak ve Turan yoluna adanmış ruhlara selam olsun...
Bu sürümle uyumlu olan Türkçe yamayı aşağıdaki linkten indirebilirsin hocam.Yalnız 1-2 DLC Türkçe'leşmiyormuş, bilgin olsun.Ben denemedim ama sürüm numaraları, konusunda bulunduğumuz oyunun sürümüyle uyuşuyor.Ama tavsiyem AC Valhalla'nın çıkışını beklemeniz.Çünkü Animus'un verdiği söze göre Valhalla çıkınca Odyssey'in yaması ücretsiz olarak sunulacakmış.O zaman tam Türkçe olarak oynamış olursun.

http://www.mediafire.com/file/k6rlvo84w0hp2di/Oyunindir.vip-AC.Odyssey.Tam.Surum.%2B.2.DLC.1.5.3.-0xANTI.zip/file
Dostum o zaman bu sürümü indireyim ben zaten 3 güne çıkacak Valhalla yayınlarlarsa o yamayla oynarım yayınlamazlarsa senin attığınla. Ben zaten genelde oyunları hikayesi için oynayan birisiyim ana hikayeyi bile oynasam yeter bana serinin bir çok oyununu oynadım gayet zevk aldım bu oyununda hikayesini merak ediyorum.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Dostum o zaman bu sürümü indireyim ben zaten 3 güne çıkacak Valhalla yayınlarlarsa o yamayla oynarım yayınlamazlarsa senin attığınla. Ben zaten genelde oyunları hikayesi için oynayan birisiyim ana hikayeyi bile oynasam yeter bana serinin bir çok oyununu oynadım gayet zevk aldım bu oyununda hikayesini merak ediyorum.
DLC'ler de hikaye içeriyor ama ana oyun uzun olduğu için dediğin gibi ''bana bu kadar yeter'' diyebilirsin.Zaten Valhalla çıkana kadar oyunun yarısına bile gelmemiş olursun diye tahmin ediyorum.Yama paylaşılınca da eskisini kaldırıp yenisini kurarsın.Şimdiden iyi oyunlar.

Merhabalar. ben eski sürümdeki savemi buradan indirdiğim yeni sürümde geçiremedim. oyuna girince new game diyor load da görükmüyor. yardım eder misiniz.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Merhabalar. ben eski sürümdeki savemi buradan indirdiğim yeni sürümde geçiremedim. oyuna girince new game diyor load da görükmüyor. yardım eder misiniz.
Maalesef sürüm farkları olduğu için eski save'nizi yeni sürüme aktaramıyorsunuz.

'C:\Users\[user]\Documents\CPY_SAVES\CPY\UPLAY\5059-' konumundan bunun yerini biliyorsundur varsayıyorum.
'C:\Users\AppData\Roaming\uplay_emu\EMPRESS\5059\storage_files-' olması lazım empress in yolu atmayı denedin mi?
Biryerde gördüm diye hatırlıyorum taşınıyordu uyumluydu diye.

SAVE ile ilgili

eski saveniz burada

\belgelerim\CPY_SAVES\CPY\UPLAY\5059

save i buraya atmanız gerekiyor gizli klasörleri açıp

C:\Kullanıcılar\isminiz\AppData\Roaming\uplay_emu\Player\5059\storage_files

bu şekilde
son sürüm oyunu bir kez başlatıp save alın.

Kardeşim /Roaming den sonra bende sadece Microsoft klasörü çıkıyor, yardımcı olabilir misin ?

Merhaba,bana da yardımcı olabilir misiniz,yönetici olarak çalıştırma, uplay kurma vs.bütün yazılı olanları denedim olmadı.
Tr yama için mi diyorsunuz.
Ben korsan indirdim empress versiyon repack olarak fitgirl sadece.
Oyuna hiç u play falan kurmayıp direk kısayol .exe si ile oyuna girdim çalıştı.
Zaten korsan oyuna ne u playı onu da anlamadım.
Tr yama direk antinin yamayı oyunun ana dizinine hepsini atıcaksın ne kadar dosya varsa.
.Bat uzantılı dosyayı yönetici olarak çalıştırcaksın.
Pek büyük bir prensibi yok yani.

Tr yama için mi diyorsunuz.
Ben korsan indirdim empress versiyon repack olarak fitgirl sadece.
Oyuna hiç u play falan kurmayıp direk kısayol .exe si ile oyuna girdim çalıştı.
Zaten korsan oyuna ne u playı onu da anlamadım.
Tr yama direk antinin yamayı oyunun ana dizinine hepsini atıcaksın ne kadar dosya varsa.
.Bat uzantılı dosyayı yönetici olarak çalıştırcaksın.
Pek büyük bir prensibi yok yani.
Hayır tr yama için değil oyunun tepkisizlik sorunu için yazdım,bu konudaki oyunu indirdim ama çalıştıramadım.

Transient Ghost

Ekip Lideri
16 gb ram var işlemcim de 3600x :) diğer oyunları ultra da oynuyorum ama bunda sorun yaşıyorum.patch var mı bu sürüm için adminciğim.
Maalesef kırılan son sürüm bu (1.5.3), üstüne bir update falan gelmedi.Çözüm olur mu bilmiyorum ama başka repack deneyebilirsin.

Gereksiz dilleri indirmeyerek boyutu 35,5 GB'a kadar düşürebilirsin.

Ekli dosyalar

Maalesef kırılan son sürüm bu (1.5.3), üstüne bir update falan gelmedi.Çözüm olur mu bilmiyorum ama başka repack deneyebilirsin.

Gereksiz dilleri indirmeyerek boyutu 35,5 GB'a kadar düşürebilirsin.
Adminim çok teşekkür ederim. Kesinlikle bu sürümde sorunsuz çalıştı oyunum. :)

Merhaba, oyunun sorunsuz çalışıyor fakat son save den devam edemiyorum, birinci bölümden sonra save ler çalışmıyor,oyun klasörlerine bakıyorum oyunu kaydediyor ancak oyunu yükle veya devam et dediğim zaman ''kayda devam etmeden önce bazıek içeriklerin yüklenmesi gerekiyor.Etkinleştirmek için şimdi ana ekrana yönlendiriliyorsun.'' diyerek aratıyor ve ana ekrana dönüyor, aynı sorunu yaşayan veya çözümünü bilen varmı ?
Teşekkürler.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt