Assassin's Creed: Odyssey The Fate of Atlantis [v 1.5.3+Tüm DLC'ler ] RePack xatab FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

emrecan123

Torrent-Oyun.com
Beyler ben pc ye format atmıştım ama oyun gitmesin diye oyunu yedeklemiştim direk yüklü halini oyunu sorunsuz oynuyodum save sıkıntısı yoktu fakat şimdi bu oyunu indirdim ama eski savem sizin dediğiniz yerde yok ya başka bi yerde mi ?
eski saveniz burada

\belgelerim\CPY_SAVES\CPY\UPLAY\5059 un içindekileri

şuan ki sürümde oynamak için buraya atmanız gerekiyor gizli klasörleri açıp

C:\Kullanıcılar\isminiz\AppData\Roaming\uplay_emu\Player\5059\storage_files

Mehmet Zeki ISIK

Torrent-Oyun.com
eski saveniz burada

\belgelerim\CPY_SAVES\CPY\UPLAY\5059 un içindekileri

şuan ki sürümde oynamak için buraya atmanız gerekiyor gizli klasörleri açıp

C:\Kullanıcılar\isminiz\AppData\Roaming\uplay_emu\Player\5059\storage_files
Aga yok işte bilmiyorum neden yok oyun cpy sürümü olmasına rağmen yinede yok ama oyun içinde 24 saat oynamam var nerde bu save game
https://hizliresim.com/s/upload-success

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
orjinal oyundaki save dosyamı bunda kullanabilir miyim? baştan bitirmek istemiyorum yokmu bilen

orjinal oyundaki save dosyamı bunda kullanabilir miyim? baştan bitirmek istemiyorum yokmu bilen
Bildiğim kullanabilirsin ama uğraşman gerekecek.
Orjinal oyundaki u play ID ni öğrenip
Korsandaki U play ID ne ekleyip orjinal oyundaki save dosyalarını korsana attığında olması gerek.
Programı var onun kısa ve öz halleden.

Donanım forum da bu konuya değinen biri vardı araştır bulursun.

kutay.tabakoglu

Uyuyan Milletler Ya Ölür Yada Köle Olarak Uyanır!
Bildiğim kullanabilirsin ama uğraşman gerekecek.
Orjinal oyundaki u play ID ni öğrenip
Korsandaki U play ID ne ekleyip orjinal oyundaki save dosyalarını korsana attığında olması gerek.
Programı var onun kısa ve öz halleden.

Donanım forum da bu konuya değinen biri vardı araştır bulursun.
peki teşekkür ederim

porschemurat

Torrent-Oyun.com
bu sürüm için anonymus dan dlc ler için türke yama aldım ama olmuyor oyun bozuluyor. Yamalar acaba sadece orj surum içinmi. yada bu by.xatab versiyonda mı sıkıntı vardır.

Arkadaşlar türkçe yama oluyor mu , ben bu aynı torrenti başka bir siteden indirmiştim türkçe yama vaadiyle oyun bozuldu normalde ingilizce olarak çalısıyor bilgilendirebilirseniz sevinirim

Arkadaşlar türkçe yama linkini atabilir misiniz oyunu burdan indiriyorum 1.53 olarak özelden yazarsanızda görürüm şimdiden teşekkürler

longec12

Torrent-Oyun.com
Arkadaşla oyunu ilk defa indirdim kurdum dün oynadım sorun yok sonra tekrar girdim save kaydı yok :) Tekrar denedim el ile kayıt aldım ama oyuna yine de erişemiyorum lütfen yardımcı olur musunuz ?

1.5.4 sürüm e uyumlu tr yama.
Yapılması gereken 1.5.3 iken yamalı olup bozulan oyunu u play arayüzünden dosyaları doğrulatıp 1.5.4 uyumlu dil dosyalarını indirtip yamayı tekrar kurmaktır.
Yama setupunun hata vermesi önemli değil ''0xanti iyi oyunlar diler '' demesini bekleyin oyuna girip deneyin.
Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmadım şuan için.
En son sürüm yama değildir. (GREECE dlc si içinde mevcut değil.)

https://i.hizliresim.com/F8yjqW.png

https://i.hizliresim.com/2HNImO.png

https://i.hizliresim.com/NckV49.png

Arkadaşlar selam, tam ekran sorunu var bende çözümünü bilen anlatabilir mi tam ekran oynamak istiyorum duyduğum kadarıyla ayarı varmış bu nvidia yada islemcinin üzerinden çözünürlük muhabbetleri falan let me know please

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt