Assassins creed odyssey genisleme paketi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

retr0_

Rölantiye devam..
Oyunun genisleme paketi cıkıyormus ondan orjinal oyun sahiplerimi faydalanacak sadece
Bu ne kadar garip bir soru böyle? Herhalde orjinal olmalı oyun. Ayrıca ek ücret ödemen gerek ek paket için. O ek paketlerin olduğu versiyonun korsanlar tarafından kırılması lazım korsan oynaman için. Bazen sorduğunuz sorulara gerçekten şaşıyorum.

Bu ne kadar garip bir soru böyle? Herhalde orjinal olmalı oyun. Ayrıca ek ücret ödemen gerek ek paket için. O ek paketlerin olduğu versiyonun korsanlar tarafından kırılması lazım korsan oynaman için. Bazen sorduğunuz sorulara gerçekten şaşıyorum.
Kardeş insanlar bilmeyebilir.Senin amacın bilmeyen insanlara KİBARCA doğruyu göstermen,insanlara bu şekilde yaklaşarak ne saygınlık ne dostluk kazanırsın .Burdaki amacımız insanlarla bilgimizi paylaşmak,ki zaten insanların çoğu buraya bilgi almak için uğruyor.

retr0_

Rölantiye devam..
Cahilligime bagısla bilmiyordum
Sadece bilmemene şaşırdım onun için öyle yazdım. Amacım kimseyi kırmak değil dostum.

Kardeş insanlar bilmeyebilir.Senin amacın bilmeyen insanlara KİBARCA doğruyu göstermen,insanlara bu şekilde yaklaşarak ne saygınlık ne dostluk kazanırsın .Burdaki amacımız insanlarla bilgimizi paylaşmak,ki zaten insanların çoğu buraya bilgi almak için uğruyor.

Kibarca doğruyu mu göstermemi istiyorsun? Peki göstereyim. Oyunları orjinal alınız lütfen. Çok emek ve para harcanıyor. Beğendin mi? Yeterince kibar mı? Ayrıca ben şaşırdığımı söyledim sadece. Amacım kimseyi kırmak değil. Ve kimsenin saygısına da dostluğuna da ihtiyacım yok. Uzatılacak bir konu değil.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt