Assassin's Creed Odyssey Eski Sürümlere CPY Crack - FULL - Tek Link indir Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim

Assassin's Creed Odyssey Eski Sürümlere CPY Crack - FULL - Tek Link indir Download - Hızlı indir

:pcindirmeturu:Google Drive
:pcsurum:CPY
:pcboyut:2.46 GB

Oyunun dosyalarını daha önceden indirdiyseniz dosyalar eski sürüm olduğu için crack işe yaramıyorsa bunu yükleyin CPY çatlağının eski sürümlerde çalışmasını sağlar. Assassin's Creed Odyssey'i kurduğunuz yere kurun.

1.Oyunu bir kez CPY çatlağı kullanarak çalıştırın.

2.Bu konuma gidin: C: \ Program Files (x86) \ Ubisoft \ Ubisoft Game Launcher \ savegames \ Sizdeki yazan \

3.Tüm dosyaları bu konuma kopyalayın. C: \ Kullanıcılar \ Kullanıcı Adınız \ Belgeler \ CPY_SAVES \ CPY \ UPLAY \

4.Bu 2. adımdaki Sizdeki yazan klasörün adını kopyalayın. Bu adı CPY.ini dosyasındaki "UplayID =" kısmına yapıştırın (oyun klasöründe bulunur).

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şimdi anlamadım ben CPY sürümünü yeni indirdim tekrardan bir de bunu mu indirmem lazım?

yasinakbulutTR

Süper Editör
Üst-Yönetim
Oyun kırılmadan önce dosyalarını indirenler haliyle eski sürümü indirmiş oluyor buda eski sürümlerde çalışmasını sağlıyor crack'in

Baştan tekrar CPY Sürümünü indirmek istemeyenler için paylaşıldı

Cranium

Torrent-Oyun.com
benim de kafam karıştı tam da CPY indircektim ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz

alptunga22

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar açıklamayı okuyunda anlayın biraz hep ağzınıza bekliyorsunuz adam açıklamış orada Crack çıkmadan önce oyunu indirenler için bu crack yeni kırılan version u eski indirdiğiniz dosyalarla uyumlu değil demekki bunun nesini anlamadınız da adamı soru yağmuruna tuttunuz

Cranium

Torrent-Oyun.com
Oyun kırılmadan önce dosyalarını indirenler haliyle eski sürümü indirmiş oluyor buda eski sürümlerde çalışmasını sağlıyor crack'in

Baştan tekrar CPY Sürümünü indirmek istemeyenler için paylaşıldı
CPY'yi indirdim içindeki crack yaptım çalışıyor sanırım bunu indirmeme gerek yok ? birde oyunda ekranın yukarısında ve aşağısında siyah çizgiler var ne yaptıysam kapatılmıyor ve son olarak origins deki '' V '' tuşu ile eşya arama tuşu nedir bulamadım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt