Assassin's Creed® Odyssey [CPY] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Bir sorunum var. Oyunu kuruyorum oyun normal olarak açılıyor. başka bir yerden bir dil desteği indirdim bu sefer oyunu açmıyor. Ne yapabilirim. Destek verirseniz çok sevinirim.

Bolshoi Booze

MERCES LETIFER
Bir sorunum var. Oyunu kuruyorum oyun normal olarak açılıyor. başka bir yerden bir dil desteği indirdim bu sefer oyunu açmıyor. Ne yapabilirim. Destek verirseniz çok sevinirim.
Oyunun Türkçe yaması Animus Projesi tarafından yapıldı ve bu sürümü desteklemiyor. 1.5.4 sürümünde çalışıyor.

Oyunun Türkçe yaması Animus Projesi tarafından yapıldı ve bu sürümü desteklemiyor. 1.5.4 sürümünde çalışıyor.
Ekleme yapayım güncellediler mi bilmiyorum orjinal oyunda 1.5.4 çalışıyor kırılan sürüm oyunun 1.5.3 sürümü sadece o sürümde çalışıyor 1.0.6 ve 1.5.4 de çalışmıyor

Ekleme yapayım güncellediler mi bilmiyorum orjinal oyunda 1.5.4 çalışıyor kırılan sürüm oyunun 1.5.3 sürümü sadece o sürümde çalışıyor 1.0.6 ve 1.5.4 de çalışmıyor
Peki burdaki sürümü indirdim. Burda olan sürüme türkçe dil paketi yok mu ? Boş yere mi indirmiş oldum acaba ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt