Assassin's Creed III Remastered [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Perdikkas

Süper Editör
0.png

Assassin's Creed III Remastered [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu:Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform:PC

:pcsurum: CODEX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 43.61 GB

:pccikistarihi: 29.03.2019
:pcnot: Bu sürümde daha yüksek doku çözünürlükleri, yeni karakter modelleri, ek gizlilik yetenekleri ve daha gelişmiş arayüz yer alıyor. Ayrıca tüm DLC'ler dahildir.

:pcoyungoruntuleri:

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

:pcoyunhakkinda:

d3d0j.png

Oyun Hakkında :

18. yüzyılda Amerika'nın güzelliği ve vahşiliğinde doğmuş bir usta suikastçının rolünü üstlenin. Assassin Creed III, şu anki platformlarının üçünde (PS4 Pro, Xbox One X ve PC), 1080p çözünürlükte ve daha yüksek çözünürlükte dokularda, 4K & HDR'yi, yeni bir ışık işleme sistemi ve daha birçok grafik geliştirmeyi destekliyor. Oyuncuların geri bildirimleri nedeniyle oyun mekaniği de geliştirildi ve çeşitli özellikler revize edildi ve uyarlandı. Yıl 1775. Amerikan kolonileri bir ayaklanmayı planlıyor. Assassin Creed III Remastered oyununda, bir Yerli Amerikalı ve bir İngiliz'in savaşçı oğlu Connor olarak oynuyorsunuz. İnsanlara ve millete özgürlüğe yardım edeceğine yemin ettin. Kanlı devrim yaklaşırken, klanınız Amerikan Devrimi'ni ezmek ve 13 koloninin kontrolünü ele geçirmek isteyen güçlü bir grup tarafından tehdit ediliyor. Hedefinize ulaşmak için düşmanlarınızı büyük, açık ve gerçekçi bir oyun dünyasında avlamanız gerekir. Sizi kaotik yollardan Amerika ve ötesindeki düşmanca vahşi doğada kanlı savaş alanlarına götüren acımasız arayışlardaki ölümcül yetenekleri açığa çıkarın. Amerikan tarihinin efsanevi kahramanlarıyla tanışın ve onlara katılın, Özgürlük düşmanlarını yenmek için. Köyünüz yok edildikten sonra hayatınızı özgürlük mücadelesine gönderiyor ve hedefinize ulaşmak için on yıl süren bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Amerikan Devrimi kargaşasında barış için savaşın! Assassin's Creed evrenini Amerikan Devrimi'nin eşiğinde yaşayın. Milletin huzuru için bir Kızılderili ve bir İngiliz olan Connor savaşçı oğlu olarak oynayın.

Özellikler :

- Daha yüksek çözünürlükler, PS4 Pro'da 4K ve HDR, PS4 ve Xbox One'da Xbox One X ve PC -1080p ile oynamanıza izin veriyor.

- Daha yüksek doku çözünürlükleri

- Yeni karakter modelleri

- Yeni ışık Sistemi: Fiziksel Olarak Gerçekçi Görüntü Oluşturma

- Daha Yoğun Kalabalık, Canlı Ortamlar

:sistem_gereksinimleri:

Minimum(30 FPS )

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit versiyonlar)

İşlemci: Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz, AMD FX 6350 @ 3.9 GHz

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660, AMD Radeon R9 270X (2GB VRAM Shader Model 5.0)

Çözünürlük: 1080p

Video Ayarları: En Düşük

Önerilen (60 FPS )

İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2 GHz, AMD FX 8350 @ 4.0 GHz

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770 (4GB) or AMD Radeon R9 280X (3GB) veya daha iyisi

Video Ayarları: Yüksek

Önerilen (60 FPS )

İşlemci: Intel Core i7 3770K @ 3.5 GHz, AMD FX 8350 @ 4.0 GHz

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970, AMD Radeon R9 290X

Önerilen 4K (60 FPS )

İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit versiyon)

İşlemci: Intel Core i7 4790 @ 3.6 GHz, AMD Ryzen 5 1500X @ 3.5 GHz

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1070 veya Radeon RX Vega56 veya daha iyisi

Çözünürlük: 2160p

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

Onur.G

Susar Şimdi Şarkılar 'Öyle Birisi Yok Ki Burada'
Moderatör
assassin's creed serisinin en çok sevdiğim oyunu.
merak ettiğim bir şey var
bu remastered in sadece görüntü kalitesi farkı mı var yoksa a dan z ye herşeyi ile aynı mı

VΣNOM

ωє αяє νєησм
assassin's creed serisinin en çok sevdiğim oyunu.
merak ettiğim bir şey var
bu remastered in sadece görüntü kalitesi farkı mı var yoksa a dan z ye herşeyi ile aynı mı
İçinde bütün DLC'leri, güncellemeler, yeni kaplamaları içeriyor. Tanıtım videosundan aradaki farkı anlayamazsın ama oynanış videolarından rahatlıkla anlayabilirsin. Adamlar hud'ları falan elden geçirmiş baya bir. Ben bu kadar iyi dokuların olacağını tahmin etmezdim.
Bu arada corepack ve xatab sürümleri çıkmış 10 gb falan herhalde.

aslında ne gerek vardı buna diyecektim ama grafik dışında birşeyler de varsa bakılabilir.

Onur.G

Susar Şimdi Şarkılar 'Öyle Birisi Yok Ki Burada'
Moderatör
İçinde bütün DLC'leri, güncellemeler, yeni kaplamaları içeriyor. Tanıtım videosundan aradaki farkı anlayamazsın ama oynanış videolarından rahatlıkla anlayabilirsin. Adamlar hud'ları falan elden geçirmiş baya bir. Ben bu kadar iyi dokuların olacağını tahmin etmezdim.
Bu arada corepack ve xatab sürümleri çıkmış 10 gb falan herhalde.
türkçe yaması çıksın da indiririm zaten sistemim açmaz muhtemelen

FeaRimbor

Altın olan her şey parıldamaz.
Hikayesi güzel olsa oynardım sırf Desmond için bitirmiştim vaktinde.

Çok iyi görünüyor,orijinali kaplamalar yüzünden oynamak istemiyordum,bu ilaç gibi geldi.

Pass_Recon

'.'. Pass_Recon'.'.
Orjinal sürüm sahibiyim daha çıkmadı oyun bekliyorum helal olsun buraya daha çıkmadan düştü :D

masonjason246

Torrent-Oyun.com
ac liberation açabilen var mı.o oyun görünmüyor yükledim ama.sürümde o da var diye gözüküyor ama menü de yok bende.

VΣNOM

ωє αяє νєησм
Steamde buradaki gibi stand-alon sürüm yok. Odesey için dlc olarak var. O da season pass'da zaten.

Salih

Torrent-Oyun.com
ALTERNATİF İSTERSENİZ: fitgirl-repacks
Assassin’s Creed 3: Remastered + Day 1 Patch + All DLCs + AC Liberation

Genres/Tags: Action, Open world, Stealth, Third-person, 3D
Companies: Ubisoft Studios, Ubisoft Entertainment
Languages: RUS/ENG/MULTI13
Original Size: 43.6 GB
Repack Size: from 9.1 GB [Selective Download]

URL: magnet:?xt=urn:btih:4E3A9BA2B7DA3AA35293CF9C0AB4D98B1845B4B4

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt