Assasins Creed Valhalla Oyundan Atıyor

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

xOmerX

Ömer İbn La Ahad
Oyunu orjinal satın aldım. Sistemim GTX1660ti & Amd ryzen 3750 H & 16 gb ram
Oyunu HDD'nin olduğu D ye kurdum sonra silip SSD'nin olduğu C ye kurdum. Kar etmedi
Oynarken aniden donup oyundan atıyor. Orjinal aldığım için akabinde uplayden crash bildirimi geliyor. Sistemimde hiçbir oyunda yaşamadığım bu sorunu bu oyunda yaşıyorum.
Oyunda bir problem mi var yoksa başka bir durum mu çözemedim.

MuratTamer

Darth Vader
Oyunu HDD'nin olduğu D ye kurdum sonra silip SSD'nin olduğu C ye kurdum. Kar etmedi
Oynarken aniden donup oyundan atıyor. Orjinal aldığım için akabinde uplayden crash bildirimi geliyor. Sistemimde hiçbir oyunda yaşamadığım bu sorunu bu oyunda yaşıyorum.
Dh deki Tr yamayı kurdunuz mu? Bazı sistemlerde nedense o yamada atmaya sebep oluyordu. Kurdunuz ise uplayden dosya doğrulama yaparak eksik forge dosyasını yeniden indirmesini sağlayın. Sonrasında Tr yama kurmadan oyuna girmeyi deneyin.

Makine çeviriden dolayı olabilir optimize üzerine de sorun var oyunda 1660 ti de drop yapıyordu.

xOmerX

Ömer İbn La Ahad
Dh deki Tr yamayı kurdunuz mu? Bazı sistemlerde nedense o yamada atmaya sebep oluyordu. Kurdunuz ise uplayden dosya doğrulama yaparak eksik forge dosyasını yeniden indirmesini sağlayın. Sonrasında Tr yama kurmadan oyuna girmeyi deneyin.
dhdeki yamayı kurdum. evet ondan da şüphelendim lakin kurmadan önce datapc dosyasının yedeğini almıştım onu geri yükledim tr yamayı kaldırdım. Ama işe yaramadı. Bir de giriş resminde makine çevirisinin logosu hala duruyor. Muhtemelen bu yaptığım tr yamayı tamamen kaldırmadı. Dediğiniz gibi bir verify doğrulama yapayım umarım çözülür.

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Makine çeviriden dolayı olabilir optimize üzerine de sorun var oyunda 1660 ti de drop yapıyordu.
evet atmadığı süre zarfında rahatsız edici droplar oluştu. Oyun Nvidia'yı çöpe atmış resmen

Moderatör tarafında düzenlendi:

MuratTamer

Darth Vader
dhdeki yamayı kurdum. evet ondan da şüphelendim lakin kurmadan önce datapc dosyasının yedeğini almıştım onu geri yükledim tr yamayı kaldırdım. Ama işe yaramadı. Bir de giriş resminde makine çevirisinin logosu hala duruyor. Muhtemelen bu yaptığım tr yamayı tamamen kaldırmadı. Dediğiniz gibi bir verify doğrulama yapayım umarım çözülür.

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

evet atmadığı süre zarfında rahatsız edici droplar oluştu. Oyun Nvidia'yı çöpe atmış resmen
Dosya doğrulama yapın uplayden, yamanın bat dosyaları hala duruyorsa silin. Muhtemelen çözülür. Yamada bir sorun yok ama nedense piyango gibi bazı kişilerde bu soruna sebep oluyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt