assasins creed syndicate

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GiZLi

Torrent-Oyun.com
arkadaşlar bu oyunun gold editionunu indiriyorum ona uygun tr yama varmı bide oyun gtx 1050 ve 8gb ramde kasarmı? (sistem iyiyse hava attığımı sanmayın :) )

EpycValen

Crystal Coder ♥
Web sitesi
store.steampowered.com
Ynt: assasins creed syndicate

Türkçe yama ile oynadım ama nereden indirdim hatırlamıyorum. %100 çeviri yapmamıştı ama oyunda bozukluk da yoktu. Ayrıca 930M ekran kartı ile orta ayarlarda kasmadan oynadım. Gerisini sen düşün.

GiZLi

Torrent-Oyun.com

ben hiç anlamamda o yüzden sordum sistemi peki sitede bir arkadaş vermiş ama 1.50 sürümü içinmiş gold edition a uyarmı ?

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar

GİZLİ' Alıntı:
arkadaşlar bu oyunun gold editionunu indiriyorum ona uygun tr yama varmı bide oyun gtx 1050 ve 8gb ramde kasarmı? (sistem iyiyse hava attığımı sanmayın :) )
Çok rahat oynarsın o sistemle.

http://animusprojesi.com/assassins-creed-syndicate-turkce-yama-beta-dlcler-haric/

GiZLi

Torrent-Oyun.com

sağolun çok teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt