Assasins Creed Odyssey Çözünürlük Sorunu

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Xanteus

Seviye 5
Arkadaşlar oyuna girdiğimde tam ekran yapsam bile siyahlıklar kalıyor çözünürlük 1280/720 1280/1024 ikiside diğer oyunlarda ekranı tamlıyor ama bu oyunda olmuyor bunun yüzünden oynayamamak istemiyorum bir yardımcı olur musunuz

Ekli dosyalar

eylül

Maksimum Östrojen
Bende de bugün oyuna ilk girişimde öyle olmuştu, oyunum orjinal. Grafik ayarları very high idi. medium yaptım. Oyundan çıkıp tekrar girdim düzeldi.

Xanteus

Seviye 5
Bende de bugün oyuna ilk girişimde öyle olmuştu, oyunum orjinal. Grafik ayarları very high idi. medium yaptım. Oyundan çıkıp tekrar girdim düzeldi.
Yok kardeşim denedim olmadı sinir oldum ya 50-60gb boşamı indirdim ben
Yardımcı olucak biri yok mu bilen biri

eylül

Maksimum Östrojen
Yok kardeşim denedim olmadı sinir oldum ya 50-60gb boşamı indirdim ben
Yardımcı olucak biri yok mu bilen biri
Şuradaki ayarları şöyle yaptın mı peki:
Assassin's Creed  Odyssey Screenshot 2020.04.04 - 10.01.05.60.png

Bende ayarlar bu şekilde. Böyle yaptığın halde de tam ekran değilse biryerlerden not defterinden ayar çekmek gerekiyor olabilir.

Şu video ya bir bak bakalım belki işe yarar ben bu olayın ayarı var diye hatırlıyorum sanki de uzun süre oldu bitireli.​

Anladım o zaman farklı çözümler için "Assassins Creed Odyssey Black Bars" fix adıyla iyi bir araştırma yap bir çözüm olmaz diğeri olur burada öneri beklemen vakit kaybı olur kolay gelsin.

Xanteus

Seviye 5
Anladım o zaman farklı çözümler için "Assassins Creed Odyssey Black Bars" fix adıyla iyi bir araştırma yap bir çözüm olmaz diğeri olur burada öneri beklemen vakit kaybı olur kolay gelsin.
Bütün sayfalara videolara baktım hiç biri fayda etmiyor milletin çözünürlüğü 3180x bilmem ne benim 1280x720 en son buraya geldim bilen vardır belki diye

Xanteus

Seviye 5
Belki çözümü bilen başka biri vardır diye yazıyorum umarım bilen biri çıkar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt