Assasins Creed Oddysey türkçe yama

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wampiretor

Torrent-Oyun.com
Millet korsan sürüm yamasını indirmeyin oyunu yüklü olan birisi varsa atacağım linkden indirme yapsın onu oyunun ana dizini'ne atsın Türkçe oluyor arkadaş korsan 1.5.3 sahip ondada çalıştı.
Edit:2 sürüm var biri korsan için diğeri orjinal.Siz orjinal olanı indirin korsana atın.

arkadaşım senden ricam banada yamayı atarmısın ?

Wampiretor

Torrent-Oyun.com
arkadaşım banada 1.5.3 TÜRKÇE yamasını atar mısın by yusuf
ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
valla kardeşim tam bilmem ben çok önceden bu linkteki Yamayla oynamıştım çalışmıştı yeni update ile çakışırmı bilemiyorum yama sahibi değilim sadece yardımcı olmak istedim..
yama ile alakalı değil ama benim sorum save dosyası ile alakalı olacak... eski sürümden save dosyalarım var yeni sürümün save yerini bulamadım oraya yapıştırcam save dosyalarını bu konuda bana yardımcı olur musunuz acaba... yeni sürümün save yeri nerdedir acaba

Wampiretor

Torrent-Oyun.com
arkadaşım benim oyun korsan verdiğin yama çalışmadı açılış ekranını geçemedi bi sorun mu var anlamadım

sawyer_syler

Torrent-Oyun.com
özelden msj atmayı biliyomuyum acaba :))
bu arada sormak istediğim soru şu :) ben daha önce fitgirl repack versionu oynadım sonuna kadar da geldim... eşimde save dosyaları var... şimdi bu son sürümü indirdim xatab olanı... kurdum ve bi şekilde save yerine benim daha önceki oynadığım save dosyalarını attım bu arada eski yama vardı onu da attım sonra oyunu açmaya çalıştım açılmıyo kapanıyo daha başlamadan sonra sildim oyunu ve yeniden yüklüyorum... yükleme bittikten sonra yazsam olur mu daha iyi yardımcı olursun

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
arkadaşım benim oyun korsan verdiğin yama çalışmadı açılış ekranını geçemedi bi sorun mu var anlamadım
1.5.3 sürümde verdiğim yama çalışıyor 1.0.6 ise çalışmaz 1.5.3 ise team id şifre ver bakayım şuana kadar özelden verdiğim kişilerde sorun olmadı.
sawyer_syler eski yama yüklüyse oyun açılmaz hocam orjinal yama kurman şart.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt