Assasins Creed Oddysey türkçe yama

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Kusura bakmada 13 kişide oyun çöküyorsa veya açılış ekranında kalıyorsa bu onun yapamadığını değil, yamanın uyumlu olmadığını gösterir. %95 kişide çalışmayıpta %5 kişide çalışıyorsa ben buna "Şans" derim. Şimdide TR yama yapmadan önce dosyanın yedeğini almayanlar oyun oynamamış mı oluyor :D:D very interesting o zaman %95 kişi hiç oyun oynamamış dediğine göre.
Valla ben konuyu uzatmamayı tercih ediyorum oyun çöküyor diyorsun adam 1.0.6 kuruyor çöküyor 1.5.1 kuran yamada nasıl çöksün sen hala oran verip duruyorsun animus kendi sitesinde bile şikayet yok iken.Ne diyeyim artık.%5 kişide çalışıyor değil şu forumda herkes verdiğim yamayı kursun hepsindede çalışcak.

muzokobe24

Torrent-Oyun.com
Valla ben konuyu uzatmamayı tercih ediyorum oyun çöküyor diyorsun adam 1.0.6 kuruyor çöküyor 1.5.1 kuran yamada nasıl çöksün sen hala oran verip duruyorsun animus kendi sitesinde bile şikayet yok iken.Ne diyeyim artık.%5 kişide çalışıyor değil şu forumda herkes verdiğim yamayı kursun hepsindede çalışcak.
bana da 1.5.3 için atar mısın yamayı

Xanteus

Seviye 5
Bir şey sorucam senin oyun korsan mı orijinal mi ?

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar

Umarım dediğin gibi olur, herkeste çalışır.

Son düzenleme:
bana'da tr yamayı atarsanız çok iyi olur
oyunu indirdim tr yaması yok diye açmadım bile

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Özelden attım.Yalnız 1.5.3 korsan sahipseniz verdiğim yama kurun 1.0.6 için yama vermedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt