Assasins Creed Oddysey türkçe yama

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar
Bir tek bende değil çalışan kişilerde var ben yeni çıkan korsanda denemedim orjinal için konuştum

Dediğim gibi 10 kişiden 9'unda çalışıyor. Mesela önceki attığım gönderideki yoruma bakarsan "Taha Diyor" adlı kişide Steam'den orjinal almış oyunu ama TR yamayı kurunca oyun çökmüş. Yamayı deneyecek olan arkadaşlar dosyanın yedeğini alsın nolur ne olmaz.

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Millet korsan sürüm yamasını indirmeyin oyunu yüklü olan birisi varsa atacağım linkden indirme yapsın onu oyunun ana dizini'ne atsın Türkçe oluyor arkadaş korsan 1.5.3 sahip ondada çalıştı.
Edit:2 sürüm var biri korsan için diğeri orjinal.Siz orjinal olanı indirin korsana atın.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

EmrDeniz

Torrent-Oyun.com
Millet korsan sürüm yamasını indirmeyin oyunu yüklü olan birisi varsa atcağım linkden indirme yapsın onu oyunu atsan türkçe oluyor arkadaş korsan 1.5.3 sahip ondada çalıştı.
Edit:2 sürüm var biri korsan için diğeri orjinal.Siz orjinal olanı indirin korsana atın.
DLC'ler türkçe mi?

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar
Millet korsan sürüm yamasını indirmeyin oyunu yüklü olan birisi varsa atacağım linkden indirme yapsın onu oyunun ana dizini'ne atsın Türkçe oluyor arkadaş korsan 1.5.3 sahip ondada çalıştı.

Eğer elinde yama varsa özelden atar mısın ?

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Benimde orijinal, dolayısıyla son sürüm. Sorunsuz çalışıyor. Korsan için denemedim tabi, bir şey diyemem.
Hocam korsanda'da çalışıyor dedim inandıramadım bir türlü millet gidiyor korsan sürümü yamayı kullanıyor o yama 1.0.6 için tasarlandı orjinal yama 1.5.1 içindi 2 defa uptade geldi 1.5.3 oldu 1.5.1 kurması gerekli'ki çalışsın.Baktım sitelere kimisi olmuyor demiş kimisi uyumsuz demiş millet denemeden yalan yanlış bilgi vermeyi seviyor.

MuratTamer

Darth Vader
Hocam korsanda'da çalışıyor dedim inandıramadım bir türlü millet gidiyor korsan sürümü yamayı kullanıyor o yama 1.0.6 için tasarlandı orjinal yama 1.5.1 içindi 2 defa uptade geldi 1.5.3 oldu 1.5.1 kurması gerekli'ki çalışsın.Baktım sitelere kimisi olmuyor demiş kimisi uyumsuz demiş millet denemeden yalan yanlış bilgi vermeyi seviyor.
Aslında panik yapacak bir durumda yok. İnanmayan dosyanin yedeğini alıp deneyip gorebilir cok basit. Bende Yasin arkadastan almistim. Ona bende sorup duruyodum calismaz mi coker mi eder mi diye, sorunsuz calisti. Yedek aldiktan sonra ne olabilir ki zaten.

Ayrica mumkum mertebe Tr oynanmali bu oyun. Cok fazla diyalog var gerçekten.

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Aslında panik yapacak bir durumda yok. İnanmayan dosyanin yedeğini alıp deneyip gorebilir cok basit. Bende Yasin arkadastan almistim. Ona bende sorup duruyodum calismaz mi coker mi eder mi diye, sorunsuz calisti. Yedek aldiktan sonra ne olabilir ki zaten.

Ayrica mumkum mertebe Tr oynanmali bu oyun. Cok fazla diyalog var gerçekten.
Aynen ingilizcem az çok iyi olmasına rağmen zorlandım mecbur tr yama kurdum bende.

rebidem

Torrent-Oyun.com
Bana da türkçe yamayı atabilir misin v1.53 için?

Teşekkürler.

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar
Korsan oyuna Orjinal TR yama kurup çalışması çok ilginç...

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Korsan oyuna Orjinal TR yama kurup çalışması çok ilginç...
:D neden ilginç olsunki sürüme bakcaksınız uyumluluğa değil korsan için yama yapıldığı zaman sadece 1.0.6 vardı 1.5.3 korsan yeni çıktı orjinal tr yama çıkış yaptığı zaman 1.5.1 vardı 1.0.6 kuranlar çöker olmaz uyumsuz gibi laflar eder.Azıcık bir araştırma ile 2 dklık sorun çözülür ama neyse.

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar
:D neden ilginç olsunki sürüme bakcaksınız uyumluluğa değil korsan için yama yapıldığı zaman sadece 1.0.6 vardı 1.5.3 korsan yeni çıktı orjinal tr yama çıkış yaptığı zaman 1.5.1 vardı 1.0.6 kuranlar çöker olmaz uyumsuz gibi laflar eder.Azıcık bir araştırma ile 2 dklık sorun çözülür ama neyse.

Araştırma yaparak konuşuyorum zaten :D Bir konu hakkında bilgi sahibi olmadan/nette araştırmadan yorum yapmak cahillik olur.

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Araştırma yaparak konuşuyorum zaten :D Bir konu hakkında bilgi sahibi olmadan/nette araştırmadan yorum yapmak cahillik olur.
Sen demedin mi hocam bana sende çalışıyorsa diğerlerinde çalıştığın anlamına gelmez diye :D Şu kişide çalışmıyormuş şunda uyumsuzluk varmış diye ben çalışıyor dedim diye demediğini bırakmıyordun valla :D Araştırma yapın ama denemeden cevap yazmayın en kötü tr yamalar için konuşuyorum yamanın çıkış tarihine bakın ordan'da olsa az çok bilgi edinirsiz.

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar
Sen demedin mi hocam bana sende çalışıyorsa diğerlerinde çalıştığın anlamına gelmez diye :D Şu kişide çalışmıyormuş şunda uyumsuzluk varmış diye ben çalışıyor dedim diye demediğini bırakmıyordun valla :D Araştırma yapın ama denemeden cevap yazmayın en kötü tr yamalar için konuşuyorum yamanın çıkış tarihine bakın ordan'da olsa az çok bilgi edinirsiz.

Ben dediğimin arkasındayım 10/9'unda çalıştığı herkeste çalışacağı anlamına gelmez diye. Ben bunu dedim sadece :D sende çalıştıysa şanslısın demek ki 10/1 içindesin :D Ayrıca deneme yöntemide bazen geri dönülmeyen sonuçlar yaşatabiliyor ÖR/ Birçok arkadaş denediği için oyunları çöktü. Deneme yapmaktansa önceden deneyimleyen kişilerin yorumlarına bakarım.

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Ben dediğimin arkasındayım 10/9'unda çalıştığı herkeste çalışacağı anlamına gelmez diye. Ben bunu dedim sadece :D sende çalıştıysa şanslısın demek ki 10/1 içindesin :D Ayrıca deneme yöntemide bazen geri dönülmeyen sonuçlar yaşatabiliyor ÖR/ Birçok arkadaş denediği için oyunları çöktü. Deneme yapmaktansa önceden deneyimleyen kişilerin yorumlarına bakarım.
E tamam işte denediğin kişiler çoğu yanlış kullanmış onlar yanlış denediği için ben çalışıyor dediğim için hala 10/9 oranı diyorsun oranlık bir durum yok bu yama herkesde çalışıyor çalıştıramayan var çalışmayan değil ki en kötü durumda bile tr yama dosyası zaten tek dosya kopyasını al geç nesi var bunun ? Şans felan boş iş o konulara hiç girme bile.Oyunun çökmemesi için al yedeğini geç daha tek dosyayı yedeğini alamayan hiç oyun oynuyorum demesin bi zahmet.Bende dediğimin arkasındayım o zaman :)

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar
E tamam işte denediğin kişiler çoğu yanlış kullanmış onlar yanlış denediği için ben çalışıyor dediğim için hala 10/9 oranı diyorsun oranlık bir durum yok bu yama herkesde çalışıyor çalıştıramayan var çalışmayan değil ki en kötü durumda bile tr yama dosyası zaten tek dosya kopyasını al geç nesi var bunun ? Şans felan boş iş o konulara hiç girme bile.Oyunun çökmemesi için al yedeğini geç daha tek dosyayı yedeğini alamayan hiç oyun oynuyorum demesin bi zahmet.Bende dediğimin arkasındayım o zaman :)

Kusura bakmada 13 kişide oyun çöküyorsa veya açılış ekranında kalıyorsa bu onun yapamadığını değil, yamanın uyumlu olmadığını gösterir. %95 kişide çalışmayıpta %5 kişide çalışıyorsa ben buna "Şans" derim. Şimdide TR yama yapmadan önce dosyanın yedeğini almayanlar oyun oynamamış mı oluyor :D:D very interesting o zaman %95 kişi hiç oyun oynamamış dediğine göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt