Assasins Creed Oddysey türkçe yama

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar
1.5.3 sürümüne ait yama varsa banada atar mısınız ?

Bozkurt1071

Bir Bak Tarihe TÜRK'e Baş Kaldıranın Sonu Ne Olmuş

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar
valla kardeşim tam bilmem ben çok önceden bu linkteki Yamayla oynamıştım çalışmıştı yeni update ile çakışırmı bilemiyorum yama sahibi değilim sadece yardımcı olmak istedim..

Sıkıntı yok, ama bildiğim kadarıyla 1.5.3 desteklemiyor, herhalde 1.0.6 sürümünü destekliyor.

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)
Yahu nereye uyumsuz orjinal sahibiyim orjinalde sürüm 1.5.3 hala türkçe oynayabiliyorum eski türkçe yama ile.

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar
https://programindir.cafe/assassins-creed-odyssey-turkce-yama-indir-korsan-ve-orjinal.html şöyle bişey buldum yorumlarda herkes 1.5.3 sürüm ile uyumlu diyor bi deneyip söyleyebilirsen iyi olur

Bilgi için sağol ama bunlar ya yalan yada hangi sürüm olduğunu bilmiyorlar, şu anda 1.5.3 sürümüne ait TR yama yok. Denemeye çalışanlarda oyun açılış sayfasında kalmış, eğer yinede denemek isteyen varsa dosyanın yedeğini almalı kesinlikle.

Yahu nereye uyumsuz orjinal sahibiyim orjinalde sürüm 1.5.3 hala türkçe oynayabiliyorum eski türkçe yama ile.

Kardeşim 10 kişiden 9'u çalışmadı/uyumsuz diyor ? Sende çalışması herkeste çalışacağı anlamına gelmez.

Ekran Görüntüsü (10)_LI.jpg

Bozkurt1071

Bir Bak Tarihe TÜRK'e Baş Kaldıranın Sonu Ne Olmuş
Bilgi için sağol ama bunlar ya yalan yada hangi sürüm olduğunu bilmiyorlar, şu anda 1.5.3 sürümüne ait TR yama yok. Denemeye çalışanlarda oyun açılış sayfasında kalmış, eğer yinede denemek isteyen varsa dosyanın yedeğini almalı kesinlikle.

Kardeşim 10 kişiden 9'u çalışmadı/uyumsuz diyor ? Sende çalışması herkeste çalışacağı anlamına gelmez.
Valla kardeşim dediğim gibi denemeden göremeyiz bende oyun yüklü değil yoksa denerdim...
deneyeen arkadaşlar uyumlu olup olmadığını söylerse diğer arkadaşlarında kafasındaki soru işareti gitmiş olur.

by yusuf

ᎪᏞᎾᏁᎬ-ᏢᏞᎪᎽᎬᏒ(uᏁᏦ0ᎳᏁ)

Bir tek bende değil çalışan kişilerde var ben yeni çıkan korsanda denemedim orjinal için konuştum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt