Askerlik yeri belli

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Darryl Messer

Darryl Messer
Artık alırım bi Hayırlı Olsununuzu arkadaşlar Eylülde yolcuyum ALLAHın izniyle. :thumbup:
Sevk Yeri :
15İNCİP.EĞT.TUG.22NCİP.EĞT.A./AMASYAMERKEZ

LΛMIΛ

Hayat bizi 61 kenara
Ynt: Askerlik yeri belli

Hayırlı teskereler başkan.

ZeuS

* G a M e R *
Takım Lideri

Hayırlı olsun. Hayırlı teskereler. Sana bir abi tavsiyesi kafana hiçbir şey takma zaman çabuk geçiyor. Ben 15 ay yaptım. Sayılı gün hemen geçer. Rabbim sağ salim ailene kavuşmayı nasip eylesin.

Darryl Messer

Darryl Messer

ZeuS' Alıntı:
Hayırlı olsun. Hayırlı teskereler. Sana bir abi tavsiyesi kafana hiçbir şey takma zaman çabuk geçiyor. Ben 15 ay yaptım. Sayılı gün hemen geçer. Rabbim sağ salim ailene kavuşmayı nasip eylesin.
Çok sağolasın sen :) Amin inşALLAH. Takmamaya çalışıyorum zaten normaldede oradada aynı şekil devam :D

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt