Askere Gidiyorum Yardım

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com
Esenlikler dilerim. Gelecek hafta askere gidiyorum ve kısa dönem yapacağım. Uzun dönem asteğmenlik çıkmadı. Ben askerde kalmak istiyorum. Bu nasıl mümkün olabilir? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Fazla vaktim yok bu arada.

HowniscupE

Minka Kelly
yardım eden mutlaka çıkar ben tebrik etmeye geldim umarım hayallerin gerçek olur :)):)) helal olsun sana

Onur.G

Şimdi Sen Hangi Güneşe Bıraktın Gittin Gölgeni
Süper Moderatör
Esenlikler dilerim. Gelecek hafta askere gidiyorum ve kısa dönem yapacağım. Uzun dönem asteğmenlik çıkmadı. Ben askerde kalmak istiyorum. Bu nasıl mümkün olabilir? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Fazla vaktim yok bu arada.
hayırlı olsun İNŞALLAH :)

Perdikkas

Süper Editör
Şimdiden hayırlı tezkereler dostum asteğmenliğin sınavları oluyo galiba onlara girmen lazım.Ayrıca kafana takılan başka sorular olursa götüreceğin malzemeler sevk tarihleri gibi birçok sorunu burdan takip edebilirsin : https://www.askerliktecrubeleri.com/

Ameno Sagiri

Son Fantaziler Bitmez
Askerde kalma konusunu gidince komutanlarınla konuşup halledebilirsin veya gitmeden önce şubeden bilgi alabilirsin yarın bi şubeye sor istersen yardımcı olurlar. Tavsiyem şu olur; konuşma-karışma-kaytarma-hastalanma ve en önemlisi bir numaralı kural sakın mantık arama.

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com
yardım eden mutlaka çıkar ben tebrik etmeye geldim umarım hayallerin gerçek olur :)):)) helal olsun sana
Çok sağ olun, teşekkürler. :)
Şimdiden hayırlı tezkereler dostum asteğmenliğin sınavları oluyo galiba onlara girmen lazım.Ayrıca kafana takılan başka sorular olursa götüreceğin malzemeler sevk tarihleri gibi birçok sorunu burdan takip edebilirsin : https://www.askerliktecrubeleri.com/
Teşekkürler, bakıyorum şimdi.
Askerde kalma konusunu gidince komutanlarınla konuşup halledebilirsin veya gitmeden önce şubeden bilgi alabilirsin yarın bi şubeye sor istersen yardımcı olurlar. Tavsiyem şu olur; konuşma-karışma-kaytarma-hastalanma ve en önemlisi bir numaralı kural sakın mantık arama.
Usta birlikte eğitim düzenli yapılıyor mu?

Perdikkas

Süper Editör
Acemilikte daha çok tören izin hazırlıyorlar bol bol yürüyüş yapıyorsun. usta birliğinde spor olabilir gideceğin yere bağlı birazda .

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt