Torrent-Oyun | Asetto Corsa Competizione 2020 GT World Challenge Pack [CODEX] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
TO Oyun Kapak 2 - Kopya.png

Asetto Corsa Competizione 2020 GT World Challenge Pack [CODEX]
(-Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam (Codex)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 12,3 GB

:pccikistarihi: 18.11.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/1449260/Assetto_Corsa_Competizione__2020_GT_World_Challenge_Pack/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

The 2020 GT WORLD CHALLENGE PACK DLC adds a new track, two new cars, more than 60 new liveries and the 2020 GT World Challenge season to Assetto Corsa Competizione. The DLC pack features:

Autodromo Internazionale Enzo e Dino Ferrari - Imola
Ferrari 488 GT3 EVO 2020
Mercedes-AMG GT3 EVO (2020)
60+ new car liveries
All 2020 GT WORLD CHALLENGE drivers and team entries
New 2020 Pirelli "DHE" Tyre Model
New 2020 GT WORLD CHALLENGE Season BoP

The 2020 GT WORLD CHALLENGE pack also comes with the version 1.6 game update that brings an improved AI algorithm and physics, in addition to some UI and performance improvements.

Get ready for the best Assetto Corsa Competizione action ever experienced.
:sistem_gereksinimleri:

Screenshot_1.png

:oyunfragmani:

UZUN OYNANIŞ VİDEOSU

NOT:
İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

asetto title.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

hasanyigen

Torrent-Oyun.com

Oyunda optimizasyon sorunu var galiba kendi default olarak ayarların hepsi epic ayarlamış ama ben high a çekmeme rağmen fps yerlerde ve bütün ayarlar highdayken görüntü kalitesi low gibi :)

Son düzenleme:

Claayns06

Torrent-Oyun.com

Oyunda optimizasyon sorunu var galiba kendi default olarak ayarların hepsi epic ayarlamış ama ben high a çekmeme rağmen fps yerlerde ve bütün ayarlar highdayken görüntü kalitesi low gibi :)
Oyunda performans sıkıntıları var ama genel olarak iyi. Ben antrenman modunda ortalama bir sistem ile (Rx 570 Fx 8350 16GB ram) 1080p yüksek bazı detaylarda epic de 60+ FPS alıyorum. 30 ve üzeri oyuncunun olduğu yarışlarda ise ortalama 50 FPS alıyorum. Oyun orjinal bu arada.

Ekran kartınız nedir bilmiyorum ama FPS çok düşükse özellikle ayna detaylarını tamamen kapatmanızı öneriyorum ciddi olarak etkiliyor performansı.

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
bu oyunda gamepad ya da direksiyon şartı varmı onceki surum de klavye de çalışmıyordu oyun.
Nascar 5'in Steam sayfasında böyle bir ibare olduğunu görüp konusuna eklemiştim fakat bunun Steam sayfasında öyle bir bare göremedim.Ne DLC'li halinde ne DLC'siz halinde.

https://store.steampowered.com/app/1449260/Assetto_Corsa_Competizione__2020_GT_World_Challenge_Pack/
https://store.steampowered.com/app/805550/Assetto_Corsa_Competizione/

Önceki oyun dediğin aşağıdakiyse klavye desteği var görünüyor.Sağ tarafta ''girdi'' yazan yer.
Aynı şekilde Compotizione'da da klavye/fare desteği var.

https://store.steampowered.com/app/244210/Assetto_Corsa/

Claayns06

Torrent-Oyun.com
aga bu oyunda arabayı çalıştıramadım sinirlendim sildim
Oyun diyoruz ama GT3-GT4 klasmanında yer alan lisanslı resmi bir motorsporları simülatörü ACC. Araçları çalıştırmak için de öncelikle ignition'ı yani ateşlemeyi aktif hale getirip daha sonra start stop butonunu kullanmanız gerekiyor.

federal ajanı

Torrent-Oyun.com
Oyun diyoruz ama GT3-GT4 klasmanında yer alan lisanslı resmi bir motorsporları simülatörü ACC. Araçları çalıştırmak için de öncelikle ignition'ı yani ateşlemeyi aktif hale getirip daha sonra start stop butonunu kullanmanız gerekiyor.
ayn zaten o yüzden çalıştıramadım arabayı

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt